• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Produkty Tupperware. Používáte je?

6. dubna 2015 
zdravim. chtela bych se zeptat, jestli nekdo nemate zkusenost s temi 4 barevnymi taliri, co jsou tedkom v akcni nabidce. Docela casto nedojidame jidlo a tak jsem si rikala, ze by to bylo ok to vrazit na ten talir do lednice a nasledne ohrat a dojist. Ale ups - nekde pisou, ze nejsou vhodne do mikrovlnky. Nezkousely jste nektera?

Jestli nebudou, tak objednam netuppr levnejsi variantu, ktera do MW je :slight_smile: . Nicmene musim priznat, ze se me ty talirky od T. moooc libi :wink: .
7. led 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mám kysku 12 rokov dám muku,trochu cukru sol,vajce pripadne trochu oleja, zalejem vlažnou vodou do ktorej som rozpustila droždie,spolu zmiešam a pokiaľ je čerstvé droždie cesto mi vykysne za pár minut.
doteraz sa mi nikdy nestalo,aby nekyslo.

Raz to trvalo dlhšie ale mala som všetky suroviny rovno z chladničly inač som velmi spokojná
7. led 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam misku-kysku tiez dobrych 10rokov a som s nou velmi spokojna.Kvasok robim z cerstveho drozdia do malej hitparady,alebo mix-fixu,dam trocha vlazneho mlieka,1cl cukru,zatvorim a kym nepukne,sam kryt sa odpoji od spodnej nadobky,pockam a vlejem do kysky a postupne pridavam muku,cukor,olej,vajce,vanilku,podla toho,ake chcem cesto huste mat a co idem prave piect.Podotykam,ze musi byt teplo v kuchyni,ak je teplota nizsia,cas vykysnutia kvasku,pripadne cesta sa predlzuje.Vhodne je misku postavit do nadoby s teplou vodou,ja este robim tak,ze kym misku neuzatvorim,jej okraje po obvode potriem olejom,pre lahsie vystrelenie vrchnaka.
7. led 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ked je chcladnejšie dávam misku do deky aj to pomôže. Ja som veľmi spokojná,hlavne kým som robila aj večer som zarobila trebárs na buchty a raz dva boli hotové
8. led 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kwatka, já si zapnu troubu na cca 50 °C a do toho mísu hodím uzavřenou i s těstem. Obvykle to necham nakynout dvakrát. Nezapomínej na dostatečný množství droždí.
Kamiska, všechny misky tupperware odolávají teplotám cca do 110 °C. Problém je, že tuky v mikrovlnce dosahujou mnohem vyšších teplot. Tj. v talířích můžeš v klidu něco ohřívat, ale pokud to bude mastný, může ti to na nich nadělat ťupičky, což není důvod k reklamaci - je to estetická vada, nikoliv funkční. Na ohřev do mikrovlnky jsou primárně určený Horký vlnky, funguje to bez problémů taky v Ultra, Labužnících atd. Těm neuškodí ani horkej tuk.
Abych to upřesnila - talíře jsem v ruce ještě neměla, vycházím tu z Tvojí informace, že nejsou vhodný do MW. Zeptám se distributorky, jestli na to vhodný jsou nebo ne :slight_smile:
10. led 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elitero: to budes moooc hodna, kdyz se mi zeptas :slight_smile: . Jak jsem rikala, chtela bych to na takovy ty zbytkovy veci, co se dojidaj za par hodin po obede a tak. A nechci to presouvat z obyc talire do tuppru a pak zpatky do neceho, v cem to ohreju. Ja sem dost estet, ale ty tupky bych snad prezila :wink: . Nekde pisou, ze to je vhodne, ale na ofic strankach psali, ze ne - tak spis myslim, ze se tim jisti, aby to pak lidi nereklamovali.
11. led 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kami, jestli jsi estét, tak by ti asi vadily tu ťupičky, co by tomu moh udělat ten horkej tuk. Mně to udělal na minimaxu, ale v tom si vozí manžel jídlo do práce a hned to v tom ohřívá, takže to neřešíme. Vozim to s sebou na prezentace, aby mohli lidi vidět, co by to tomu mohlo udělat. Na funkci to ale vážně vliv nemá :slight_smile:
11. led 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, hľadám niekoho kto v BA robí "poradkynu" v TW. Nechcem prezentáciu len si objednať vybraný tovar. Do teraz mi ho dodávali cez všetkých možných až z KE. Vie mi niekto poradiť? Ďakujem. :slight_smile:
12. led 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
elitero, budu otravovat :sweat_smile: nevzpomnela sis na me nahodou s tema talirkama? :grinning:
18. led 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jéžiš, ještě že ses připomněla :slight_smile: Ptala jsem se, ale zapomněla jsem to sem napsat - omlouvám se. Do mikrovlnky to smí, ale samozřejmě bez víka. :slight_smile: Ještě jednou omluva, jsem hlava děravá... :slight_smile:
19. led 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee, elitero, dikec moc :dizzy_face: (i kdyz pritel nebude mit radost :grinning: )
19. led 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
základní taktika je chlapům nikdy neříkat ceny :wink:
20. led 2009 v 06:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
môj najprv vypadá akoby ho prešiel vlak pri tej cene a ked to potom používa,tak povie že to stojí za tie oeniaze
20. led 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tohle jsem objevila...http://tupperware-brno.webnode.cz/tupperware-katalog-vyrobku/
20. led 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tan, ty stránky už jsem taky viděla, nicméně upozorňuju, že je tenhle prodej nelegální a proti vnitřním pravidlům prodeje. Prodávat se smí pouze a výhradně na prezentacích (ovšem o libovolném počtu účastníků :wink:). Tohle je dobrý pro získání informací o výrobcích.
20. led 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No prislo mi, ze nenabizi online prodej, ja jako online nakupujici maniak jsem byla doooost zklamana...nerada totiz nekde litam s detma po obchodech takze co jde to kupuju pres net :grinning:
20. led 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tohle v obchodech beztak neseženeš :slight_smile: A v ceně výrobků máš i ten servis poradkyně. Navíc zejména ty dražší výrobky je třeba ukázat - zacházení, péče... Jak se tu už řešilo - na věci koupený bez prezentace teoreticky nemáš záruku, protože není prokazatelný, že ti někdo ukázal, jak s tím manipulovat, a tudíž jsi s tím mohla manipulovat nesprávně. :slight_smile:
20. led 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasne, uz jsem to vsechno precetla...jsem rychlik... :slight_smile: :wink:
20. led 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
elitera a predaj cez mimibazar je akoze tiez ilegalny? ja teda prezentacie nemam rada :confounded: zopar veci doma mam, vecsinou na doporucenie tych, co maju odskusane
20. led 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bambu, ano. Teda jedna věc je, pokud někdo doma má něco a nevyužije to, tak to střelí. Druhá věc je, když se večer poté, co nám ukážou leták novýho marketingu, objeví kompletní sortiment na MMB, aukru a dalších webech.
Nicméně myslím, že pokud by se zboží prodávalo pouze a výhradně na prezentacích o x návštěvnících, bude ho v oběhu tak půlka, možná 2/3 :wink:
20. led 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, to je pravda, to ja by som mala len jednu misku, co som dostala od mamy. ona si to odsedela :grinning:
20. led 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si prezentací "odseděla" spoustu a já i mamka máme tupka plnou skřín, ale tak možná krom jedné dvou věcí je vše maximálně využito. je fakt že ty prezentace jsou někdy moc dlouhé a i když nikod nikoho nenutí, je pak trochu povinnost vůči hostitelce si něco objednat aby z toho taky něco měla...
takže naposled jsem na vánoce objednávala přes net, zboží levnější, i s dárečkama, jsem spokojená, ale chápu, že se to prodejkyním co dělají prezentace nelíbí - vráží do toho více času, musí si (aspon co vím) zboží, co ukazujou zakoupit...
20. led 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jasně, pokud si ho nekoupíme (i když za zajímavější ceny), tak ho nemůžem ukázat :slight_smile:
A jestli je prezentace moc dlouhá, je to chyba poradkyně - to je jedna z věcí, kterou nám buší do hlavy min. jednou týdně :wink:
20. led 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tie prezentacie su podla mna taka davova psychoza. moja mama tu misku micro plus kupila v takom nadseni a ked u nej doma odstala pol roka, tak mi ju s malou dusickou doniesla, lebo vie, ze ja som na take tie podomove predaje vysadena :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja som sa po prvotnej nedovere a vyskusani zacala vytesovat. tak len ocakavam kolko dalsich veci mi takto pribudne :sweat_smile:

gabka, to s tou "povinnostou voci hostitelke" je ozaj pravda, hlavne ked by to mala byt dobra kamoska ap. asi s tym marketing pocita
20. led 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, chcela som sa spytat na skusenost s tou kuzelnickou, kupila som si ju, ze ako pekne budem zdobit torty a vobec mi to s nou neslo a kremu som mala dost, neslo to vytlacit von.... mate skusenosti?
23. led 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nemám,ale na prezentácii som videla a tam išlo ľahko
23. led 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz ste videli novu ponuku na február? je super! :slight_smile:
27. led 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
má iba jednu chybu..............many,many :grinning:

mne včera doniesli mlynček,je fajn už som vyskúšala.
27. led 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte neviete kde by som zohnala návody na používanie? pretože ked som kupila veci cez internet od bab tak navody neposlali :cry: poradte ak viete dakujem :slight_smile:
29. led 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Návody k použití neexistujou (kromě několika málo výrobků) a přesně jsi teď ukázala, na co já jsem tu už delší dobu upozorňovala - prodej po internetu je na prd, protože vám nikdo neukáže, jak s tím zacházet. Návod k použití dostaneš prakticky prezentací - poradkyně ti ukáže, co s tím máš dělat, jaký to má vlastnosti, výhody, bezpečnostní opatření...
No, tak co máš? Nějak to dáme dohromady :wink:
29. led 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek