Prodej kočárku - do čeho jste ho balily před odesláním?

Předem děkuji za tipy a rady 🙂
amallie
14. kvě 2014
prodávala jsem celkem tři kočárky a všechny jsem předávala osobně
hojda
14. kvě 2014
Myslím, že PPL atd vezmou i ve fólii upozornit předem, posílala jsem velkou neskladnou nepravidelnou věc a zabalila jen do folie cena byla cca 250,-
gletnulka
14. kvě 2014
Balila jsem do poslepovaných kartonových krabic, které jsem pak ještě pořádně obalila smršťovací folií (seženeš v Bauhausu, Obi atd.) A přelepovala jsem vše stříbrnou izolačkou. Jinak pozor na PPL, DHL atd, berou jenom zásilky do určitého rozměru (zavolej si na jejich infolinku, já jsem byla přesvědčená, že se do těch rozměrů vejdu a nevešla jsem se. Nějak to průměrujou výškaxšířkaxdélka , je to kvůli těm jejich přepravním pásům) Jediní kdo mi to vzali byla česká pošta. Prodávala jsem nedávno, takže informace jsou aktuální
babyrenka
15. kvě 2014
doporučuji zabalit kočárek do kartonové krabice. Zabalení do folie sice může ochránit kočárek před poškrábáním, ale je třeba si uvědomit, že Váš balík necestuje sám, na autě přepravní společnosti je spousta dalších balíků s různou velikostí a váhou. Při posunutí nebo pádu pak může dojít k sevření balíků mezi sebou a tak i k deformaci rámu Vašeho kočárku. To bohužel není při předávání zásilky zabalené ve folii obvykle vidět, protože folie je pružná a bez poškození se přizpůsobí jakémukoli tvaru. Je potom těžké reklamovat poškození kočárku při přepravě, na kartonové krabici je však takové poškození většinou vidět hned.
domca89
15. kvě 2014
Jo PPL je lepší, dá se dát jen do igelitu. Cena není vysoká a pak je druhý den u toho, komu je zaslán a k tomu všemu je zásilka celou dobu detailně sledována.
mina_
15. kvě 2014
Já posilala jen sporťák a obalila ho kartonem v několika vrstvách a pak zajistila smršťovačkou a v pohodě vše došlo českou poštou. Ale v případě trojkombinace co nabízíš bych spíš šla do velké krabice - třeba od malé lednice nebo tak. Tam vše pohodlně dáš a hluchá místa vycpeš nařezaným kartonem. Co se týče společnosti na poslání... tak výhoda pošty je, že je všude... Přepravky jako PPL, DPD a další nevím ... když si necháš kočík vyzvednou u sebe doma, tak si to asi nechají pořádně zaplatit a nebo budeš muset balík odvést na svozové depo, záleží na tom, jak to máš daleko, aby to mělo smysl takto dopravovat.

Začni psát odpověď...

Odešli