Pozvánka na oslavu prvních narozenin. Máte nápad?

martii07
9. čer 2010

Ahoj,
nevím zda píši do správné kategorie,ale moc by jsem potřebovala nějaký nápad na pozvánku na první narozeniny!Už hodinu hledám po netu a vůbec nic tu není!Jaké jste měly pozvánky vy?Prosím poraďte mi!!!!
Termín naplánovaný,dort objednaný a už jenom vymyslet a vytiskout pozvánky!

mircka
10. čer 2010

My tedy rozhodně něco takového nedělali. Domluvili jsme se přes telefon. 😉 Nicméně pokud chceš, tak si najdi třeba obrázky nějakých balonků, zvířátek, dortu apod. a stvoř něco sama.... Anebo použij foto prcka. Záleží jakou máš představu.

pattie
10. čer 2010

My dostali pozvánku na naroziny batolecího kamaráda SMSkou...., ale jak píše Mircka, třeba ve wordu je spousta pěkných obrázků, tak něco stvoř a bude to alespoň originál 🙂
P.S. http://www.google.cz/images?hl=cs&q=pozvánka+na...

pattie
10. čer 2010

Tak ten odkaz nějak nefunguje.... dej si do googla: pozvánka na oslavu narozenin a je tam docela dost zajímavých nápadů

garzonka
11. čer 2010

Ked mal najstarsi syn 1 rok, prichystala som "pozvanky" pre hosti, ktore som roozdavala pri prichode, predtym sme sa dohodli v predstihu o mieste a datume. Na papier som si vytlacila tento text (zmestilo sa mi 6x na A4) a zo zadu som nalepila nalepky s narodeninovym motivom (šašovia a baloniky), nieco som este dokreslila....
Oslava
Dávidkovych 1. narodenín
(tu som uviedla miesto a dátum)

Program :
• 12.00 slávnostný obed
• 13.20 sfúknutie sviečky na narodeninovej torte
• 13.30 oslávenec prijíma gratulácie
• 13.40 fotenie
• 14.00 spoločne strávené chvíle s oslávencom pri kúsku výbornej torty
• 15.30 fakultatívna prechádzka do okolia mesta

V prípade nepriaznivého počasia zmena programu vyhradená!

garzonka
11. čer 2010

Pri oslave 4 rokov starsieho a 2 rokov mladsieho som vytlacila uvitaci bulletin, ten som tiez rozdala kazdemu pri prichode...

Srdečne Ťa vítam
na oslave narodenín
Dávidka ( 4 r.) a Filipka ( 2 r. )

dňa 24. mája 2008
v krásnom prostredí malebného rekreačného mestečka.... (XY)

v Penzióne
„U Šimkáčov“.

Tento uvítací bulletin zároveň slúži ako vstupenka do všetkých priestorov ( „salónov“ ) Penziónu.

Nenechaj si preto ujsť jedinečnú príležitosť zažiť neopakovateľnú atmosféru každého bodu programu, ako aj návštevu každého „salónu“, ktorých tu máme naozaj bohatú ponuku (sú 2, z toho vyberáme aspoň 5):
 „Cica ako doma“ je vstupná hala do nášho Penziónu, a privíta ťa veľkorysosť priestoru spolu s našim milým personálom.
 „Kúpeľný salón“ poskytuje všetky osviežujúce a zhygienizované služby, nachádza sa v prízemí Penziónu s oku lahodiacou rozlohou
 „Parfuméria“ je našim pravidelne navštevovaným salónom, kde sa dokonca samotní návštevníci s veľkou obľubou zapájajú do výrobných procesov vždy nových a skutočne neopakovateľných vôní. Určite si aj ty vyberieš.....
 „Eye and tongue“-salón nesie v sebe tajomný názov, ale nedaj sa zmiasť, jednoducho –čo na oku, to na jazyku – nekonečné množstvá lahôdok, chutí, vôní, čo oko vidí, to jazyk zmlsne....Dobrú chuť!
 „Relaksačné centrum“ je k dispozícii, tak ako doteraz uvedené salóny, v prízemí Penziónu a poskytuje nevyčerpateľné možnosti oddychu a relaksu prostredníctvom knižnice (AKCIA :požičiavanie za poplatok), debatného krúžku (našou špecialitou sú debatujúci od 0 do 99 rokov), premietanie filmov a rozprávok (podľa želania), fotenie (skupinové, individuálne, ostré foto, rozmazané.,...s fotoaparátom a bez...) a iné.
 „Silent Night“ –salón je osobitou časťou Penziónu, nachádza sa ako v prízemí, tak aj na poschodí (na ktoré vedie moderný a regulovateľný eskalátor). Situovaný v odpočinkovej zóne orientovanej smerom k frekventovanej cestnej komunikácii zaručuje pokojný a v nočných hodinách nerušený spánok. Izby sú viaclôžkové kvôli komfortu.
 „Rajská záhrada“ o rozlohe niekoľkých hektárov priam vyzýva k šporu, k turistike, skialpinizmu, v zime lyžovaniu, v lete plážovým hrám a samozrejme naši najmenší (150 cm a menej) si prídu na svoje v zrekonštruovaných priestoroch herne s názvom „Pod kuchynským oknom“.

Program pobytu:
1. uvítanie
2. uhradenie vstupného poplatku
3. absolvovanie návštev (podľa možností všetkých) salónov – jednorázovo i opakovane
4. fakultatívny kultúrny program ....

Veríme, že si naozaj vyberieš z našej bohatej ponuky a využiješ ekskluzívnu ponuku navštíviť všetky naše salóny úplne ZDARMA!
Stačí na mieste uhradiť paušálny (ale určite nie jednorázový) poplatok – „úsmev"- a hor sa na dobrodružstvo!

garzonka
11. čer 2010

Tie jednotlive "salony" su samozrejme jednotlive miestnosti domu, s trochou ironie som vypichla ich hlavne atributy (rozloha a pod), kedze nas dom je skor domcek...

kutcher
11. čer 2010

Ja jsem sla tam, kde mi vytiskli pozvanky na svatbu, rekla jsem jim, co si asi predstavuji, oni udelali par navrhu a bylo to.

martii07
autor
11. čer 2010

Holky,díky za nápady...
kutcher:taky dobrý nápad,ale myslím si že by mi asi netiskly jenom třeba 5
pozvánek!

benjik
11. čer 2010

Nás to čeká za necelý měsíc,tak jsem si nakreslila na kartonovou kartičku méďu pú s kytičkou,napíšu tam podrobnosti a většině lidí to pošlu mailem.

kutcher
11. čer 2010

Tak jestli jich chceš tak málo, tak ti to můžu udělat na compu a vitisknout jako třeba fotku - lesklou, matnou, jemnou, hrubou a návrh ti klíďo ňáký splácám pošlu mailem a ty si vybereš, to je maličkost