• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosím pomožte Matějovi

13. června 2016 
lenkavano-a nemocnice se šetřením prokáže že nepochybila a že bylo vše v pořádku a bude to nanic,spíš by se tam mělo něco změnit celkově-píší že operační sál byl obsazený-ale není tam jen jeden,tak proč nešli na druhý,proč je propouštění dětí noční můrou a když někoho objednají na vyšetření,tak proč pak tvrdí,že to není pravda-rodiče mají papíry v ruce,asi není chyba v těch rodičích a dětech
28. srp 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marecek4 jo já vím,to je šílená bezmoc ,člověk má hrozný vztek...taky mám s nedbalou pooperační péčí zkušenosti.jenže pokud se bude nemocnici vše promíjet nezmění se tam nic.ach jo.
28. srp 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
posláno...
28. srp 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hop zase nahoru do diskuze
28. srp 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kromě DMS MATEJ na číslo 87777 jsem rozeslala emaily všem známým,udělejte to také,pokud budete tak hodní,snad Matýskovi více pomůžeme :wink:
28. srp 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@butanek uz se stalo :slight_smile:
28. srp 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj taky pošlu emaily.... :slight_smile:
28. srp 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to tak,těch pár korun,když pošle hodně lidí,tak dohromady třeba uděláme "velkou" věc :wink:
28. srp 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já už taky poslala DMS a rozeslala e-maily. teta má firmu a hned v pondělí převede nějaké ty penízky přímo na účet. při pročítání stránek jsem měla slzy v očích a běhal mi z toho mráz po zádech :frowning2: :frowning2: moc držíme pěstičky a věříme, že pomůže aspoň to málo v podobě penízků ...
28. srp 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to hrozné, DMS jsem poslala a též rozešlu maily známým, myslím na Matýska :frowning2:
28. srp 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
poslali jsme také DMS...rodičům a hlavně Matýskovi přejeme hodně síly do boje
28. srp 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě je to ve zprávách, takže o publicitu je postaráno ... to je opravdu dobře
snad pomůže alternativní léčba a už se to žádnému děťátku nestane
28. srp 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO chlapečkovi už nic nepomůže,..taková banální operace,..to je STRAŠNÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ :cry: :cry: :cry:
28. srp 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
bohužel,zázraky se nedějí,škoda že nemám Arabelin prsten
28. srp 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem to viděla na tn.cz :pensive:
28. srp 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem to teď viděla ve zprávách, děsné!!! Neudržela jsem slzy :cry: DMS jsem hned poslala, kéž by to aspoň trochu zvrátilo osud Matýska. Moc a moc držím palečky jemu i rodičům a posílám hodně sil do neskutečně těžkého a dlouhého boje.
A těm doktorům bych nejraději zakroutila krkem :angry:
28. srp 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
odesláno :wink: , hodně síly rodičům :frowning2: a zdraví Matýskovi,naděje je vždycky :frowning2: .
28. srp 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
posláno...
28. srp 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
když byl Matýsek ve zprávách byla jsem zrovna ve vaně ale poslouchala jsem....to že je sestra na jedno odd.sama přece nemusí nikoho zajímat...to je vážně zoufalství.... :frowning2:
28. srp 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posláno. Co dodat, je to strašné :dizzy_face: , přejeme hodně sil.
Jsem trubka, překlikla jsem smajlík, tak se všem omlouvám.
@samsa to se stane...
28. srp 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem si to poustela... :angry: ,pan primar nebo kdo to byl,jak se hajil... :angry:
28. srp 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odesláno....víc asi ani není třeba psát :frowning2:
28. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
posláno. chudák malinkej :(
28. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takéjsme to ted videla. Ten "primář " by mel dostat padáka.Navíc na oddělení by mela být nejen sestra, ale i lékař.
28. srp 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pls dejte sem odkaz na to video. Bylo by dobré, mít tu více informací o tomto případu. Díky.
28. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sama mám Matěje :frowning2: ,viděla jsem to v televizních novinách a tekly mě slzy :frowning2: tak banální "operace"SMS jsem odeslala.......v tu chvíli si fakt říkám,díky osude za tyhle moje dva čertíky a i když jsem z nich občas fakt na nervy a chce se mi utéct,tak tohle vždycky všechno zvrátí,,,hodně sil rodičům a aspoň co nejvíc pomoci při potřebách pro Matýska :frowning2:
28. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ideme nato poslat peniazky, vies ze to rodicia maju teraz tazke ale urcite by som to tak nenechala a zalovala by som toho primara a okolie a vsetko co Matej potrebuje by mali platit oni, nechcem sa neslusne vyjadrit ale to je ..... Zelam rodine a Matejkovi vela stastia a posielam to znamym
28. srp 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek