• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokecajme o módě a módních doplňcích

29. května 2013 
a ktery obchod je v bluewater 2x az 4x??? m&s a john lewis jsou na patra ale dvakrat tam neni zadny byla js tam minuly mesic :confused:
19. zář 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kitty nevim uz ale ja tam byla v roce 1999a bylo tam 2x treba JD sport a jine :wink: co kdyz se to zmenilo je to mozne? :grinning:
19. zář 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tys psala ze je na houby ne ja :wink: a bylas tam pred 9 lety :dizzy_face:
19. zář 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak dlouho uz zijes v UK? :grinning: no me prisel mimochodem na houby pac nic jineho nez v centru tam stejne neni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
od 04, no to mas recht v centru bude toho jeste vic, ja jen ze ses na to ptala.

ja js si porad myslela ze tady jezdis casteji na nakupy :wink:
19. zář 2008 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne nejezdim,ale to preci nevadi :slight_smile: mozna mam tak dobreho pamatovaka a vim kde co je :grinning:
20. zář 2008 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla za to, že si někde psala, že občas jedeš nebo si jezdila do UK na nákupy, že bych si tě spletla? :confused: Asi si to najdu, kdo to nakonec byl,už nevim :dizzy_face:
20. zář 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
berte aj mna. Spa. Da sa tam aj kupat?
20. zář 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
wanda - nerozumim :confused: :grinning:
20. zář 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten vylet, co sa planuje do Leamington Spa. Ze mam zaujem, ak je o mna zaujem :grinning: .
20. zář 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
wanda - ony nepojedou do L'spa, nybrz do Londyna :wink: , to jen ze ja bydlim v L'Spa :wink: Jo a to koupani; to Spa (=lazne), proste jako jsou treba Mariansky Lazne, tak tady je L'Spa - proste tady tryskaj lecivy prameny :wink: (ale jestli myslis koupani v mori, tak smula, pac jsme v samotnem stredu ostrova a mame to odsud nejdal k mori :unamused: :grinning: )
20. zář 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
....ale jestli je pozdas, tak te s sebou urcite vezmou :wink: :grinning:
20. zář 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem si to najst na mape, zachvilu som spat.
20. zář 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
srandujem, nesla by som nikde koli nakupom handier. Uz som tu prispevkovala o tom par dni dozadu. Ale kde to Spa mam hladat? Celkom ma zaujima, kde to valcis?
20. zář 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz asi viem, Leamington Spa sice nevidim, ale je tam blizko Coventry aj akysi obrazok kolonady a vedla toho napisane Lunt. Takze to je asi take teplopramenite miesto vsade dookola. Super! Tak to vyuzite a kupte sa namiesto tych nakupov.
20. zář 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
niko to je jako na me?nechapu to? :grinning: ale jestli je to opravdu nutne tak vam tady napisu kdy jsem byla kde nakupovat a nemusis to hledat nebo hledas nejake dukazy? :grinning: hmm zajimave takze od roku1999do roku 2002 sem byla stabilne v londyne a nakupovala kazdej druhej den :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak jsem jela do danska na dva roky a mezitim sem obcas zaletela z danska so uk na navstevu a nakup a od roku 2003 sem v uk nebyla,byla jsem v usa a mela sem kamaradky ktere mi to posilali sem pak sem letela jednou na nakup do kodane a pak uz ne takze tak nikko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak na nakupy jezdim casto a mimo cr jen tak pro tvou informaci a jestli te to tak moc zajima tak to nekde najdi kde jsem doslovne psala,.ze jezdim do UK na nakupy at se kuknu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja psala pokud vim ze neni od veci tam zaletet atd
20. zář 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však v pohodě, jen že jsem měla v hlavě že jsem to někde četla a nedalo mi to a chtěla jsem vidět s kým jsem si to/tě spletla :confused: Už radši mlčim :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
20. zář 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
radsi jo pac clovek neco rekne a pak aby se zpovidal :grinning:
btw uz jsi vydyndala z nobodyho tu fotku? :wink: :grinning:
20. zář 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vypisovat to tu fakt nemusíš, zase tak moc mě nezajímáš :wink: :zipper_mouth: :grinning:
20. zář 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kdyz te nezajimam tak co me resis ? :grinning:
20. zář 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.gap.com/browse/product.do?cid=15753&pid=568957&scid=568957002

nejake takove se mi moc libi a nejak ani nevim jak bych si je umela predstavit na zanett s rolakem cervenym bez rukavu :grinning:
20. zář 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase TAK moc mě nezajímáš, neznamená ... nezajímáš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A neřešim tě, řešila jsem jen to co si napsala a nechci se tu dohadovat :wink:
20. zář 2008 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak proc mi pises jak budes neco hledat kde sem co napsala to je ujete ne? :grinning: ja jen,ze te vubec neznam a bud mi pises takove nesmysly sem nebo do ip a chces fotky nobodyho po me takze tak :grinning: :grinning:
21. zář 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale no taaaaaaak :slight_smile:
21. zář 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no presne tak skoda to resit mela sem ju poslat at si to hledat a da mi pokoj :grinning: :grinning:
21. zář 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi je v praze zara?
21. zář 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, je...a hodne. :slight_smile: co potrebujes?
21. zář 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm an sem nevedela,ja si tam koupila kdysi takove paradni natelniky ve vsech barvach no spis tricka bez rukavu,ale uz jsou mi male,jinak z tama nic nemam :astonished: sou tam hezke hadry?a jak je to cenove?
21. zář 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, tyhle basic veci tam maji porad a kvalitni, cenove jak co....tricka i za 199, 249,299
21. zář 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek