• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokecajme o módě a módních doplňcích

29. května 2013 
Mělo mě trknout, že ty sama ráda pomoc přijmeš, fotky upravit to sis nechala ráda, ale když jsem tě o něco požádala já, tak si mě poslala do prdele s tím že je to blbost a pak to roztrubuješ. Kdyby mi sám nobody neřekl, ať kdyžtak řeknu tobě, tak bych to nedělala. Ježiš, mám z tebe dost :rolling_eyes:
21. zář 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
co to je ta znacka nuddie vubec ani neznam :grinning: jestli mas odkaz na web tak ho posli prosim

nikkousi klid a nohy v teple,fotky jsi mi predelala v programu behem par minut a to jeste pac jsem ti psala jak mas nadherne album a lichotila ti,ja nechapu proc me obtezujes s nobodym :grinning:
21. zář 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
btw nenapsala sem ti aby jsi sla do prdele ,ale napsala sem ti,ze ty fotky uz nemam a ty jsi mi neverila :wink: a dost bez hledat dukazy a hodne stesti :grinning:
21. zář 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi....jinak preklep..nudie je s jednim D :stuck_out_tongue_closed_eyes:

http://www.nudiejeans.com/start/
21. zář 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
elly, diky..jdu se kochat :slight_smile:
21. zář 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi..jen jsem se tam ted divala taky..ale maji tam jen panske kolekce...damske tam nejsou.. :angry: ale kdyz kliknes na ty dziny panske..tak alespon vidis par strihu....sakra to me nastvali :angry:
21. zář 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by bylo pořád dokola... nenapsala jsem ti že ti nevěřim,že už tu fotku nemáš, ale jen že se mi nezdá, že si s nobodym nerozumíš. V diskuzích jste si rozumněli víc než dost a když mě na tebe odkáže, tak co si mám myslet? To je celý :rolling_eyes:

Předělala jsem je v programu, kde jinde že jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale i tak jsem se na tebe mohla vybodnout a neudělala jsem to! Ale měla jsem! Nejde o to že si mi neposlala fotku, když jí nemáš tak co, ale jak si to celý pojala :rolling_eyes:

Důkazy hledat nemusim, mám o tobě už hotový obrázek :dizzy_face:
21. zář 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekne a jak je to drahe asi jako levis?
21. zář 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
elly, mne to zarazilo, pac tobe urcite pansky nesedej, hubenoure. :slight_smile:
21. zář 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi..hubenoure? :grinning: ..Fotky opticky zkleslujou :grinning:

A nebo od neho jsem taky mela nohy..super pohodlne..

http://international.stuartweitzman.com/catalog/2.aspx
21. zář 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aponchie...asi jako pepe jeans..
21. zář 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nohy :grinning: :grinning: myslim boty :grinning: :grinning:
21. zář 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezisi ja se poseru ty boty s maslickou vzadu modre a cervene :astonished:
21. zář 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pomposo a lover :dizzy_face: ty jsou sexy

elly ne pepe ,ale ten nuddie
21. zář 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aponchie..asi ti nerozumim :fearful: ..cenova relace nudie je asi stejna jako u pepe...ja ted platila asi 99 euro..
21. zář 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja myslela jak moc draha je to znacka prave jestli jako levis nebo vic :grinning:
21. zář 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aponchie..ani nevim kolik levisky stoji :grinning:
21. zář 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja uz taky ne,ale myslim,ze kolem 2tisic minimalne coz je mazec teda,ale zase sednou to jo :grinning: manza prave ma jedny pepe jeans co si dovezl z USA a jsou desne teda nejake barevne obrazky na prdeli takove hodne siroke asi nejakej styl ala rap no des :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukala jsem na hadříky Banana republic, S.N.O.B. a jsou SUPER!
22. zář 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no binky tak to ja se teda taky podivam :wink:

ja sice ted nic ani nepotrebuju, ale treba budou mit neco po cem me srdce zaplesa :grinning:
22. zář 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky čo rozoberáte oblečenie pre seba, alebo deti? ja som maniak na rifle - i keď teraz mám pauzu, ale už sa tešm ako začnem chudnúť a dám sa do tých mojich
22. zář 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
bora8: na nas, deti maji svyho dost :slight_smile:
22. zář 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to som rada - :grinning: občas musí byť človek troška aj egoista..... ja sa tak teším na normálne oblečenie :dizzy_face:
22. zář 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky..hurááá...koupila jsem si konečně kozačky..jaký jsem chtěla...černý, hladký, trošku do špičky na střední jehličce..paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. zář 2008 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
foto siss :dizzy_face:

ja uz js si koupila loni v nextu tak tento rok mam vystarano
22. zář 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kitty68: zejtra, pak ti to h odim do mailu, aby zas někdo neměl kecy :angry: už mě to tady fakt neba...tak pa :wink:
22. zář 2008 v 19:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok

jdu koupat
22. zář 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisstin mohla by si aj mne, poslat foto? Ja sa uz snazim kupit cizmy4 roky a nic :angry: .
22. zář 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mari ty bydlis v uk??? ja furt uvazuju kde by jeste mohli byt nejake kozacky uzke, pohledam jeste na netu, tu office js napsala byla prvni co me napadlo
22. zář 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. zář 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek