Pokecajme o módě a módních doplňcích

sisstin
15. srp 2008

Zdravím všechny modni maniačky 😀 zakládám toto téma jako odnož Kosmetiky, drogerie a vše, co nás udělá nejkrásnější 😀 😀 😀 😀 😀 pojďme pokecat o módě, doplncích a stylu....popřípadě si dávat tipy či i-net odkazy 😝

sisstin
autor
27. srp 2008

ježiš..a ještě to je hnusný 🤐

cipsinka
27. srp 2008

ahojte mozem sa pridat???Ja milujem naaaaaaakupy,aj vcera som z mesta len tak na prazdno neodisla kupila som si balerinky v korky a svetrik zo zary 😉 😉 😉

cipsinka
27. srp 2008

No ja problem s nakupmi a vyberom teda nemam,kedze som v Dubline a toho je tu pozehnane 😉 😉 😉

zanett
27. srp 2008

Zaru mam moooc rada 😵 Je sice trosku drazsi, ale vsechno, co jsem kdy mela bylo dost kvalitni (i po velmi castem vyprani jako nove 😉 )...skoda, ze tady v okoli zadnou nemame, ale za tri tydny bych mela jet do Londyna, tak se vyradim....snad 😅

k.a.t.k.a.
27. srp 2008

ja už som závislá od nakupov 😀 , nie je den kedy by som niečo nekupila 😅 a odkedy som sa naučila nakupovať na ebay tak konec 😅

zanett
27. srp 2008

Cipisko, mate v Irsku Mango? Co na to rikas? Je priblizne stejne drahy jako Zara a mam otamtud par hezkych kousku, ale jako na potvoru je nejblizsi Mango az Birminghamu... 😒

cipsinka
27. srp 2008

ano aj ja miluje zaru,vacsinou nakupujem iba tam alebov mangu 😉 😉 😉 Zara ma dost stylove a kvalitne veci,myslim,ze to je Francuzsa moda 😉 😉 😉 😉

kristi
27. srp 2008

no, ja mam rada oboje, i kdyz tedka uziju vic takovou trosku sportovnejsi modu. 🙂

zanett
27. srp 2008

Mne vadi, ze Zara nema online obchod....v lete jsem si tam koupila tricko - fakt krasny, slo zkombinovat se vsim a pak jsem se bila do hlavy, ze jsem si jich mela koupit vic, ale uz jsem nemela cestu do Londyna, a kdyz nemaji online obchod, tak si toho nekoupim tolik, kolik bych chtela...Mango ma online obchod, ale platba jedine kreditkou (ne debit) a posilaji to az ze Spanelska (kuryrem), takze postovny + balny je taky palka...A taky mam rada H&M, i kdyz to mi neprijde tak kvalitni - je dobry pro sezonni veci, nedelaji klasiku...a kalhoty pro me jedine z Topshopu (mam malej zadek a jiny kalhoty jsou mi velky)..

cipsinka
27. srp 2008

zanettka ano mame skoro v kazdom obchodnom dome 😵 😵 😵,uz mam odtial vsetky natelniky s npisom MANGO 😀 😀 😀 😀 Tento rok v Januari,som vosla do Manga v OC DunDrum a mali tam vsetky svetriky za 15 euro ked to videl drahy hned ich daval do kosika myslim,ze pat som si vtedy kupila 😀 😀 😀

kristi
27. srp 2008

topshop u nas taky mame, byla jsem tam 2x pro jedny uzasny plavky a nic, meli bud vel 4 nebo 8,

cipsinka
27. srp 2008

aj ja mam rada H@M,vlastne ja mam rada vsetky obchody kde su stylove veci,a nemam rada cinanov.Drzi sa hesla,ze nie som taka bohata aby som si kupovala lacne veci 😉 😉 😉 😉

cipsinka
27. srp 2008

k.a.t.k.a mozem sa ta opytat co je to to ebay,uz som o tom pocula od kamosky,ale som sa jej na to nepytala 🤐 🤐 🤐

k.a.t.k.a.
27. srp 2008

je to niečo ako mmb s novými aj starými vecami, ja nakupujem na americkom, kedže dolár je taký aký je 😀
www.ebay.com no a mam perfektnu stranku ako nakupovať na ebay http://anp.zive.sk/?q=node/1200

cipsinka
27. srp 2008

diki kati si poklad idem kuk. 😉 😵

k.a.t.k.a.
27. srp 2008

s radosťou 😉 len aby si neskončila jak ja že vstávam aj zaspávam s ebay 😀

cipsinka
27. srp 2008

boze ale tam toho je,to je trosku nadlhsie 😀 😀 😀 😀

k.a.t.k.a.
27. srp 2008

ja som si tam v den ked som sa zaregistrovala na ebay aj paypal hned slnečné okuliare gucci za super cenu kupila 😀

zanett
27. srp 2008

kristi- to mam prave na Topshopu rada, ze delaji uplne mini velikosti 😉

lendy1
27. srp 2008

na e-bay hlavně bacha na padělky 😉 a to všeho: luxusní kosmetika, oblečení...prostě cokoliv pro nás 😀
Já jak vidím někoho z regionu Hong-Kong a spol., stáhlé fotky z ofik stránek a neuvěřitelně nízká cena, tak to přeskakuji...

cipsinka
27. srp 2008

no,kati dufam,ze tak neskoncim,uz teraz drahy len tak poskuluje ked si chcem nieco kupit,ze to uz nemame kde davat,tu mame len jednoizbovy byt,esteze na SVK mame dvojposchodovy dom a povedal,ze prve co sa bude prerabat je,ze sa mi spravy obrovsky satniiiiiiiiik. 😀 😀 😀 😀 😀

kati aj ked mas plno veci,nestalo sa ti,ze niekde idete a nemas si co obliec???? 😀 😀 😀 ,lebo mne sa to stava casto 😀 😀 😀 😀

k.a.t.k.a.
27. srp 2008

tak ja tiež len od američanov nakupujem 😉 , šikmookých preskakujem 😀

k.a.t.k.a.
27. srp 2008

cipsinka každý deň 😀 a MM je taký istý 😀 viacej plače nad skriňou ako ja 😝 😀 inak ja som ale strašne zaťažená na topánky, ja ked nejaké pekné vidím, je jedno že už podobných mam 100, tak hned kupujem 😅

cipsinka
27. srp 2008

No a to som zvedava,ze ked budeme mat mimi,moj drahy sa so mna uz asi zblazni,on nebude stihat zarabat ako ja budem minat 😀 😀 😀 😀 ,ale nie zas tak zle to nie je.Ja si kupujem len to co mi fakt padne do oka,a to sa nestava kazdy den,niekedy aj dva tri tyzdne nekupim nic,ked nejdem do mesta,ale zato ked po takej dlhej dobe idem tak to stoji za to 😀 😀 😀 😀

bihan
27. srp 2008

ja rada nakupujem na britskom eBay... za malý tovar je rozumnejšie poštovné a briti častejšie ponúkajú možnosť zaslať tovar v rámci EU...

binki
28. srp 2008

v čechách nerada nakupuju, oblečení je drahé, úplně se mi ježí chlupy, když si představím o kolik to je předražené...a navíc, těžké hledám na sebe kalhoty, je mi krátká i prodloužená délka 🙄

lendy1
28. srp 2008

bihan, já mám bohužel přesně opačnou zkušenost, na UK e-bay jsem ještě neobjevila člověka, co by mi to zaslal do ČR, zato na e-bay.com mi to odkudkoliv pošlou, ale asi jsem na UK narazila na ta "špatné" lidičky 😒

lukin
28. srp 2008

Já nakupuju většinou u Vietnamců 🙂

sisstin
autor
28. srp 2008

holky, prý zrušili na ebay ten feedback 😕

kacka.va
28. srp 2008

mě u vietnamců vadí, že ve většině případů, tak člověk nanaraží na klasickou bavlnu, ale je to všechno takové "umělé", i když je psané, že je to 100 % bavlna