• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prodej kočárku - do čeho jste ho balily před odesláním?

15. května 2014 
Předem děkuji za tipy a rady :slight_smile:
14. kvě 2014 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
prodávala jsem celkem tři kočárky a všechny jsem předávala osobně
14. kvě 2014 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Myslím, že PPL atd vezmou i ve fólii upozornit předem, posílala jsem velkou neskladnou nepravidelnou věc a zabalila jen do folie cena byla cca 250,-
14. kvě 2014 ve 23:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Balila jsem do poslepovaných kartonových krabic, které jsem pak ještě pořádně obalila smršťovací folií (seženeš v Bauhausu, Obi atd.) A přelepovala jsem vše stříbrnou izolačkou. Jinak pozor na PPL, DHL atd, berou jenom zásilky do určitého rozměru (zavolej si na jejich infolinku, já jsem byla přesvědčená, že se do těch rozměrů vejdu a nevešla jsem se. Nějak to průměrujou výškaxšířkaxdélka , je to kvůli těm jejich přepravním pásům) Jediní kdo mi to vzali byla česká pošta. Prodávala jsem nedávno, takže informace jsou aktuální
14. kvě 2014 ve 23:12  • Odpověz  • To se mi líbí
doporučuji zabalit kočárek do kartonové krabice. Zabalení do folie sice může ochránit kočárek před poškrábáním, ale je třeba si uvědomit, že Váš balík necestuje sám, na autě přepravní společnosti je spousta dalších balíků s různou velikostí a váhou. Při posunutí nebo pádu pak může dojít k sevření balíků mezi sebou a tak i k deformaci rámu Vašeho kočárku. To bohužel není při předávání zásilky zabalené ve folii obvykle vidět, protože folie je pružná a bez poškození se přizpůsobí jakémukoli tvaru. Je potom těžké reklamovat poškození kočárku při přepravě, na kartonové krabici je však takové poškození většinou vidět hned.
15. kvě 2014 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jo PPL je lepší, dá se dát jen do igelitu. Cena není vysoká a pak je druhý den u toho, komu je zaslán a k tomu všemu je zásilka celou dobu detailně sledována.
15. kvě 2014 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Já posilala jen sporťák a obalila ho kartonem v několika vrstvách a pak zajistila smršťovačkou a v pohodě vše došlo českou poštou. Ale v případě trojkombinace co nabízíš bych spíš šla do velké krabice - třeba od malé lednice nebo tak. Tam vše pohodlně dáš a hluchá místa vycpeš nařezaným kartonem. Co se týče společnosti na poslání... tak výhoda pošty je, že je všude... Přepravky jako PPL, DPD a další nevím ... když si necháš kočík vyzvednou u sebe doma, tak si to asi nechají pořádně zaplatit a nebo budeš muset balík odvést na svozové depo, záleží na tom, jak to máš daleko, aby to mělo smysl takto dopravovat.
15. kvě 2014 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek