Prostě pokec

uztotakbude
20. srp 2013

Kdo má zájem stát se kamarádkou a mít někoho, kdo s ním bude sdílet radosti i strasti, kdo ho psychicky podpoří a s kým si pohodově pokecá, tak šup sem. Ráda si zde najdu kamarádky, se kterými si zkrátím čekání na těhotenství a klidně i těhotenství jako takové. Můžeme pokecat o čemkoliv...od rodiny, dětí, těhotenství, práce, koníčků....jen ať nám to spolu rychleji uteče...

ivajaro
4. zář 2013

Ahoj, smím vztoupit mezi Vás? 🙂

uztotakbude
autor
4. zář 2013

@ivajaro Jasné, buď vítána. 😉

macinek
5. zář 2013

@ivajaro vítej 🙂

Tak pohoda ve školce skončila ☹ , dneska s řevem, že chce jít domů 😔 a ta kráva učitelka mi nezapomněla vmést do ksichtu, že je to tím že tam byl v úterý celý den 😠 , já začínám mít pocit že si na nás zasedla, mě včera zdrbala že jde malej jednou po obědě a jednou celý den a dneska ráno tam byly dvě maminky, které jeden den tam dítě nechají celý a druhý den po obědu a nic jim neřekla ☹

uztotakbude
autor
5. zář 2013

@macinek Macinku, nesmíš se nechat. Sakra holky, to chce ostré lokty. Taková je doba, nesmíte být splachovací. Já vím, že je to někdy těžké, ale já už pochopila, že jak si jednou necháš nas.rat na hlavu, tak ti na ni pak už budou kálet pořád. Proč ne, vždyť ona si to nechala líbit. Takže: Paní učitelko, brečí tu i jiné děti a to i ty, které chodí stále stejně. Malý jde do školky letos poprvé a je snad normální, že se bojí a je to mamánek. Však také byl tři roky doma se mnou. Máte na to školu, jste za to placena, tak se snažte a přestaňte tu po mne piskovat. Jestli se Vám to nelíbí, je to Váš boj a musíte se s tím vypořádat. Já s tím nenadělám nic. Nezlobte se na mne, ale jak se do lesa volá, tak z lesa medvěd a až se ke mne začnete chovat slušně, tak se budu chovat slušně já k Vám. Pak spolu můžeme normálně spolupracovat a řešit problém společně a já věřím, že to bude mnohem efektivnější, jak tyhle Vaše výstupy. Prckovi bych dala pusu, řekla bych mu, že ho mám ráda a že si chvíli pohraje s dětma a já pak přijdu a půjdeme domů a budeme dělat to a to a to. A šla bych pryč. Ať se paní učitelka snaží, na její místo čeká na ÚP deset jiných, včetně mne. 😀

macinek
5. zář 2013

@uztotakbude Počkej až budeš mít děti 😀 , já se občas snažím jí oponovat, ale prostě když ti do toho řve dítě a ty máš co dělat aby ses nerozeřvala taky tak je to sakra těžký ☹ , už jsme se domlouvali s manželem, že dokud bude mít pořád blbé kecy tak si s ní promluví, doufám že příští týden se učitelky střídají a ta co chodí později tam bude ráno, tak se super, taková hodná babička. A jak jsem četla dneska tady na koňovi, tak čtvrtý den je kritický, spousta dětí do včerejška v pohodě a dneska řev, prostě dětem dochází že tady končí zábava a začínají povinnosti, že musí chodit každý den, poslouchat, už to není ta pohoda domova 😒 , no uvidím co bude dneska až pro něho půjdu, musím se po cestě správně vyhecovat abych se popřípadě mohla bránit

uztotakbude
autor
5. zář 2013

@macinek jasně, že začíná krize, ale on ji překoná. A to paní učitelce nedává právo, aby se na tebe osočovala. Je to naprosto normální. Věř mi, já u dětí dělala. Sice jen chvíli, ale vyučilo mne to dost. A celkově mi připadá, že si rodiče nechají hodně věcí líbit a zároveň mi připadá, že hodně učitelek a učitelů to má jako práci - jenže tohle není práce, to je poslání, člověk na ně musí mít hlavně povahu a ne jen papír.

macinek
5. zář 2013

@uztotakbude Víš jak já jsem byla na krizi připravena první dny, ty byly v pohodě a pak z ničeho nic bum a řev, bohužel dneska spousta lidí dělá něco co je nebaví. První rok Kubova života jsme hodně jezdili do dětské nemocnice, 14 dní po porodu se ukázalo že má natržený sval na krku, měl tam výron, takže jsme chodili na laser a 9 měsíců cvičili vojtovku a 80% lidí tam bylo v pohodě, ale zbytek by člověk trefil, prostě nechápeš jak někdo může dělat v dětské nemocnici a nemít rád děti 😔 , obzvlášť v té nemocnici je potřeba správný přístup a školka je hned v závěsu. Budu trénovat tu bojovnou náladu a slzy si nechám na doma 😀

macinek
5. zář 2013

A musím teda říct že jsem v tuhle chvíli i ráda že ještě nejsem těhotná, protože prožívat tohle pod těhotenskýma hormonama musí být mazec ☹

kakamilca
5. zář 2013

Tak holky práce teda neklapla, prý na zimu nikoho přibírat nebudou, protože vědí, že nebudou kšefty. Takže zase nic. No tak jdu asi dopisovat tu esej do školy co musím ještě během září odevzdat a asi se budu živit výrobou bižuterie 😀 😀 😀 To je zrovna takové hodně prosperující odvětví 😀 😀 😀

macinek
5. zář 2013

Bože to je den, objednávala jsem Kubovi tepláky a místo 4 ks mi přišly 3 ks a z toho dvoje ve velikost 110 když jsem objednávala 128 😠 😠 😠

kakamilca
5. zář 2013

@macinek Teď aby člověk reklamoval, posílal a platil poštovné... 😨

macinek
5. zář 2013

@kakamilca Už jsem paní psala a jsem zvědavá co napíše, bohužel ty tepláky jsou fakt krátké, kdyby bylo jaro tak mu je nechám jako tříčtvrťáky, ale on je potřebuje do školky.

Tak až půjdu do školky tak musím myslet na tu blbou objednávku tepláků abych byla správně v ráži 😀

uztotakbude
autor
5. zář 2013

@kakamilca No to tedy nevím. Já jsem s tím začala nedávno a můžu Ti říct, že jen ten nákup všech těch serepatiček je dost drahá záležitost. A to nemluvím o knížkách, dle kterých se to učím a pak sehnat někoho, kdo to koupí. 😢

kakamilca
5. zář 2013

@uztotakbude Já už v podstatě vše mám nakoupené. Zabývám se tím střídavě ještě s modelováním z Fima tak přibližně 4 roky. 🙂 U mě už jde jen o dokupování materiálu, kterej mi dojde 🙂 knížku mám jen jednu, ale na youtube je spousta návodů. Jenže se tímhle zabývá tolik lidí, že výdělky jsou v podstatě mizivé pokud člověk nevyrábí něco extra... což já jsem ve všem takovej průměrňák :D http://www.fler.cz/shop/kakamilka s tímhle jsem si hrála včera 😀

macinek
5. zář 2013

@kakamilca Tý jo krásný 😵 , tak aspoň vím na koho se mám obrátit až budu něco potřebovat 😉

ivajaro
5. zář 2013

Děkuji, za uvítání.. a snad tu mezi váma příjdu i na jiné myšlenky ☹ 🙂

uztotakbude
autor
5. zář 2013

@kakamilca JJ, taky jsem začala. Minulý týden. A už mám jeden náramek na ruku jedny nášunice. Jedu z hlavy, žádné návody nepoužívám. Žádné jsem nenašla. Dej sem odkazy z youtube.

uztotakbude
autor
5. zář 2013

@ivajaro JJ, každý máme nějaké starosti. Já jsem dneska taky zralá na oběšení. Ale nechme chmury stranou.

ivajaro
5. zář 2013

@uztotakbude no ty naše starosti, jsou spíš skřípající manželství.... ale to je ted jedno...
Konečně, se nám tu zase dneska ukázalo sluníčko, takže hned jak se malá prospí po obědě tak razíme ven .. vzala jsem si na bedra ještě jedno novorozeně, pomáhám sve známe, která nemá apsolutní páru o tom jak a co s dítětem... včera jsme byli poprve venku, a ani s kočárkem jezdit neuměla 😒

uztotakbude
autor
5. zář 2013

@ivajaro To jde, neumět jezdit s kočárkem? 😀

ivajaro
5. zář 2013

@uztotakbude taky jsem se tomu divila, ale jde 😀 .. měla zaplou aretaci na kolech, a když se jí ty kola protočili a kočárek jí začal ujíždět do strany, nevěděla jak má dál pokračovat.. jak s ním jed.. no katastrofa! Ona je taková trochu "pomalejší" .... neumí, a neví naprosto nic, ani nakojit ho pořádně nezvládá šak když se jí narodil malej, tak vážil 3560kg a v porodnici jí padl s váhou až na 3100kg.. vůbec ho neuměla kojit, a to neumí ještě dneska, takže je to u ní celkem zajímavé no ... a to bydlí přes ulici, takže mám ted o zábavu postaráno

macinek
5. zář 2013

Tak už jsme doma, nakonec celkem v pohodě, jakmile byl zaměstanej tak v pohodě, občas trochu kňoural, ale nic hrozného, s učitelkama jsem se domluvila že zatím bude chodit po obědě a časem se uvidí, nebudeme to hrotit a madam učitelka nezapomněla opět zmínit tu NAŠI CHYBU že jsme ho tam nechali v úterý celý den, tak jsem jí řekla že já si to nemyslím a každé dítě je jiné 😝 , Kuba dokonce řekl že se mu ve školce líbilo 🙂 , chce to prostě čas, lepší než dcera od manželového kolegy z práce, ta řve od prvního dne a dneska už se dokonce budila s brekem v noci že do školky nechce

@ivajaro No bohužel jsou i takové kterým ani příroda nepomůže a nenaskočí jim to automaticky, tak ještěže se najde taková dobrá duše a pomůže 😵

ivajaro
5. zář 2013

@macinek tak nemám důvod jí nepomoci... sama vím, jak je tak začátek těžký, zvlášt když člověk kolem sebe nikoho nemá. A denně stravených pár hodin s nima nám nevadí 🙂 ...

macinek
5. zář 2013

Tak to vypadá že mi manžel bude opět dělat šéfa 😀 , takhle jsme se seznámili před 8 lety jen u jiného zaměstnavetele 😀

uztotakbude
autor
5. zář 2013

@macinek No vidíš. Jen se nedej. Klidně jí to pořád opakuj, že si nemyslíš, že to byla chyba. Dej jí najevo, že tě její názor na tohle už nezajímá, že už ho řekla tolikrát, že postrádá význam. 😀 Malej je šikovnej po mámě a zvládne to.

uztotakbude
autor
5. zář 2013

@macinek A, klasická Rosamund Pilcher? Vedoucí co se zamiluje do sekretářky?

macinek
5. zář 2013

@uztotakbude Ještě jednou to zmíní a řeknu jí, že už mě to fakt nebaví poslouchat pořád dokola, jako stalo se stalo a je jedno jestli to mělo význam nebo ne, důležité je aby se tam Kuba cítil dobře a chodil tam rád 🙂
No jeho sekretářka jsem nebyla, byla jsem víceméně jeho zástupce 😀 , jen doufám že bude konečně spokojený v práci, poslední dobou měl smůla, že mu vždycky vyměnili šéfa se kterým si sedl a byl na něčem dohodnutý za totálního tupce (to se mu prosím stalo 3x po sobě), tak teď bude šéf on a nad ním už bude jenom jeden člověk a to je majitel firmy a nehrozí že by to prodal, protože je to rodinná firma.

uztotakbude
autor
5. zář 2013

@macinek To se máte!

macinek
5. zář 2013

@uztotakbude No doufám že to konečně bude v pohodě, protože práci měnil na jaře a tím že odešel šéf a změnili jim podmínky vyplácení peněz přišel o prémie na které měl nárok a nebylo to rozhodně málo 😠

uztotakbude
autor
5. zář 2013

Kdybyste se nudily, můžete přestěhovat celý byt jako my. Stále dokolečka posouváme nábytek 🙂