Proč navštěvujete Modrého koníka?

makovice88
6. srp 2021

Menší anketka 😁
Proč chodíte na Koníka? Co vás, někdy i několikrát za den, láká se na tyto stránky podívat?

Já sama za sebe mohu říci, že sem chodím hlavně pro rady. Ještě se mi nestalo, že bych se tu něco zeptala a nikdo mi neporadil nebo neposkytl jiný náhled na věc. Taky jsem ráda, že se tu dočtu, že třeba ve svém trápení ohledně dětí to má někdo stejně. 😂
Líbí se mi i přiběhy některých žen, jak jsou silné, mnohdy k nim osud není fér. Některé ženy jsou inspirativní, jiné vtipné. Líbí se mi ta rozmanitost, která sice někdy vede k hádkám nebo vzájemnému nepochopení, ale přesto vytváří jakýsi obraz současných matek a žen. To je můj názor. ☺️

Takže...Co Vy a koník? ♥️

pavca1982
6. zář 2021

Chodím sem kvůli skupině holek. Mám je ráda. 😊😉

netopejr
6. zář 2021

@kevi1 safari 🤣👍

lovemusicsun
6. zář 2021

Asi kvůli informacím. Tady se ví všechno, je tu hromada zkušeností od zelených hovínek ke stavbě domu. Čerpám tu hodně isnpirace na dárky pro děti, jak moc nesleduju televizi, ani co prodávají v obchodech, tak tady je hodně tipů a pak jdu najisto.

isabellacheerful
6. zář 2021

@makovice88 zaregistrovala jsem se v těhotenství,teď když jsme o naše syny přišly sem chodím pro řady ohledně BT a ovutestu ,a zároveň v diskuzi snazilky vím že se nesnažíme jediný a vím že na to svým způsobem nejsem sama.🖤🍀🌈♥️ Holky vždy poradí a jsou vstřícné a hodné 🖤