Proč nejde zapomenut?

7. pro 2020

Ahoj holky, asi se chci jen vykecat.. Stalo se vám některé ze po delším vztahu cca 6 let, jste tak nějak nemohli zapomenout na něho?? Vztah stal za hovno, byl to sobec manipulátor atd... Já byla nešťastná, ale zároveň šťastná protože jsem ho milovala a byla u nás neskutečná chemie.. Rozešla jsem se sním už to bude skoro 2 roky.. Po rozchodu jsme se hádali pak spolu spali pak se hádali já to utla že to musím vydrzet, viděla ho s jednou holkou mladší než on a od té doby to prostě úplně utla. Jenže, po 3 měsících co spolu byli otehtnwa už mají dítě. A já tak nějak. Neumím zapomenout říkám si jestli je to tím že jsme se rozešli ve zlým a vlastně od té doby spolu nemluvily, nebo nevím. Co se týče chlapů asi nemám zájem.... Přitom s ním bych už taky být nechtěla protože si myslím že lidi se nemění.... Potřebuji poradit jak se toho zbavit.. Jestli někdo. Máte příběhy budu ráda za vše, omlouvám se píšu na mobilu 🤦‍♀️a nevím proč ale mám pocit jako by sme se měli ještě schledat a nevím proč.. Diky

lv
8. pro 2020

Vem fotky, kapesniky a půl hodiny breč, vzpominej, narikej, pust emoce ven. Tuhle vzpominaci seanci si udělej treba 2x do tydne a zbytek času se snaz myšlenky na nej vytesnit, pomuze to se z tim vztahem rozloučit a následně jit dal a být volná.

mhpraha
8. pro 2020

ahoj, já to tak měla podobně, byla jsem 5 let v manželství, manžel problémy alkohol, bez práce, psychické problémy, strašný manipulátor a sobec. já pořád si to nechtěla přiznat, že to nikam nevede. pak ode mne odešel. já 2 roky se z toho dávala dohromady.. bylo mi 35, říkala jsem si, kde někoho potkám, chci děti atp. pak na seznamce jsem se seznámila se super chlapem, za 4 měsíce jsme spolu začali bydlet, za rok svatba a jsme spolu. ted zpětně si říkám, jak jsem to mohla nevidět a že jsem ztratila zbytečných 5 let.. takže každá i blbá zkušenost Tě posune někam dál a zjistíš to třeba až později.. držím pěsti, at na něj zapomeneš co nejdříve!! 🙂

jjasmina
8. pro 2020

@mhpraha já to měla a mám podobně, taky sme to vzali krapet hopem, ale co 🙂celkově sme spolu 2,5 roku, naše malá má 10 měsíců a všechno cajk.Taky přes seznamku.

kalysto
8. pro 2020

Mě to takhle drželo 20 let.... Měla jsem kdysi lásku, byli jsme spolu 5 let. Byl to strašný ku*evnik. Ale můj buh🤣no a před 7mi lety jsem potkala pana praveho😍a už si ani nevzpomenu

astyna88
8. pro 2020

Protože mozek si pamatuje většinou jen to dobre, tomu se říká nostalgie a má to hormonální základ. Proto se k sobě partneri vrací, aby záhy zjistili, proč se rozešli.

ariadna12
9. pro 2020

Ano, znam to, chce to cas a nove zazitky, nove lidi kolem sebe.