Pokecajme o módě a módních doplňcích

sisstin
15. srp 2008

Zdravím všechny modni maniačky 😀 zakládám toto téma jako odnož Kosmetiky, drogerie a vše, co nás udělá nejkrásnější 😀 😀 😀 😀 😀 pojďme pokecat o módě, doplncích a stylu....popřípadě si dávat tipy či i-net odkazy 😝

ivet100
13. zář 2008

Ahojte,az dnes som si vsimla,aka super tema sa tu zalozila,aj ja som maniacka na modu a rada sledujem vsetky modne trendy a dokonca som si obcas aj nieco usila,ale teraz to uz pri malom nestiha.Kotnikove cizmy oslovili aj mna a pamatam si ako sa nosili pred 11 rokmi a velmi som ich oblubovala,nosila som nohavice aj na tie cizmicky,tiez sa vsak vtedy nosili rovne strihy,ale vkazdom pripade nohavice musia byt uz o cosi kratsie do dlzky ako sa nosili do teraz,takze uz sa nesuchaju po zemi,uzke mozu byt aj po clenky a vtedy tie kotnikove boty vyzeraju velmi dobre 🙂

cipsinka
13. zář 2008

ahojte,prispievala som do tejto temicky este na zaciatku,je to supis temicka lebo ja som nakupomaniacka 😅 😅 😅

cipsinka
13. zář 2008

Vo stvrtok sme isli do mesta na nevinny nakup do LIDL a skoncilo to kabatikom,nohavicami a dovoma mango trickami 😅 😅 😵 😵 😵

aponchie
13. zář 2008

hehe ty zdrobneliny sou hrozne 😀

yasminelle
13. zář 2008

Táááákže, ten Aupark som obehla len velmi zbežne,ale niektore veci by stáli za to. Nejaké výrazné zľavy som si nevšimla. Bola som ešte raz omrknúť tie čižmičky,ale ešte som o nich neni úplne presvedčená... Všade majú strašne veľa fialovej(teraz už nemyslím čižmy) . Celkom sa mi tá farba páči,len neviem,či by mi išla k hrdzavým vlasom...? A ešte sa bude nosiť zelená a oranžová a taká škaredá tmavo žltá.

cipsinka
13. zář 2008

aponchie ake zdrobeneniny??? 😕 😕 😕 😕 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

cipsinka
13. zář 2008

yasminelle a co teda kupila si si nieco??Ci si nic nenasla??

johanda
13. zář 2008

jéžiši ty kotníkáče se zase vrací? 😅
Apon: Jak na MMB 😀 😀

cipsinka
13. zář 2008

aponchie chcela som napisat zdrobneniny 😅 😅 😅 😅 😅 .nie zdrobeneniny 😀 😀 😀 😀 😀

johanda no vracaju,vracaju aj tu v Dubline ich uz ma pomaly kazda druha irka 😖 😖 😖 😖

aponchie
13. zář 2008

temicka,kalhotecky,oblecenicko a tak 😀
johanda fakt zejo tzv heeeej holky tohle tematicko je uplne uza uzasny hele budeme si povidat o oblecenickach ju???chci byt vase kamaradka 😀 nic ve zlem ,ale ja to fakt nemusim takove reci ,ale aspon se zasmeju 😀 😀

aponchie
13. zář 2008

btw johando fakt se ty nechutne krusky vraceji a muzu ti rict at se zeptam kterehokoliv chlapa tak se mu to nelibi tak jako elastaky pod sukne nebo balernky bez prstu 😀 to mas jak ty uple rifle ja si nemuzu pomoct ,ale me to pripomina jak se driv na trhu prodavaly metalisticke elasticke rifle ruznych barev a vis co dneska sem par samic v tech gatich videla a fakt jim to nesluselo 😀 sice stihle,ale to bylo asi tak vsecko spis mi to pripomelo abych koupila tycky k rajcatum jak sem je videla 😀 😀 😀

zanett
13. zář 2008

ted asi budu vypadat jako exot, ale jake kotnikove boty mate namysli? Zimni? Ja jsem mela zato, ze ty ani nikdy z mody nevysly 😀 ...no ja to zase tak moc podrobne nesleduju...

