• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Poraďte, aké látkové vložky si kúpiť

25. srpna 2016 
siss, fuuuuuuuuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: zlatý tampony :dizzy_face:
4. lis 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ako by rozmýšľal ,č ot oasi je, že? alebo by Ťa ohovorili ,že si desnej škrob a perieš si použité vložky :grinning:
4. lis 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
drží patentkami, alespoň tedy ty HD co mám já
4. lis 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a drží fakt dobře, necestují a jsou velice příjemné na kůži :dizzy_face:
(zkoušeno na sucho..)
4. lis 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš, že patentkami, a to si pripatentuješ o nohavičky, či ako body? Sorry, ja si to enviem predstaviť ,preto sa pýtam :sweat_smile:
4. lis 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mon: to má asi patentky na křídlech a sepneš to zespoda pod spodárama..takže zapomen na tangáče :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
4. lis 2008 ve 20:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
na tú moju prdel aj tak tangáče nenosím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale veĎ to sa musí pohybovať, nie? :confused: :sweat_smile:
4. lis 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je zase tema
jeste, ze uz mam po veceri :grinning:

ja mam bio tampony a bio slipovky....to je maximum, co pro prirodu udelam :sunglasses:
prece kurna zijem v 21.stoleti :grinning:
4. lis 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako chápu, že někomu nevyhovují tampony... :wink: takže kalich to jistí..ale ty látkový vložky fakt nerozdejchavam... :confused: :sweat_smile: ale to je opět o životním stylu že :sweat_smile:

mě akorát zaujaly ty očistky..páč jsem fakt byla přesvědčená, že narozdíl od MS krve infekční jsou :confused:
4. lis 2008 ve 20:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
martek: látkovky už jsou tu poměrně dlouho..mě to zaujalo hned :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
4. lis 2008 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
další super článek včetně NÁVODU NA UŠITÍ LÁTKOVÝCH VLOŽEK
http://www.ekolist.cz/zprava.shtml?x=1355059
4. lis 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
martek a také sú? :confused:
Kua ,ja asi žijem v džungli, čo čo... :grinning:
4. lis 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to cetla hned kdyz to zacalo....ale ted to je spravne rozjety :grinning: :grinning: :grinning:
se moooc bavim :sunglasses:
4. lis 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda tampóny nemůžu, páč jsem měla příznaky toxického šoku, komerční vložky jsou mi nepříjemné :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ty porodnické se jako i dají, jsou docela fajn na tělo, jenže rajzujou po zadku a přilehlém okolí. Látkovky jsem nezkoušela, takže nehodnotím. Nejhygieničtější mi přijde kalich, ale taky nemám odzkoušeno
4. lis 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky..tak si je můžete i ušít..bomba ne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. lis 2008 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisstin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jěště odkazy ze článku výše

http://morska-houba.awes.cz Prodej mořské houby.
www.lunapads.com Látkové vložky, menstruační pohárek, mořská houba.
www.newmoonpads.com Látkové vložky.
www.natracare.com Tampony z ekologického zemědělství, bez GMO a bělení chlorem.
www.gladrags.com Látkové vložky a menstruační pohárek.
www.mooncup.co.uk Menstruační pohárek.
www.mum.org Internetové Muzeum menstruace. Anglicky.
www.plinky.cz Internetový obchod mimo jiné i s látkovými vložkami.
sarik, mne tuším (už to bolo ale dávno) očistky fakt smrdeli viac. normálnu MS som dostala asi 2 dní po skončení očistiek, takže vtedy som si to aj uvedomila, že to je cítiť inak.
sis, ten clanek je THE BEST
lepsi by byla ale prouzkatej rucnik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
sisstin - Boženy vlajou ve větru :grinning: se tady tlemím jak blázen :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele siss, prudíš :angry: :wink:

tohle je diskuze pro ženy, co hledají vhodný typ látkových vložek a další info o nich, NENÍ to diskuze o tom, jestli používat látku nebo chemii :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
johanda: ten STS..já fakt neznám nikoho, koho by to potkalo přímo v souvislosti s tamponama..ty jsi fakt první :confused: já se ho moc nebojim :confused:
4. lis 2008 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
s.arik: jo..sorry :wink: už mlčim...ale fakt mi to přišlo ftipný :sweat_smile: mě zaujaly čistě ty očistky.. :wink: jinak bych neprudila schválně :sweat_smile:

tak čus ženský :sweat_smile:
4. lis 2008 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sory siss, že jsem vypíchla tebe, ještě si tu dělá srandu více chytrolínek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, moje neter ten sok taky mela :pensive:
4. lis 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se nezlobím, sranda musí být, ale mě tohle fakt zajímá a chci, aby se tady i seriozně diskutovalo třeba o tom šití a tak :dizzy_face:
4. lis 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
napríklad ja... :sweat_smile:
ja si srandu nerobím ,len mi to proste príde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže boro, k té tvojí informaci, že v zahraničí mají ženy vložky na celý týden....kdyby se šily doma, tak je to za pár kaček :sunglasses:
to jen ty kupované jsou hrozně drahé :confounded:
4. lis 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, jj, se mnou to cca před 10 lety seklo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Od té doby tampóny nee
4. lis 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak v posledním článku píšou prát je na 30 st :confused: :confused: :confused:
4. lis 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek