• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Poraďte cviky na posílení prsou

1. února 2008 
terez: pohoda :wink: :sunglasses: co na to tvůj přítel..říkala jsi mu o eventuální plastice? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2007 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš že říkala,kdo pa by to zaplatil :slight_smile: Sice nechápe PROČ, ale na druhou stranu mi většinou dá hodně ve všem za pravdu,takže smířenej...
9. lis 2007 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
MP si furt myslí, že si dělám prdel..že mi koupí nový kozy :sweat_smile:
9. lis 2007 ve 20:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vadí mu silikony?Chlapi sice na to dost nadávaj, ale stejně když pak vidí nějakou takovou, jak se někde prsí,jsou z nich stejně úplně vedle...
9. lis 2007 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevadí :grinning: on teda tvrdí, že se mu moje kozy líběj.. :confused: :sweat_smile: ale mně se nelíběj :sweat_smile:
9. lis 2007 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na to nikdy nezapomenu, jak mi asi před měsícem řekl, že se mu líbí jak v leže mění tvar :sweat_smile:
9. lis 2007 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. lis 2007 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no..on mi ted na ně ani nešáhne..mám šestinedělí :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale on už si užil :rolling_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. lis 2007 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, máme to my holky těžký :frowning2: A chlapi se nám ještě posmívaj-teda ten můj :unamused:
9. lis 2007 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no...mě se např. zeptal, jestli mi to(strie)na břiše zmizí :rolling_eyes: tak jsem mu řekla, že těžko :rolling_eyes:
9. lis 2007 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebuj,zmizí.Teda za pár let :grinning: Jsou ti ale chlapi milí,co?
9. lis 2007 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no..fakt si teď připadám děsně sexy :rolling_eyes: :sweat_smile: s bombardákama a vložtičkou mezi nožkama :sweat_smile: :zipper_mouth:
9. lis 2007 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéžiš,ještě že už to mám za sebou....Já vím, že už si ten můj řikal, proč to tam tak dlouho furt musím mít-není v tomhle směru dvakrát informovanej,ale chápavej,to jo....
9. lis 2007 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak..ta modelace je pekelně drahá..mnohem dražší než zvětšení :rolling_eyes:
9. lis 2007 ve 20:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je divný.já myslela, že je to právě levnější.Já už i leckam na to koukala a všude jsem zatím viděla ceny za modelaci cca 30 000 a za zvetšení asi 50 000.No tak nevim...Ach jo-hladíííík.tak holt běžím :pensive:
9. lis 2007 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus baby, koukám, že jste si pokecaly :grinning:

Sissino ty obludo, dyť máš kozy jak dva vozy, co chceš ještě spravovat :sweat_smile: Mně se můj chlap směje, že mám cveklý pesa - to byla hláška jeho synovce, když byl ještě malý a řekl to jedné maminčině kamarádce na koupáku - prý teto, proč máš tak cveklý pesa :grinning:

Ohledně těch jizev - při zvětšování prý vidět nejsou, že je většinou řez kolem dvorce a pak kdyžtak snad podpaží. Ale zmenšování je docela vidět a zní to celkem logicky, páč vám tu kůžu musí nějak odebrat že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak na beremku je diskuze plastická operace, třeba tam něco chytrého vyzvíte. Já o tom teda neuvažuju ani náhodou :sweat_smile: , to radši budu plochá ač jsem zvyklá, že se dřív lidi koukli (ne že by byly nějaké mega, ale na to jak jsem malá a drobná, tak k tomu úzkému pasu to vypadalo dobře)

http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID=29919&vGroupOffset=0
9. lis 2007 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dashak: nejde o to, že bych je měla malý..ale chci je nahoru voe :grinning:
10. lis 2007 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak, já chci taky aby mi jen držely alespoň trochu nějakej tvar :unamused:
10. lis 2007 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hooolky..já koukám že máte každá zatím jedno dítě...co budete říkat po druhém ...já bych je chtěla taky nahoru siss..jedno dítě kojené 18 měsíců a druhé 9 to je potom materiál.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: cvičení žádne nazabírá, takže smotám a jdu :grinning: ...na plastiku fakt nemám :frowning2:
10. lis 2007 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikca: já druhý neplánuju teda :wink: :confused: a na plastiku taky moc nemám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. lis 2007 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak to budeš řešit?? :grinning: ..já teda motám :grinning:
10. lis 2007 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja chcem tieeeež! :sweat_smile: Pridávam sa do klubu...Stále dojčím, tak dúfam, že keď už boli pred tehotenstvom "vyťahané", tak ich budem po dojčením hľadať na kolenách :cry:
Budem zmotávať ako Mikca :grinning:
10. lis 2007 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikca: no...zatím to taková krize není...na smotání to taky není....ale jako už nic moc..ale já nekojím :wink:
10. lis 2007 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak siss ty jsi za vodou, když už nekojíš tak se namá co měnit.... :grinning: bihan :grinning: ..tak budem motat holt až do konce života :grinning:
manža když to prohmát tak se zhrozil a dodneška nechápe kam to zmizlo :frowning2: na jednu stranu to kojení bylo dobrý, že ty prsa vypadala dobře, bihan takže užívej :grinning:
10. lis 2007 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikca: a nebo začni spořit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. lis 2007 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimca, ja si teda neužívam.. kde mám na tie F-ká zohnať podprsenku? :sweat_smile:
10. lis 2007 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je taky jedna možnost, ale já bych ty peníze investovala asi radši do děti, než do mě..jsem asi jiná..nebo prostě do něčeho jiného, užitečnějšího
10. lis 2007 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
bihan :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2007 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikca: no MP by si za to taky radši něco koupil, než to dal do mých koz :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já po tý plastice zas tak netoužim, ale kdyby mě to hodně moc trápilo, tak bych do toho asi šla..ale zatím to není tak strašnej mindrák :wink:
10. lis 2007 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě kdybych z toho taky nespala tak bych to asi nějak řešila, zatím miluju toho kdo vymyslel pusch up :grinning:
10. lis 2007 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek