• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Produkty Tupperware. Používáte je?

6. dubna 2015 
:grinning: zbytecne reagovat :grinning:
22. zář 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja som dostala na narodky misku na varenie micro plus, no odpasla som niekde navod, bolo ta na a4 obojstranne. neviete poradit, kde to zozeniem? varim v tom ryzu, na to je uplne super a teraz malemu prikrmy. zaujali ma tie uskladnovacie nadoby klima, mozete mi pisnut ip, kto to predavate, cenu? vianoce sa blizia... :grinning: vdaka :slight_smile:
23. zář 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, a davate Tupperware aj do umyvacky? Ja ano, ale svokra ma dodrbava, ze sa nesmie a jej Tupperware mame zakazane umyvat v umyvacke. /ale aj tak ho tam davame :slight_smile:/
23. zář 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasné, umývame v myčke
23. zář 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
geegee, všechno nádobí tupperware, který je je vyrobený po roce tuším 1984, se smí mýt v myčce na nádobí, kromě několika málo kousků (vesměs věci s kovovýma čepelema - nože, škrabky, hranol, mřížka do Diplomata...).
23. zář 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, konečně jsem se dostala k tomu, abych vám napsala nějaký recepty :slight_smile:
První poptávka tu byla po malým množství knedlíku. Takže:
Knedlík houskový:
1 kelímek polohrubé mouky, 1 sáček sušeného nebo 1/2 kostky čerstvího droždí, 1 lžička cukru, 1 kelímek mléka, 2 housky, 1 vejce, 1-2 lžíce oleje, 1 lžička vegety. V míse na míchání připravíme těsto: nejprve vsypeme suché suroviny (místo mouky můžeme dát směs hrubé, špaldové, žitné, jáhlové mouky, ovesné vločky) i s droždím. Přidáme housky nakrájené na kostičky (i celozrnné nebo burizony). Vlažné mléko, olej a vejce vyšleháme, spojíme se zbytkem a necháme vykynout.
Micro plus konvičku vymažeme olejem a vysypeme strouhankou. vylijeme 1/2 těsta a přikryté vaříme na plný výkon 4 minuty a 1 minutu ustálíme. Opakujeme vše ještě jednou.

myslím, že to bez problému půjde i v silikonu, i bez vysypávání a vymazávání :slight_smile:
9. říj 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zanab, sekaná v královský silikonce:
1 kg mletého masa, 2 vejce, strouhanka, majoránka, vegeta, kmín.
Mleté maso smícháme se všemi přísadami a vložíme do formy. Pečeme v mikrovlnce při 700 W asi 12-14 minut. Je možné také zabalit do kapustových listů a péct v Ultra plus.

Nedělní chléb:
500 g mouky, 60 g másla, 250 ml mléka, 1 lžička cukru, kostka droždí, 1 lžička soli.
V mikrovlnce nebo na sporáku rozehřejeme máslo. Z droždí, mléka a cukru připravíme kvásek. Prosetou mouku a sůl vsypeme do mísy na míchání (miska kyska na SK, jestli se nepletu :slight_smile:), přidáme máslo a vzešlý kvásek. Krouživým pohybem zaděláme těsto a necháme vykynout. Po prvnám vykynutí promícháme těsto stěrkou a necháme vykynout znovu. Královskou silikonku postavíme na rošt trouby, vymažeme tukem a naplníme těstem. Těsto potřeme rozšlehaným žloutkem. Pomocí nůžek těsto na povrchu nastřihneme. Pečeme ve vyhřáté troubě při 200°C asi 45 minut.
9. říj 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzkaprofant, recept do Ultra plus:
Plněné kuře
1 celé kuře, 250 g hrušek, 100 g slaniny, 2 lžíce margarinu, muškátový oříšek, 250 g hroznového vína, šťáva z jednoho citronu, sůl.
Kuře omyjeme, vysušíme a z vnější i vnitřní strany osolíme, posypeme muškátovým oříškem a pokapeme citronovou šťávou. Hroznové víno omyjeme, rozpůlíme a vypeckujeme. Slaninu nakrájíme na malé kostky. Hrušky nakrájíme, dobře promícháme s hroznovým vínem a slaninou a nacpeme do kuřete. Otvor uzavřeme špejlí a kuře vložíme do ultraplusu. Rozehřejeme margarina potřeme jím kuře. Pak nádobu uzavřeme a pečeme v předehřáté troubě ve spodní části asi hodinu při 200 °C, v mikrovlnce asi 30 minut při 360 W.
9. říj 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
melory,
vaječná huspenina do Amarounu:
6 uvařených vajec, 300 g měkkého salámu, 1 sterilovaná zelenina (Moravanka), 2 malé majonézy, 1 kostka masoxu, želatina v sáčku.
Ve 100 ml vody namočíme želatinu, 400 ml vody uvaříme s kotkou masoxu, do vařící tekutiny vlijeme želatinu a rozpustíme ji. Salám nakrájíme na malé kousky, vajíčka protlačíme přes kráječ na brambory, přidáme majonézu a zeleninu. Dno amarounu nejdřív vyzdobíme barevnými kousky zeleniny, sýrem, kolečky vajec nebo petrželkou, a pak tam nalijeme želatinovou směs. Necháme ztuhnout.
9. říj 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dik sa receptiky :grinning: vyskusame
9. říj 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mm námu ktorá sa týmto zaoberá a práve tento piatok sa bude u mňa konať ukážka.Ja mám tieto výrobky a aj ked´to nie je práve moja vlnová dlžka čo sa týka financií som s výrobkami neľmi spokojná aj teraz mi donesú formu na knedle.
15. říj 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby chcem sa spýtat či niektorá nemáte tie staré recepty.Ja som ich dostávala k výrobkom.Lenže teraz som robila chlebík a malá mi roztrhla na kúsky celý recept.Pes jej dopomohol. :grinning: Hladám recepty kde sú na kysku.Na knedlík,langoše,šišky,chlieb aj iné recepty tam boli.Nemáte to niektorá pošlem mail cez IP.Dakujem vám velmi pekne.Lebo na tupke tieto recepty niesú. :wink:
18. říj 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vinka ty si aj tu :confused: Vinka ja sa ich pokúsim nájsť ja ich mám som fanda tupperware :wink:
18. říj 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Si to predstav.To hned si mi mohla napísat,že ty to máš. :grinning: :grinning: :grinning: Nemusela som sa trápit vo vyhladávači. :grinning: :grinning: Tak hladaj.Lebo chlebík už neupečiem ked mi recept pes zožral :grinning:
18. říj 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
elitera veľmi pekne ti dakujem že si na mňa nezabudla
19. říj 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja som prednedavnom obdrzala rychlokysku a som maximalne spokojna inak by som ani kysnute kolace sama nezvladla :grinning: :grinning: :grinning: .
25. říj 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lienka aj ja som si to myslela.Pred kyskou som ani kysnuté nerobila.Ale skúsila som raz bez kysky a zvládla som. :slight_smile: Ale pri chlebe nechaj dokysnút ked sa ti otvorí.Lebo mne málo vykyslo a šlo to všetko dole kanálom.Tak od vtedy som nechala asi pol hodiny ešte tak len dokysnút volne v miske :slight_smile:
25. říj 2008 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tupperware to plastové, co bývá? Nebo to je něco jiného? Já myslím, že mám doma tupperware plastovou konvici s šesti hrnkami. Ale nevím, zda do nich můžu nalít vroucí čaj. Co myslíte?
25. říj 2008 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby,my sme davno kupovali tuperware,
a kedze sa teraz osamostatnujem tak by som si chcela kupit dokuchyni aj ja ako ma mamina,
ale ked som kukala na tie ceny v katalogu,tak sa mi zdaju niektore dost vysoke,viete mi poradit?
neda sa to zohnat trosku lacnejsie alebo zo zlavou?
27. říj 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
petka_s....lacnejšie kúpiš len niektoré veci...vždy jeden mesiac je v akcii niečo iné...vtedy sa ti to oplatí, aj keď sa ti zdajú ceny aj tak vysoké...sú to super výrobky a stoja za tie peniaze.na ich stránke určite nájdeš kontakt na niekoho u vás v meste, kto sa tomu venuje.
27. říj 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no viem ze tie vyrobky su super,ale aj tak sa mi niektore zdaju prehnane drahe..
ale aj tak si nieco asi kupim,tak dakujem za radu :slight_smile:
27. říj 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petka_s nedá sa dáko ináč kúpit lacnejšie.Ale postupne sa ti to zaplní. :wink: Ved si pýtaj na narodky dáku tupku alebo na vianoce a uvydíš ani sa nenazdáš a budú sa ti vysipovat z police. :wink:
27. říj 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lukin, ano, Tupper jsou plasty, až na výjimky (který si nevybavuju, ale radši se pojišťuju) jsou odolný do cca 110 °C. Jestli je to Tupper, tak to snadno poznáš podle toho, že na dně (nebo na víku atd.) je logo - nápis Tupperware.
petka, jako poradkyně můžeš nakupovat s určitou nezanedbatelnou slevou, a nemusíš ani dělat prezentace, většina poradkyň začínala s tím, že si chce vybavit svou vlastní domácnost. Kontaktuj Tobě blízké distribuční středisko a tam ti poradí, co a jak dál.
27. říj 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já mám taky tuperware,kdysi jsem je nakupovala na prezentaci, právě většinou takové jak byly v akci nebo jsem řekla, co bych tak chtěla a jak to bude v akci tak ať dají vědět.
Jsem spokojená!
28. říj 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim vas. Rada bych se zeptala, asi elitery, kdyz je poradkyne - planuju objednat par blbinek, co se mi libi a koukala jsem taky na Nizky kabinet nebo jak se to jmenuje (na salamy a tak do lednicky). A chapu spravne, ze ty 3 misky maj jen jedno vicko a jinak se skladaj na sebe? Na obrazku to totiz tak vypada. Dik
6. lis 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Kami, přesně tak, chápeš to dobře. Spoří se tím místo. :slight_smile:
7. lis 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj elitera zmenila si si foto ,môj malý ked ťa videl tak sa ma pýtal či si princezná
8. lis 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babule, jedna otazka, dostala som ako darcek taku kvapku na citrusy, ma to aj inu funkciu ako uskladnenie citrusu v chladnicke? :confused: Teda, iba na jednu tu polku som nacapila citron (polovicku a odlozila... Netusim, co s tym robit... Dakujem :slight_smile:
8. lis 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zanab :grinning:
nevesta, slouží to na vymačkání citronu. Nasadíš půlku citronu na ten středovej hrot a vymačkáš. Netočit! Mohlo by se to vylomit. Může si tak citron mačkat víc lidí naráz, když máte třeba k obědu rybu :wink: Zbytek šťávy se v tom dá uchovat v lednici a pak si to můžeš lít na jídlo nebo do čaje tou hubičkou, nepropadnou ti tam pecky (dužnina nevim). Popravdě řečeno mi to přijde jako strašná blbina :wink:
8. lis 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
To len stlacim ten citron, ked ho tam nasadim, ci mam to zavriet aj s tou druhou stranou? :confused: Lebo to sa mi zda, ze by to citrom rozseklo...
8. lis 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek