Pro dítě a pro sebe vše?

mamcabera
18. srp 2016

Mám dvě děti, a manžela, měli jsme jen malou skromnou svatbu, přesto, že není každý den růžový a mráček se objeví, jsem ráda že můj muž miluje mně a děti, a žijeme jak žijeme. Kousek ode mně bydlí jedna žena, není to má kamarádka, ale moje známá se s ní zná. Tak mi jednou při naší dámské drbárně pověděla co se té paní stalo. Několik let měla přítele, laská byla údajně velká, i já jsem je vidívala, když přijeli z dovolené a tak, zářili štěstím. Po několika letech vztahu a plánování budoucnosti, si její přítel našel milenku. Byla to zadlužená žena, před rozvodem, s jedním dítětem. Věděla, že ten muž má přitelkyni, ale tlačila na něj, nechala si udělat další dítě a toho muže přesvědčita, aby zůstal s ní. Tem muž se rozešel se svou přítelkyní, která se s toho ůdajně zhroutila. Moje kamarádka se mě ptala jaký mám na to názor, já nevím, na jednu stranu chápu tu matku co se rozváděla, že byla ráda, že ulovila někoho kdo ji zabezpečí, postará se o ni a její dítě a nezůstane po rozvodu sama. Na straně druhé, já bych to asi nedokázala, když bych věděla, že tím rozbiju něčí vztah, asi bycjh si připadala dost zrůdně. Nechat si udělat dítě a rozbít někomu vztah je podle mně hnus. Jaký na to máte názor vy? Proto jsem ráda, že s manželem žijeme jak to jde. Díky za názory

caverina
18. srp 2016

To je docela tezke....ted "opovrhuju zenou",ktera tu rodinu rozbila....ale kdybych byla na jejim miste....tim nechci rict,ze ja bych to dokazala ale clovek nikdy nevi co mu zivot prinese a hlavne jak se zachova....

kacca11
18. srp 2016

Myslim si, ze pani, ktera se rozvadela, je pekne hloupa. Je blbost nechat si udelat pri rozvodu dite (uz kvuli ochranne lhute), vyhlidky). To neni cesta k zajisteni, ale k bide. Udelat si dalsi dite s dalsim chlapem je zkratka hloupost. Navic udelat si dite s chlapem, ktery kvuli ni odesel od pritelkyne - jednou ji udela to same.

Hlupak je i on, kdyz neni schopny vyresit jeden vztah a pak resit druhy, ale radeji se snizi k nevere.

Dotycna znama urcite neni uplne bez viny, ale vysla z toho nejlip - s cistym stitem, kdy se zbavila bezcharakterniho chlapa.

lv
18. srp 2016

Názor, no pořádný bych si udělala, kdybych ty lidi znala.. zadaný přítel si neměl hledat milenku, ale co ho k tomu vedlo nevíme, zda jeho vztah s tou známou byl fajn, fungující, nebo ne. Milenka si až tak dítě nenechala udělat, jako že si ho udělali oba. Kdyby otěhotněla moc nechtěně, tak stejně - chlapa neudrží dítě ani víc dětí, prostě s ní chctěl být.

Obecně nevěru odsuzuji, buď má dotyčný/dotyčná nefunční vztah ukončit a nezůstávat jen ze zvyku, nebo je ho holkař/poletucha.

hejsa
19. srp 2016

Tohle se jen podle dostupných ,cizích, info nedá posoudit..neví se,jaké byly vztahy,třeba i krize...jestli manželství bylo funkční - to nedokáže posoudit nikdo cizí,i když všechno vypadá dobře - realita může být jiná.Na druhou strany,chlap to nenechá v kalhotách,když je holka aspoň trochu k světu a fakt ho hodně chce - nemá šanci odolat....můj názor... 😨

hejsa
22. srp 2016

@kacca11tou dotyčnou máš na mysli kterou - milenku nebo ženu? Jen mě zajímá tvůj názor....děkuju. 😨

kacca11
22. srp 2016

@hejsa v poslednim odstavci myslim tu zenu, tu znamou. Ne milenku.

hejsa
22. srp 2016

@kacca11 Děkuju za odpo. 😵