zanett
13. zář 2008

Aha, diky 😉 ...ja teda nevim, ale tady tyhle boty byly moderni kazdou zimu za posledni asi tri roky (ale to asi bude tim, ze tady neni zadna poradna zima, nemrzne a nepada snih, tudiz by vysoky kozacky vypadaly divne...i kdyz ty vysoky se tady taky nosi, hlavne posledni zimu je mela kazda druha, ale vypadaly proste divne, kdyz je tady v zime nejnizsi teplota +2 stupne)....ale dik, uz vim, o cem je rec 😉

cipsinka
13. zář 2008

aponchie v mojich prispevkoch som povedala iba jednu zdrobneniu a to temicka nic viac,nohavice su po slovensky normalne povedane gate,mango tricka je tiez povedane normalne a kabatik sa u nas na SVK hovori kratkemu kabatu,este chces nejake vysvetlenie???? 😠 😠 😠 😠 😖

johanda
13. zář 2008

aponchie, já si takové kotníčkové galošky koupila někdy před 10 lety a měla je tak 2x, páč se jaksi k ničemu nedaly nosit, bych je mohla vyhrabat a být zase jednou "in"
Ty legíny (nejlépe s krajkou) pod sukni vypadají jak úbor pracovnice saloonu na divokém západě, ale skutečnou perlou je, když si je holka narve pod džínové kraťásky a outfit doladí lodičkami na podpatečku 😀 😀

aponchie
13. zář 2008
johanda
13. zář 2008

zanett, já jsem nabyla dojmu, že vysoké kozačky se nyní nosí převážně v létě 😅

kitty68
13. zář 2008

taky myslim ze ty botky se celkem nosi, ja to teda nesledovala, jsou na nizkym podpatku a ten ja moc nenosila.

no zanett i kdyz tady neni zima tak js si koupila uggs 😅 minulym rokem a nedam na ne dopustit

kde je ta kristi s ulovkama

ja uz js si boty vybrala 😉

zanett
13. zář 2008

johanda - lodicky na podpatecku vypadaji divne na kazde, ktera v tom neumi chodit (coz je cca 90% zen), vzdycky se lamu v pase, kdyz vidim hollku, ktera ma vysokej podpatek a je pri chuzi vsemozne nahrbena a pokrivena 😀 ...ladnost sama 😀

Jo a ty kozacky v lete - no nevim, jak kozacky, ale tady maji pubertacky v oblibe takovy chlupaty, teply boty do poloviny lytek (Uggs, pro ty, kdo nevi - vypadaji jako boty od Yettiho 😀 ) a nosej je k minisukni - v lete samozrejme 😀 😀 😀 😀

kitty68
13. zář 2008

ja nemam chlupate 😕

zanett
13. zář 2008

....ted jsem se jeste jednou poradne podivala na ty kotnikovy - no myslim, ze kdyz se k tomu vezmou kalhoty, ktery presahuji kraje (tedy vsechny, krome kratasu 😀 ), tak to muze vypadat normalne, treba i dobre, protoze nebude videt, ze je ta bota jen po kotnik a ne pod koleno....ale otazka je, jak prakticky jsou ty boty pro stredoevropskou zimu - neumim si predstavit nosit je v zavejich snehu 😅

zanett
13. zář 2008

kitty - aha, asi je nekolik druhu, ale dcera MP a jeji kamosky nosej ty chlupaty a k tomu minisukni a top na raminka (hlavni je asi mit nohy v teple, i v srpnu 😀 )

kitty68
13. zář 2008

myslis takove co mel suchanek ve snezenkach 😀

johanda
13. zář 2008

tak uggs do ČR ještě nedorazily, tady zatím holky nosí normální kozajdy k mini a takovým těm topíkům. Já už dlouho nebyla v UK, tak nevím, co letí 😉
Ty kotníkové botky jsou strašně nepraktické, hodí se jen ke klasický kalhotám, k riflím se mi to nelíbí a k sukni vypadají blbě. Zanett, v závějích sněhu se nosí blbě, ale tady už zima 2 roky absentuje 🙂

aponchie
13. zář 2008

me by se strasne libilo kdyby si holky davaly zalezet na tom jak a kde co maji vyhrnute a kde jim jakej spek trci(speky nevadej,ale mela by se umet oblict a upravit)posledni dobou koukam,ze holka ma vse co casopis doporucuje nosit,ale vypada jak hastros,spinave boty,uple dziny ,tuna make upu,ale tricko nad pupek z nej lezouci spek nejhorsi jsou snad ty zlaby 😀 to je koncert smichu potom kdyz se zenska predkloni nebo drepne a vylezou ji tanga az na zada anebo maji bederni kalhotky a pri drepu jim jde videt prdel to je humac 😝 😀

aponchie
13. zář 2008

beze srandy tyhle boty by ocenila ma babicka 😀

johanda
13. zář 2008

kitty, to se nosí i v létě? Vypadají jak válenky z ruských válečných filmů 😀

marika80
13. zář 2008

tie uggs topanky (prave)su z ovcieho runa a to v lete ochladzuje popripade absorbuje pot a v zime pekne ohrieva. Tu v Anglicku sa dava aj ovcie runo detom do kocika prave pre tie vlastnosti. Mne osobne sa tie topanky nepacia najma ked vidim baby uz vo vysmatlanych tak to je parada 😀 .