Prokletá místa. Myslíte, že je to možné?

26. bře 2021

Myslíte že je možné, že některá místa jsou prokletá? Náš zámecký park je zvláštní, zemřelo tam už několik lidí, většina z nich spáchala sebevraždu. A mě přijde, že je tam čímdál víc podivnější, smutná energie...

jjasmina
26. bře 2021

Možné to je určitě

andreasvo
27. bře 2021

Také si myslím že je to možné já teď narazila na tohle https://cs.wikipedia.org/wiki/Branišovský_les

lennus
27. bře 2021

Osobně bych to nenazývala jako prokletá, spíš místa s hodně negativní energií a určitě tomu věřím

supermatka
27. bře 2021

Ano věřím 😉

camelinka
27. bře 2021

Určitě! Já su takový duchař a věřím, že citliví lidé, zvířata, nebo děti, můžou vidět a cítit něco, co rozumně vysvětlit nejde.
Stejnětak, jako místa, kde naskakuje husí kůže a padá nevysvětlitelná tíseň...

autor
27. bře 2021

Jsme tam před týdnem s manželem byli na procházce, a byla jsem ráda když jsme odešli. Zvláštní pocit tam na mě padal, smutek, tíseň... A tenhle týden pohřešovali jednu mámu od malé holčičky, ráno šla do práce, kam ale nedorazila, tak začalo pátrání, a našli jí po pár hodinách zraněnou právě v tom parku. Tak si říkám že je to fakt divný...

priefi
27. bře 2021

A co se stalo té paní?

supermatka
27. bře 2021

Také mě zajímá co se paní stalo 😢

autor
27. bře 2021

@priefi
@supermatka To se neví, nebo se o tom spíš nemluví, ví se jen že odešla do práce, kterou má pár metrů od domu, ale tam nedorazila. Její máma pak informovala policii, že do práce nedorazila, telefon měla vypnutý... A nakonec jí našli v hodně odlehlé části parku (z města to je hodně daleká cesta) zraněnou, podchlazenou a v šoku. Ale živou. Myslím že je každýmu jasné co tam asi chtěla dělat 😟

supermatka
27. bře 2021

To je hrozný 😢

priefi
27. bře 2021

Já si asi sedím na vedení, ale mi to jasné není. Jako že si chtěla ublížit? Proč? Přece jen jsi psala, že má dítě a podle popisu, že ji našli zraněnou, podchlazenou a v šoku mi spíš přijde, že ji tam někdo odvlekl...

autor
27. bře 2021

@priefi Tak nevím, ale proč by měla vypnutý mobil... No uvidíme, třeba se ještě něco časem dozvíme...

jarla
31. bře 2021

mi to taky není jasné,co myslíš teda,že tam dělala?