Prostě pokec

uztotakbude
20. srp 2013

Kdo má zájem stát se kamarádkou a mít někoho, kdo s ním bude sdílet radosti i strasti, kdo ho psychicky podpoří a s kým si pohodově pokecá, tak šup sem. Ráda si zde najdu kamarádky, se kterými si zkrátím čekání na těhotenství a klidně i těhotenství jako takové. Můžeme pokecat o čemkoliv...od rodiny, dětí, těhotenství, práce, koníčků....jen ať nám to spolu rychleji uteče...

macinek
21. srp 2013

@uztotakbude No já teda nevím, ale když se problém objeví vždycky po sexu tak je to trochu divné ne 😒 a hlavně na příbalových letácích u všech léku proti zánětům píšou, že je nutné přeléčit i partnera, jinak není léčba účinná, hlavně chlapi většinou nemají žádné příznaky

uztotakbude
autor
21. srp 2013

@kajalka Jinak Panna Marie jo. Ta prý ani nepocítila tu sexuální slast. Chudák holka... 😀 😝 😀

uztotakbude
autor
21. srp 2013

@macinek Takže můžu říct manželovi, ať se tím natírá taky? Já volám už dva dny gyndařce a nikdo to nebere. Zřejmě dovča. Takže používám zbytky od minule...

chris_n
21. srp 2013

@lasirena listovka se nemusí předepisovat ne? Ta je snad volně prodejná

macinek
21. srp 2013

Já se bez HA cítím o dost líp, brala jsem ji od 17, pak jsem ji vysadila asi po 10 letech a po porodu jsem měla chvíli antikoncepční kroužek a nikdy víc, byla jsem náladová až hrůza, depka byla čím dál horší, jsem si připadala jak magor a co jsem to vysadila tak opět v pohodě, akorát teda pomalu přemýšlím co pak po druhém dítěti

chris_n
21. srp 2013

@uztotakbude neee, žádné snaženíčko, manžílkování, apod.... prosím 😀

ladkaspackova
21. srp 2013

@kronecka007 u nás se snažíme jak je chuť 🙂 moc to neřešíme

macinek
21. srp 2013

@uztotakbude Jasně, manžel se maže 2x denně, záleží na přípravku, my máme clotrimazol a u něho píšou, že se má používat ještě až 4 týdny od odeznění příznaků, aby se to nevrátilo

uztotakbude
autor
21. srp 2013

@chris_n Copak, máte to teď doma?

eeen
21. srp 2013

@kronecka007 my taky právě čekali až po svatbě...no a teď už nám nic nebrání, já jsem taky zvědavá, jak bez ní budu fungovat... 😒

uztotakbude
autor
21. srp 2013

Hele, tak jsem si s váma pokecala, snědla jsem si ranní polévku, vzala antibiotika a jdu si nechat vytrhat a obarvit obočí, protože na Brežněva už to prý není in a cool. Tak já se tu zase během dne objevím. Zatím pěkně diskutujte, milé dámy... 😉

chris_n
21. srp 2013

@uztotakbude ne, to ne... ale ja tyhle zrdrobnělinky prostě nemůžu slyšet a číst. Pro mě je to snažení se, manžel, atd... Ale slova jako snažilka, snažílkování, manža, bobeček, atd... to je mi proti srsti 😀

eeen
21. srp 2013

@uztotakbude taky bych měla...ještě že mám teď delší ofinu, že to neni vidět 😀

lasirena
21. srp 2013

@chris_n Nevím je to možné, mě ji předepsal mudr. Nevím ani jaký je cenový rozdíl když je na recept a bez něj...

macinek
21. srp 2013

@chris_n taky nesnáším tyhle zdrobněliny 😀 😀 😀 , ideálně když hledám nějaké oblečení na mmb a tam je 'krásný svetýrek' apod 😀 😝 , to se mi ježí chlupy až ... 😀

lasirena
21. srp 2013

@chris_n
@macinek některé zdrobněliny zní divně, ale pokud je někdo používá tak ať, je to jeho věc 😎

uztotakbude
autor
21. srp 2013

@eeen No já byla předevčírem u kadeřnice. Mám na jedné straně hlavy vlasy vyholené strojkem a na druhé kratší mikádko. Takže to vidět je a dost

macinek
21. srp 2013

@lasirena Jasně je to každého věc, já jsem jenom napsala, že jsem na to alergická a nemám to ráda, stejně jako tzv. mykání, jako říct místo toho, že dítě už chodí, říct že už chodíme, nemám to ráda a nepoužívám to

chris_n
21. srp 2013

@lasirena jasně, ale já to pak přeskakuju, nemůžu si pomoct a pak si o těch, kdo to používají, myslím své.
Jinak co se týče listovky, tak mě ji dr. jen doporučila. Myslím si, že nemůže být rozdíl s předpisem a bez. Protože si to celé platíš, je to volně prodejný lék. Jedině, že by ti předepsala nějakou typu fembion a spol. Tam uz možná jo. já dala za listovku 60 kč

chris_n
21. srp 2013

@macinek moje řeč.

lasirena
21. srp 2013

@macinek jo to mi taky někdy ujde z pusy 😀 ale bude to tím, že všechno dělám s malou "společně"

@chris_n jasně, já zase tak radikální postoje nedržím a soudit lidi podle používání zdrobnělin, mi přijde dost přitažené za vlasy... ok tak to je asi jen můj pan doktor tak pečlivý, že mi ji předepsal, pak mi ještě předepsal jód

ladkaspackova
21. srp 2013

HOlky a co jinak děláte za profesi?

chris_n
21. srp 2013

@lasirena každý jsme nějaký 😉 a nějak se vyjadřujeme. Taky u něčeho zdrobněliny používám, ale některé mi fakt připadají přitažené za vlasy.

lasirena
21. srp 2013

@chris_n ty asi děti ještě nemáš, tak pak uvidíš jestli se ti jich pár nevetře do slovníku ani to možná nepostřehneš 😀

lasirena
21. srp 2013

@ladkaspackova já mám vystudovanou žurnalistiku 🙂 co ty?

chris_n
21. srp 2013

@lasirena jak říkám, něco jo, něco zdrobňuju i já. Ale fakt jsem myslela hlavně to snaženíčko a manžílek a td... tyhle. To přece není potřeba zdrobnovat

kakamilca
21. srp 2013

Ahojky všem. Nevadilo by kdybych se k vám přidala? Bohužel do žádné diskuzní skupiny stále nějak nezapadám ale ráda bych si povídala o takových těch klasických starostech :D Miminko bychom rádi, ale 14 dní po svatbě jsme se stěhovali a měnili práci a já stále hledám práci a studuju takže teď úplně ještě ne, ale v blízké době snad už joooo 😅

lasirena
21. srp 2013

@chris_n já jsem za zdrobněliny zejména vůči dětem, ale všeho s mírou 😉 nic se nemá přehánět

chris_n
21. srp 2013

@lasirena tak u těch se nehádám, tam to dělám taky... když s dětma mluvím. .-)

lasirena
21. srp 2013

@kakamilca Určitě se přidej 😉 vždyť tady nebudeme klábosit jen o snažení se o mimčo nebo dětech, ale o všem 🙂