• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Produkty Tupperware. Používáte je?

6. dubna 2015 
babulky, ja mam taky problem...
piekla som kuriatka v ultra pro alebo ultra plus.... jedno z toho, co nebolo v katalogu
no a ostal mi ten pekac aj vrchnak taky flakaty z toho kuriatka ako sa opekalo a neda sa mi to umyt.... rozmacala som to v saponate ale stale je to tam :frowning2: nechcem to drhnut, aby som to neposkriabala ci inak neposkodila...
je nejaky figel na odstranenie takychto skvrn??
dakujem
21. dub 2009 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
leni, neslibuju, že to zabere, ale zkus to nechat odstát s vodou s kypřícím práškem.
Jitie, jen přes domácí prezentaci :slight_smile:
21. dub 2009 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
elitery díky..tak teď budu muset sehnat někoho na tu prezentaci
máme ho u rodičů a oni se ho nechtějí vzdát, tak si budu muset objednat své :grinning:
21. dub 2009 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jsou zlí :wink: :grinning: na www.tupperware.cz najdeš seznam distribučních středisek, do nejbližšího zavolej a oni ti nějakou poradkyni dají :slight_smile:
21. dub 2009 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
elitery moc děkuju :slight_smile:
21. dub 2009 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kdybys byla z Brna, ujmu se tě mileráda sama :slight_smile:
21. dub 2009 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
to bohužel nejsem, jsem z trochu větší dálky, jedině, že bys dorazila do Berouna :grinning:
21. dub 2009 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
elitera, diki vyskusam ked sa k tomu opat dostanem a dam potom vediet :wink:
22. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky v ČR, které máte zájem o mašlovačku, je teď v rámci "šrotovného" v akci za 99 Kč + vaši starou jakoukoliv :slight_smile: Brňandám to můžu zprostředkovat já :slight_smile: Akce platí jen pro týdny 17 a 18 (tedy tenhle a příští)
24. dub 2009 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, prosim vas, ked robite babovku v mikrovlnke, tak ta forma musi byt od tupperware. alebo akakolvek silikonova...
Inak nie je tu nejaka poradkyna z Prahy? Ja teda zaujem o prezentaciu nemam (kvoli malemu nestiham, inak by mi to nevadilo:slight_smile:), ale chcela by som si objednat tu formu na babovku a este nieco do mikrovlnky..
29. dub 2009 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
No to teda neviem ako to je s inými silikónkami.Mám iba z firmy Tupperware.A som s nimi maximálne spokojná.Moja nová kolegyňa mala takú modrú silikónku(v Tescu ju kúpila,ale aj Tescoma mala také) a zmenila tvar.Keď si kupuješ silikónku,tak by nemala : v MW ani v trúbe meniť TVAR ani FARBU
by smrdieť,ani jedlo v nej pečené,varené
Ak ju pokrútiš(zmeníš tvar),hneď by sa mala vrátiť do pôvodnej formy(ani natiahnuť sa nesmie)
A keď je dokrútiť,zmeníš tvar,tak v póroch musí mať takú istú farbu
A tá silikónka mojej kolegyne(teraz už),bola modrá a v póroch biela-PRÚSER.
A hneď ju aj vyhodila.
A teraz máme silikónovú formu muffins v akcii so 40% zľavou.
2. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Formu na muffiny a na srnci chrbat mam od tescomy.. Tak snad su ok, nevsimla som si, ze by nejak menili tvar, alebo farbu :slight_smile: Ale teda do mw si ich asi netrufnem dat..
2. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, len nahodne som nasla tuto temu... :slight_smile:
uz dlhsie rozmyslam nad kupou "maxi majster pekar", teda chlebnik. viete mi niekto poradit, ci je to dobra vec, vase skusenosti...budem moc rada :wink:
2. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
nikto?? :confused: :confused: :confused:
2. kvě 2009 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ani ziadna tupperwarelady mi nepovie o tom viac??? :frowning2:
2. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj...je to super vec, vrelo odporúčam, prepásla si akciu...vydrží v ňom chlieb oveľa dlhšie čerstvý...
2. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj sestri,
a aka bola akcia??vobec neviem...kolko stal?? :confused:
2. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
co znamena tupperware?
2. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj...cessy...v akcii bol za 25€...

tupperware sú výrobky do kuchyne z kvalitného a odolného plastu s doživotnou zárukou, vhodné na uskladňovanie, servírovanie, mrazenie, varenie a prípravu jedla.
3. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Kiva niesom distribútorka ale používam tie misky a neviem si ich vynachválit. :slight_smile:
3. kvě 2009 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
aj ja mam zopar misiek a teraz chcem ten chlebnik :slight_smile:
3. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja by som chcela na maslo niečo.Len neviem čo sa hodí nato.Keby my niekto poradil. :slight_smile:
3. kvě 2009 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
vinka: tupper ma maslenky, vim minimalne o trech druzich :slight_smile: jednu mam doma, zatim ale nepouzivanou, ale moc pekna :grinning: . kontaktuj nejakou poradkyni, urco si vyberes.
3. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
3. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
na maslo sú maselničky...ja som ju prestala používať, malá mi maslo nesmie, tak nekupujem...ale maslo v nej nebolo také tuhé čo bolo super.
3. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak toto by som potrebovala Sestri.Aby my maslo nestvrdlo velmi. :grinning: Lebo ja ho zabúdam vybrat s chladničky a potom sa nedá roztriet. :unamused: :grinning:
3. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrý večer :slight_smile: ...mám už niekoľko výrobkov značky Tupperware a som s nimi spokojná...aj dnes som robila ryžu v ryžovači,je dobrá a to som si ju nevedela predstaviť chuťou,lebo je bez oleja :wink:

ale chcem sa opýtať ako je možné,že na MMA a MMB ponúkajú tieto výrobky za oveľa nižšie ceny,napr. ešte nižšie ako v akcii TP? :confused:
3. kvě 2009 ve 23:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Bodka, co je MMA a MMB?
4. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte...tak to by zaujímalo viac ľudí...
4. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, můžete mi prosím někdo napsat aktuální cenu mix fixu? ...pokud možno v Kč :wink:
4. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek