• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosím pomožte Matějovi

13. června 2016 
az teraz som si vsimla ze rodicia uz zalobu podali, este raz prajem vela stastia
28. srp 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám,že ty náklady na léčbu bude opravdu konečně platit někdo jiný,než ti chudáci rodiče,kteří za nic nemůžou,vím,že se může v životě stát cokoliv a kdykoliv,ale tady byla určitě zanedbaná péče :frowning2:
28. srp 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Penízky poslány,je to opravdu hrozná bezmoc,moc držíme celé rodině a hlavně Matýskovi pěstičky ať se uzdraví. :cry:
Pošleme odkaz taky dále.
28. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vim, ze je to desive, co se stalo a co se deje... zel u lekaru a sestricek, kdyz udelaji chybu, treba jedinou, lec cely zivot predtim zachranili spoustu jinych zivotu, ma to casto hrozive dusledky:( Nikoho se tu nechci zastavat...! ale take ne odsuzovat... urcite i celemu oddeleni, kde Matej lezel to neni jedno a kdyby mohli, tak by to vratili zpet...jako my vsichni.
Preji rodicum hodne sil! A moc na ne myslim a preposilam jejich prosbu o pomoco dale.
28. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poslano.Držím moc všechny pěstičky at je broučkovi líp a rodičům posílám pevné nervy.
28. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
posláno,snad se poštěstí a bude lépe
28. srp 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posláno:frowning2:
28. srp 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hop zase trošku výše na hlavní stránku diskuze, aby mohly pomoci i další maminky.
28. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
neda me to, porad na Mateje myslim
28. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje dcera ležela na jip 46 v Brně 7 týdnů s přestavkou 2 dnů--a mohu jen říct že jsou dobří doktoři a doktoři..jsou sestry a sestry..nelze je všechny házet do jednoho pytle..Týden na infekčním byl v pořádku..komunikace,vyšetření..
taky jsme leželi par dnu na 69 standart a je pravda že ty sestry se maj co ohanět na tolik pacientu..ale jedna sestra tam teda nebyla..minimalně dvě na noc a doktor ktery byl v připadě na telefonu aby hned přišel..

To ale neomlouvá nic z toho co se stalo Matýskovi..protože jestli jsme to dobře pochopila..pochybení bylo v nepřitomnosti dr na oddělení,laxnosti sestry aby ho sehnala okamžite čímž došlo k prodlení a Matýsek nedostatkem kyslíku přišel o mozkové bunky ktere odumřeli... :frowning2:

dms samozřejmě pošleme... :frowning2: :frowning2:
28. srp 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lojzina taky dneska nebudu klidně spát.....
28. srp 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hojda kdyz to tak vidim,kolikrat se rozciluju nad prkotinou,i zarvu na decka ,at klidne zlobi,at jime suchy rohliky,ale at sou zdravi................................................................
28. srp 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
,,,,ona ta sestra možná za to ani nemohla, na 25 pac. sama, víte jak vypadá odd. ORL, děs :confounded: a přitom se tam lítá resuscitovat docela často...jenže to lékaře neomlouvá, já bych je taky udupala :frowning2: Škoda,že ta maminka neuměla resuscitovat :pensive: Když nebylo pomoci,mohla to zkusit sama, ale chápu ji chudinu ,v tom strachu o dítě a šoku člověk nepřemýšlí. :astonished: :cry: :cry:
28. srp 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lojzina přesně tak, moc řešíme blbosti a to důležité je někde jinde....
28. srp 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Někdy si člověk životě ani neuvědomuje, co je vlastně to hlavní :pensive:
28. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
D Ě K U J E M E Z A P O D P O R U

Matýskovi Rodiče
posta@promateje.cz

www.promateje.cz
28. srp 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky

Vítek
28. srp 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také jsme poslali pár DMS, přejeme hodně štěstí!!!
28. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@promateje

Jé to je super, že tak rychle reagujete na můj e-mail!!! Doufám, že se tu podaří vybrat pro Matěje dost tolik potřebných penízků.

Nechcete si tu také založit album s nějakými informacemi o Matějovi?

Dana
28. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc na Matěje myslím a pošlu mu modlitbu..Je skvělé, jak bojujete, a že se nebojíte alternativní léčby, my s ní máme úžasné zkušenosti :slight_smile: A penízky taky pošleme!
Hodně síly a energie pro Matýska..
28. srp 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poslala jsem DMS a posílám mail všem svým známým...
Je mi z toho moc smutno. :cry:
28. srp 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Velmi vam drzime palce a prajeme vela sil, Matějovi a samozrejme rodicom. Takisto aspon malinku pomoc formou sms.
28. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady vkládám pár důležitých informací ze stránek www.promateje.cz

Pomůžete Matýskovi?
Momentálně pro Matýska potřebujeme:
■Ošetřovatelská výpomoc: cca 800,- Kč na den
■Plínky pro Matýska: cca 1.400,- měsíčně
■Dojíždění do nemocnice: cca 2.500,- Kč měsíčně
■Pomůcky a zdravotnický materiál: cca 4.000,- měsíčně
■Kurz bazální stimulace: 4.165,- Kč
■Doplatek na odsávačku: 5.129,- Kč
■Regulační poplatky: 8.258,- Kč
■Částka za doprovod Matýska do lázní: 13.480,- Kč
■Speciální polohovací pomůcky: 14.620,- Kč
■Lůžkový pulsní oxymetr: 32.100,- Kč
■Doplatek na speciální kočárek 35.141,- Kč
■Speciální koupací set: 41.300,- Kč
■Přizpůsobení bytu: cca 300.000,- Kč
■Auto pro přepravu Matýska: 517.300,- Kč
Tyto položky jsou mimo naše možnosti, děkujeme proto za jakoukoliv Vaši finanční pomoc.
Na kontě Matěj bylo k 27.8.2010 vybráno 2.730,- Kč a obdrželi jsme celkem 257 DMS

Nevím, jak často se údaj o vybraných penězích aktualizuje, ale těším se, že touto diskuzí se čátka snad alespoň trošku zvýší.
28. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadka2

Díky za nabídku, založit zde album, ale už bychom to nestihali spravovat - diskuze a vše hlavní je na www.promateje.cz a hodně i na Facebooku. Ale ještě 1x (100x) děkujeme

Matýskovi rodiče
28. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já brečím jak želva a nejde to zastavit..to je prostě hrůůza..strašně moc obdivuji rodiče, jak jsou stateční a silní!!!
Tímto posílám 10 dms na konto Matýska a přeji si z celého srdce, aby jeho maminka opět mohla vidět úsměv na jeho tvářičce...
28. srp 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@promateje Jasně, chápu, že toho máte moc. Ještě popřemýšlím, jak Matějovi pomoci i jinak.
28. srp 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
odpověď pro dadka2

údaj o DMS můžeme aktualizovat 1 x denně, údaj o stavu konta tak cca 1 x do týdne

Matýskovi rodiče
28. srp 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@promateje Můžu se ještě zeptat, jak dlouho už je možné DMS zasílat (jak dlouho účet funguje)? Díky
28. srp 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď budou DMS přibývat,věřím tomu,je vidět,že tu dnes na to juklo hodně lidiček,děkuji všem a myslím na rodiče i Matýska.
28. srp 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra to řeknu rodině a ještě nějaké sms pošlem.
28. srp 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek