Přestal psát. Jak byste to braly?

21. črc 2022

Psala jsem si na badoo s jednim muzem, vypadal byt fajn, ma malou dcerku a chtel se sejit. Ja jsem si ale chtela jeste psat, na setkani mi to prislo jeste brzy. Psal vzdycky, rano, v prubehu dne i vecer na dobrou noc. Ted uz ctyri dny nic a pritom sviti online, takze mrtvy neni 😅 Jak byste to brali? Ja mu psat nechci, nechci se vnucovat.

palja
21. črc 2022

Napiš mu a uvidíš... Jinak se nic nedozvíš

autor
21. črc 2022

@palja No to prave nechci. Kdyby mel zajem, ozve se sam. Ale nechapu to. Psali jsme si, posilal mi fotky z prace ..

zelenaesmolda
21. črc 2022

Tak uz asi nema zajem,potkal nekoho zajimavejsiho.

zuzkasim
21. črc 2022

Když psát přestal, asi už psát nechce nebo nemůže, přesně tak bych to brala.

cuuza
21. črc 2022

Abys neprohloupila, zařadil tě do kategorie nechce se potkat

autor
21. črc 2022

@cuuza Vzdyt me premlouval na setkani..

autor
21. črc 2022

Mozna toho mel rozdelanyho vic...

bara88
21. črc 2022

Přemlouval a ty si nechtěla, tak co s tebou?

autor
21. črc 2022

@bara88 To je taky pravda.

klokanka31
21. črc 2022

Většinou toho na seznamkách má člověk rozjednanýho víc, tak třeba nějaká byla rychlejší a sešla se s ním. A nebo on čeká co ty...

tahejhula
21. črc 2022

A on si říká třeba to samé - kdyby měla zájem, ozve se. To je nějaká princeznovská móda? Mu napiš a dle (ne)reakce uvidíš.

martiniquest
21. črc 2022

Nemá zajem. Cos cekala? Chtel se sejit, ty ne. Nasel si někoho jineho. Neni nam 15, abysme si x tydnu vypisovali.

te_reza
21. črc 2022

Na Badoo jsem chvíli byla a vesměs bych to shrnula na "nechceš š*kat, nechtěj" takže pokud se chtěl sejít a ty ne, asi se našla dostupnější.

lenkalubina
21. črc 2022

Já na badoo našla před 10 lety mého nynějšího manžela 😍

mysh_me
21. črc 2022

No brala bych to tak, ze kdyz ty se nechces sejit, on uz ti nechce psat 🤷🏻‍♀️ Evidentne jste kazdy chteli neco jineho, tak proc by ti psal dal?

kitycat
22. črc 2022

Dobyval ta dostatocne dlho, nechcela si sa stretnut, tak uz nema chut ti dalej pisat... Nasiel taku, co sa aj stretne...

Vsak s tebou nechcel hned spat... A keby hej tak nemusis.. Ale hraj sa aj nadalej na princeznu vo vezi..

Zabilo by ta napisat mu?

alilali
22. črc 2022

@lenkalubina ❤️ Já tam taky potkala muže, sice ne manžela, ale fakt muže u kterýho řekni, že vím, ze mě fakt měl rád. ❤️ Jo, někdy se i mezi těmi zoufalci, kteří chtějí jen sex najde pár dobrých chlapů.

Zakladatelko, mu napiš první. On tě pozval ven, odmítla si, tak to asi i tak bere, že nemáš zájem.

2hanah
22. črc 2022

Tak proč jsi nešla????

monuleee
22. črc 2022

Ze zkusenosti-ma jich rozdělených víc...a třeba je jiná která se sejít chce tak ,, neztrácí čas" s tebou..já už seznamkam nevěřím ani prd.

lucie_1986
24. črc 2022

Treba to ze si napsala ze se jeste nechces sejit bere tak, ze se nebudes chtit sejit ani do budoucna a udelal za tim caru. Napsala bych mu, v nejhorsim nenapise, urcite to neni zadne vnucovani 🙂

tahejhula
24. črc 2022

Mimochodem, já na seznamce občas inzerát topnu a pak si píšu třeba s pěti naráz. Je to hra, zábava, odvahu přijet na oběd nebo houby zatím žádný neměl. Ovšem já jsem duše upřímná, tak nevím, zda se víc bojí manžela nebo tchyně. 😁😁

zelenaesmolda
24. črc 2022

@tahejhula 😀

margaret88
24. črc 2022

Neřešila bych. Podle mě už nemá zájem. Rozhodně jsi nebyla jediná.

mrstte
24. črc 2022

Já spíš nechápu tu módu si měsíce psát a nic z toho, s přítelem jsme se seznámili na seznamce a po třech dnech měli první rande, to řekne mnohem víc než jen psaní.... Asi bych se mu ozvala já abych věděla a kdyby neodepsal tak to je jasný.

lilian2111
24. črc 2022

Zřejmě potkal nějakou, která se chtěla i sejít. Chlapi na dopisování fakt nejsou 🙂) zkus mu napsat a navrhnout setkání, uvidíš. Nemusí se přece veškerá komunikace nechávat jen na chlapech. Buď se uvidíte a nebo ne.

tahejhula
24. črc 2022

@lilian2111 jak kteří, jeden borec mi napsal třeba 40 mailů denně. 😁

lilian2111
24. črc 2022

@tahejhula Ty bláho, no, někteří jsou až neodbytní, to je fakt 😁😁

tahejhula
24. črc 2022

@lilian2111 jeden mi druhý den napsal, že takhle si tu komunikaci nepředstavoval (nereagovala jsem dost svižně) a že to nemá cenu. 🤣

veronikav31
24. črc 2022

Můžete si psát dlouho,ale neni nad osobní setkání,i když jiskra třeba nepřekročí tak kafe(caj,zmrzlina) a popovídání si je fajn nez si psat pul roku a ztracet zbytečně čas.ja neztrácela čas,psali jsme si pár dní,jedno,druhé a dalsi rande,za 6 měsícu jsme spolu začali bydlet, teď jsme spolu 15 let a máme dvě krásné děti.

lilian2111
24. črc 2022

@tahejhula 🤣🤣🤣 člověk sw někdy fakt nestačí divit