Pokecajme o módě a módních doplňcích

sisstin
15. srp 2008

Zdravím všechny modni maniačky 😀 zakládám toto téma jako odnož Kosmetiky, drogerie a vše, co nás udělá nejkrásnější 😀 😀 😀 😀 😀 pojďme pokecat o módě, doplncích a stylu....popřípadě si dávat tipy či i-net odkazy 😝

britney
16. srp 2008

cautes, musim se pridat- akorat jsem se vratila z CR a teda jsem maximalne zklamana... Vsechno drahy- ve srovnani se zahranicim.... a jeste ani nemam garanci, ze to je prave a ne fake! Byla jsem v Lacoste a klasicke panske polo tricko kolem 3000 Kc, teda v zahranici to same stalo tyden predtim 1450 kc- akorat jsme ho koupili a v CR jsme porovnavali.... hruza- vsude v zahranici je levneji -jen v Cr porad maji silene ceny.......

luucia
16. srp 2008

Tak já teda taky nepoznám fake 😕 jako tričko s ooobr nápisem Gucci, to mi je jasný, ale třeba na kabelce bych to nepoznala. spíš to odvodím od toho, kdo má tu kabelku 😅

lendy1
16. srp 2008

tak šoupnu sem pár odkazů jak poznat fake u některých dražších značek:
Abercrombie-bohužel je to v AJ:
http://reviews.ebay.com/Avoiding-Fake-Abercromb...

Paul Frank a Roxy:
http://img160.imagevenue.com/img.php?image=6117...

většinou tyto zn. mají takové velmi krátké rukávy hlavně na spodní straně, trošku jiné než klasické krátké rukávy, pak se to pozná podle cedulek a velikostí a v reálu je dost znát kvalita ušití a materiál. Origo jsou trička víc obdelníkového a užšího tvaru, fake má spíš čtvercový tvar, velikost padělků je většinou označená s/m
Roxy padělky mají většinou velké, křiklavé potisky pastelových barev

jasné padělky:
http://www.aukro.cz/item415927124_tri_krasna_tr...
http://www.aukro.cz/item417047597_paul_frank_tr...

a origo Roxy:
http://www.aukro.cz/item414701158_damske_nove_t...

jak poznat originál Lacoste:
http://mujweb.cz/Obchod/lacoste/

melory
16. srp 2008

roxy ma vzdy dostane, milujem ich modu

melory
16. srp 2008

myslite ze aj v original znackovom obchode mozu mat padelky? to snad nie!!!

britney
16. srp 2008

Hlasim ulovek: zasla jsem do sekacu a ulovila kabelku Fendi.. Je kozena, unosena a vevnitr ma stribrny plisek s Fendi.. Myslim, ze je prava na 100%- vsechny stehy , lemovani jsou nadherne propracovany a rovny a ve vnitrni kapsiccce byl zapomenuty dopis datovany 1976, neci zivotopis z roku 1977 a vizitka s hoooodne starym londynskym predcislim...

kitty68
16. srp 2008

no to mas recht s tema tricka, jak js si kupovala ted od superdry tak to sedi i s tema rukavama i s tim tvarem, ale kupovala js to v obchode

britney a co bylo v tom dopise??? 😨 budes s tim n eco delat nebo to vyhodis nebo nechas jako kuriozitu?

ella1
16. srp 2008

lendy.super článok o lacoste.no ako náhla pôjdem do auparku,tak tam skočím omrknúť,či náhodou.... 😀
ešte viac takých článkov by ste mohli hodiť.aby som aj iné značky rozoznala 😉

aponchie
16. srp 2008

ahoj ja teda sem spokojena se znackou Gap,FCUK,Lacoste,Zara,H&M,Max Mara...atd..btw britney zavidim 😀 ja zase shanim Fendi Theorema parfem a nemuzu ho najit..je to psycho,ale nikde ho nemaji 😝

noangel
16. srp 2008

aponchie ten panskej gucci na hatich na freeportu nemaj 😉

aponchie
17. srp 2008

noangel super diky za info..ve Zline ho maj je to snad voda po holeni a stoji 990kc 30ml a maji posledni dva kusy prej plus tester,ale to je naprd..jak to dopotrebujes je konec..zkusim napsat na Gucci primo jestli se teda vyrabi ci ne 😝

jonatanka
17. srp 2008

aponchie pre Fendi pozri "svet voni", tu znacku co hladas tam maju, len som ju videla ako pansku

aponchie
17. srp 2008

no prave..panskej je ,ale ja chci damskej 😀

jonatanka
17. srp 2008

ak ten parfem prave nemaju mailom ta upozornia ci im pride alebo nie. su spolahlivy, teda aspon ja som spokojna
😵

aponchie
17. srp 2008

tak to je super,ale ja zkusim napsat primo na oficialni stranky fendi.it 😝 to by v tom byl cert a taky sem se shanela po Cartier Must de Cartier a neni 🙄

britney
17. srp 2008

kitty: byl to dopis dcery rodicum- jako kdy prijede domu atd... Ja to zprvu nechtela cist, ale nemohla jsem odolat... No a to CV-zivotopis byl psany na stroji, tak staromodne....

britney
17. srp 2008

nevim co s tim dopisem udelam, je docela dotrhany, ale ten zivotopis a vizitku mam jako kuriozitu..... 😵

britney
17. srp 2008

kitty: akorat jsem zjistila, ze ten kod 01 pro Londyn se zacal pouzivat v roce 1959 a pouzival se do 1989- takze kousek historie to je 🙂

ella1
17. srp 2008

britney-a to tú kabelku medzi rokom 77 a tebou nik nemal?alebo ju nik nepoužíval?inak ja kebyže niečo predávam,tak sa pozriem,či tam niečo neostalo 😅 zaujímavé je totiž,že to nik odtiaľ nevybral 😉

kitty68
17. srp 2008

ty ell mozna ze to jen proste hodili do tech sbernych kontejneru, treba to nekdo slohnul 😅 a vytahl penezenku a hodil to tam to uz nezjistis

ella1
17. srp 2008

hm,môže byť.len ma to zaujalo,že to dodnes nik nevybral....

britney
17. srp 2008

bylo to v te vnitrni kapsicce zazipovany... treba to jen lezelo nekomu na pude leta a zbavovali se veci....
Ja si koupila pouzitou kabelku z Ebay a prisla mi a kdyz jsem ji otevrela bylo vevnitr £10... taky v te vnitrni kapse... myslim, ze lidi se normalne nedivaji... ja mam asi 20 kabelek a kdyz po case nejakou vytahnu, divim se ,co vsechno mam vevnitr....

kitty68
17. srp 2008

ty oni jsou bordelari ja vidim jak muj chlap tridi skrin, pristavi si tem cerny pytel co se dava do kose a do nej hazi 😅

kapulet
17. srp 2008

ahoj, chci se zeptat zda některá nevíte jak to vypadá s oblečením na děti na Hatích ve Znojmě, pro dospěláky prý nic moc, tak se mi nechce jezdit jen tak. Dejte mi prosím vědět ať netahám holky zbytečně, dík 😉

lendy1
18. srp 2008

kapulet, pro děti tam toho je ještě míň než pro dospělí -mě se tam fakt nic nelíbilo. Možná něco ve sportovním oblečení...

pom
18. srp 2008

pekny den vsetkym.
hladam maminy, ktore by boli schopne a ochotne pomoct. som mama dvoch velkych deti z bratislavy. a dlhe roky som robila veducu v detskych taboroch. pred par tyzdnami som stretla svoje "taborove" dieta - u nas na sidlisku, doslovne pri kontajneroch. je to 20-rocna mamina dvoch malych dievcatiek - rocnej a dvojrocnej. je sama ako prst, bez partnera, bez rodiny. v absolutne zufalej zivotnej situacii. ak by sa nasiel niekto, kto by sa ku mne pridal, mozno by sme ju dokazali vytiahnut z bahna... ja sama to nezvladam, lebo tiez na tom nie som najlepsie. ale aspon jej robim nakup a varim. a hladam ludi, ktori by pre nu tiez nieco urobili. napriklad pomohli s nejakym nepotrebnym oblecenim, plienkami, gastrolistkami, pripadne drobnou financnou podporou. moje telefonne cislo je 0903 753 781. ak vam napada akakolvek forma pomoci, staci ma prezvonit. pripadne ak by ste mali stokorunu, ktora vam nebude chybat, mozte ju poslat na c.u. 0171010633/0900. akykolvek dar je velmi, velmi vitani.
ja som jej napriklad zohnala pracu na doma. ale nema pc ani notebook, takze sa z toho zrazu stala nerealna vec. ak by mal niekto nejaky nepotrebny starsi pocitac, pomohlo by jej to dostat sa k peniazkom. ja mam len tento svoj...
prosim, nezostante lahostajne. ved clovek nikdy nevie, kedy bude odkazany na cudziu pomoc... dakujem

aponchie
18. srp 2008

no ja mam hodne veci po male co bych mohla ozelet..zrovna vcera sem dala na kontejner tenisky 😝 celkem zachovale..ale treba bych mohla probrat a naskladat neco a poslat asi ne spis bych to vzala po ceste na slovensko nevim z kama jses,ale jezdim do Tater..

pom
18. srp 2008

ja som z bratislavy. janka tiez. ak by sa ti nahodou podarilo dat nejaky balicek dokopy, ozvi sa mi. do tatie sice nechodim, ale postovne by som jej zaplatila. 🙂 velmi pekne dakujem za tvoj zaujem.

renata

emjee
18. srp 2008

na temu pomoc pre janku pokracujte prosim tu https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

belasykonik
20. srp 2008

Ahojte,
vdaka tymto diskusiam som sa dozvedela kopu novych veci, napriklad som sa zaregistrovala na aukru.cz.
zapojila som sa do drazby o krasne tricinka ROXY, ale predavajuci ich odmietol poslat do SR. Velmi ma to mrzi, lebo (nic v zlom) na aukru.sk nie je taka dobra ponuka ako na cz.
O existencii tejto stranky a inych, modnych znaciek atd viem vdaka vam, vasim skusenostiam, zistila som, ze lendy1 je vseobecne umna 😀 Chcem sa vsetkym podakovat a urcite vyuzijem vase rady a postrehy. Ozaj, lendy1 - ta ABERCROMBIE je uzasna (doteraz som o nej nepocula). Papa