Přítel je stále na notebooku, o malou se stará minimálně

misulka07082016
15. bře 2018

Ahoj holky, mám takový problém...
mám skoro 2letý vztah.. všechno bylo na začátku krásné... pak jsem otěhotněla.. a měsíc před porodem ho zavřeli, sice jen na 4 měsíce.. ale zavřeli... vydrzeli jsme to... jeden den ho pustili a týden se zajímal o me i naši malou... po týdnu ho přešlo... ale furt to bylo tak nějak v pohodě... jenže pak si koupil jiný telefon, a začal na něm byt neustále... nezajímalo ho vůbec nic ani ja ani malá... pak šel mu to řekla nějak se to snažil omezovat... dalo se to ještě nějak vydržet ... do toho jsem přišla na to ze mi minimálně 4 lhal...😔 to bych ještě přešla ... každý děla chyby ... ale pak byl Valentýn, a on mi koupil ntb.... když mi dával neměla jsem slov, ale postupem času je spis jeho.. každý den co přijde z práce je na něm... takže od 19:00 - 02:00....
fakt me to štve... protože o me a malou se stará minimálně ... jeho jediná přestávka je na cigaro na záchod najíst se.... malá začne brecet a on k ni ani nejde... kdyby tak dělal něco smyslu plného... ale on tam hraje tu svoji hru.. a ja už na to nemam...:/ když jsem se ho zeptala co je na ty hře tak zajímavého .. tak řekl Zd je životně důležitá.. ja mu řekla důležitější než ja a malá .. a on Jo.. pak teda řekl ze si z toho děla srandu... ale ja ti myslela vážně....:( už si vážně nevím rady.....Miluju ho, je to tatínek me malé princezny.. jsme zasnoubeny.. ale tohle se každý den snášet nedá ...:( mate někdo podobný příběh?

codal
17. bře 2018

@misulka07082016 jsi hodně mladá,pravděpodobně to bude první láska,o to je těžší si přiznat,že chlap,se kterým mám miminko,nestoji za nic...kdyby vás opravdu tak moc miloval,tak s vámi tráví čas,malou pohlídá,pohraje si s ní,pomáhá ti, to,že ti řekne,že vás má rád,to ho nic nestojí,o lásce vypovídají činy.. a to,že ti lze a dokonce už i seděl,o jeho charakteru nevypovídají nic dobrého... Těžko se to čte,ale je to pravda... Nejen,že není zralý na dítě ( nevím,jestli bylo plánované),ale celkově jeho představa o životě je očividně úplně jiná než tvoje... Z tebe se stala máma, z něj táta zatím ne...takže určitě poradna, nůž na krk,tohle se jen tak nezmění,pokud neuvidí,že mu teče do bot, že o vás může přijít,tak neudělá nic,protože jak píšeš,ty jsi hodna,všechno mu projde,proč by něco měnil... Pokud mas,kam jít,asi bych na čas odešla... I tobě to třeba pomůže najít nad vaším vztah nadhled...

journals
17. bře 2018

Hm, tak to musi byt laska jak tram... uprimne? O takoveho cloveka bych fakt nestala. Nema zajem o rodinu, sedel, takze bude mit v budoucnu problem sehnat dobrou praci, je to dost sobecek. Ne, takhle laska opravdu nevypada.