• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokecajme o módě a módních doplňcích

29. května 2013 
Já Nextovky kupovala přímo v obchodě, na obrázku mě tolik nedostaly :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Levisky zase nemusím já :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
7. pro 2008 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja chodim jen do obchodu nextu, ale predtim se vzdycky podivam na net nebo do katalogu,co by se mi tak libilo a jdu primo pro to
7. pro 2008 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz ani dakedy neviem co mam kupit ked uz vsetko mam uz len hladam nejaky zazrak,ktory mi padne do oka, bo moj amania nakupovania dakedy nema hranice,ale snazim sa krotit,ani neviem co uz mam v tej skrini, maly ma tiez plnu ju aj manzel, ked dakedy sa neda odolat a proste to musim mat,ked si to mozem kupit, tak preco nie. najradsej mam next premaleho este aj gap, pekne veci su aj v top shope, ked su vypredaje tak mna treba len zatvorit doma xixixi,ale co, nato to je to oblecenie aby sa kupilo a est eak je dobra cena, preco nie.
11. pro 2008 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mne sa na rifloch z Nextu urobila diera na kolene a odpadol mi gombik ( po roku!) . Ale to som asi len blbo natrafila, inac je to super obchod na detske oblecenie.
11. pro 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se taky často nemůžu odhodlat něco koupit, hlavně když je to za spoustu peněz
tak si ted třeba půjčuju kabelky na www.rentbag.cz
a když mi padne do oka tak ukecám přítele a on mi ji koupí ...
taky raději utratí peníze za něco co sám vidí a může si to osahat a posoudit
19. led 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

chci se zeptat, mate nekdo zkusenost se znackou American eagle? Koupila jsem mikinu manzelovi na vanoce, mel ji na sobe parkrat a uz ma na sobe vytahane ocka, jakoby zatrhane nitky. Tak nevim, jestli je to normalni, nebo jsem naletela a je to fake? :angry:
11. únor 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja american eagle milujem. Mam od nich kopu veci a su jemnucke. Pouzivaju velmi kvalitne materialy.
Ale ich styl je taky osuchany naschval takze mozno preto tie ocka. Napriklad uz od nova vyzeraju nejake veci obnosene ale to je ten styl. :wink:
11. únor 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mojou najoblubenejsou znackou je InhabitNY ( http://www.inhabitny.com/home.php ), ktori maju neutralne veci nepodliehajuce mode site absolutne z najkvalitnejsej bavlny a kasmiru. Ceny su tiez viac nez slusne :angry: ale vyplati sa.
12. únor 2009 v 01:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bydlim taky skoro na dedince , proto max v sobotu na vylet a jinak internet . Treba vcera mi dorazila nova kabelecka Armani Jeans od www.dealerno1.com chvili to trvalo ale jinak vsem doporucuju baleni ok posta 8 dni :unamused: ale byla zdarma takze za mne 10 z 10 . Poslete taky odkaz at se muzu inspirovat dal ... Niki :dizzy_face:
26. bře 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
World - Aulilia - opravdu krásné a luxusní oblečení :wink: http://dikulka.pise.cz/37020-world-aulilia-to-je-luxusni-obleceni-pro-vas.html
30. říj 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky muzete mi poradit?Potřebuji na jaro naky kabatek bundičku, neco takovyho sportovne eleganti. Po trech letech na materske se vracim k takove ženštějsí mode, trosku podpadky, žensky. Mužete mi dat tip co obliknout na jaro, mate nake odkazy. Na jaře se chystams manželem do Parize tak chci bejt fešanda.diky
4. bře 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
30. lis 2011 v 17:15 • 223ivuska223
ahojte. neviete mi niekto dat tip, kde predavaju tieto saty v promod ?
http://www.promod.eu/dresses/smart-dresses/printed-dress-navy-blue-print-R6200166514.html

v Nitre ich nemaju, mozno v BA - nevideli ste ich nahodou?
vdaka :slight_smile:
29. kvě 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek