• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokecajme o módě a módních doplňcích

29. května 2013 
ja teda musim priznat ze jedny kozene kalhoty vlastnim a tyto mi byly zakoupeny na narozeniny pred 2 lety, jsou cernobile znacky hein gericke a mam k nim i bundu abych mela hezky kompletek :wink:

no ty gate cos tu davala zanet jsou nejak blbe usite - zere je pitka :sweat_smile:
14. zář 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet, to jsou kozeny,jo? fuj..nikdy
14. zář 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyz uz jsem tady rozvirila ten Topshop :grinning: ,tak tady to vypada tak, jak by se ty skinny kozeny mely nosit (viz. ta cokoladova slecna vpravo v te cervene kosili); s volnejsim topem zastrcenym dovnit! :rolling_eyes: (mmch, presne tak to mela vcera ta moderatorka)- http://www.topshop.com/webapp/wcs/stores/servlet/CategoryDisplay?catalogId=19551&storeId=12556&categoryId=42325&langId=-1&top=Y
14. zář 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak to ani nahodou..nesnasim zastrceny veci, to je uplne hnus nejvetsi...pokud fakt nemas tak 45 kg maximalne
14. zář 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam to v albu ten svuj apartni kompletek, musite ocenit prakticnost :grinning:

vrch do gati nee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja mít vršek do gatí, tak vypadám brutus..ty voe..ty moje koziska :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: mně se ty skinny džíny líbí..troufám si říct, že mi i sluší :slight_smile: nohy rozhodně tyčky nemam..ale prostě pěkně tvarovaný :wink: já bych si odřízla hlavně kozy a poporodní břuch..jinak jsem spokojená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2008 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kitty, ale to neni kozeny, ne? ja mela na masinu bundu i kalhoty z takovy ty odolny latky, a bylo to super. Se v tom postavis pod sprchu a neprotece to..

siss, myslim,ze tobe urcite slusej, posoudim, az te uvidim nazivo :slight_smile:
14. zář 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no siss ja si taky myslim ze do tech skinny nemuzes mit nohy tycky ale takove s troskou masa

s tema kozama stejne ted si musim kupovat vrsek velikost 16 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kristi: jinak ty kozajdy, co sis vybrala se mi líbí, ale jsem spíš na vysokej podpatek...když nejsem těhotná, tak to dám.. :sunglasses: akorát fakt něco si vybrat..to je děs...asi zkusim Humanic, tam většinou pořídím..zato u Bati..ble ble ble :zipper_mouth:
14. zář 2008 v 19:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kity: jsem se ted sprchovala..a normoš je mi fakt na blití..ty věšáky jsou horší a horší..mít prachy a nebejt takovej srab..tak jdu fakt na modelaž :pensive:
14. zář 2008 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss, ja si zase v Humanicu nevybrala ani omylem, na podpatku tam ale meli dost bot. To ja nedam, ani netehotna
14. zář 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo sis ja to nechcu videt jak dopadnu az prestanu kojcit, ted jeste vypadaji dobre
14. zář 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
api, ktery presne???
14. zář 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
apon: mně se líbí ty první červený v druhym řádku...jinak nic :confused:
14. zář 2008 v 19:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
noja teda furt uvazuju o tech co jsou v tretim radku prvni na ted, ty cervene taky dobre
14. zář 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
api, saty dobry...tak troje bych si vybrala a lezely by mi ve skrini, neunosim to...
14. zář 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty červený na jedno rameno jsou krásný, k tomu by šly ty botky :grinning:
14. zář 2008 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych si vybrala asi 10kusu :grinning: a ty boty se mi nelibi ani jedny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kity: mě ty kotníkovky fakt nezaujaly.. :confused:
14. zář 2008 v 19:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase jsou ale prakticky, kdyz mas dziny do lehkyho zvonu, nemusis tahat cely kozacky...
14. zář 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kristi: bych si to vzala jedině, kdyby byla vidět jen ta špička :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. zář 2008 v 19:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to asi jo :grinning: ja mam rada jehly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo? a nebolej v nich nohy? mne vzdy umiraji briska prstu na noze, pali a boli....podpatky nosim max na veceri...
14. zář 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
me se v tom dobre chodi prave :grinning: neboli me nic ,ale musi bejt rozchozene a nejlepe paskove jehlaky na leto pres nart aby nepadaly pac mam uzkou nozku
14. zář 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja mam taky uzkou, dokonce az tak, ze kdyz bych si vzala paskove boty, tak mi noha projede ven a poslapu si palce :grinning:
14. zář 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. zář 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
apon: a kde to kupuješ?Já už dááávno nenarazila na n ějaký pěkný :cry:
14. zář 2008 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek