Prostě pokec

uztotakbude
20. srp 2013

Kdo má zájem stát se kamarádkou a mít někoho, kdo s ním bude sdílet radosti i strasti, kdo ho psychicky podpoří a s kým si pohodově pokecá, tak šup sem. Ráda si zde najdu kamarádky, se kterými si zkrátím čekání na těhotenství a klidně i těhotenství jako takové. Můžeme pokecat o čemkoliv...od rodiny, dětí, těhotenství, práce, koníčků....jen ať nám to spolu rychleji uteče...

uztotakbude
autor
21. srp 2013

@lasirena Já jsem pajďačka. Njn, práce není, tak co mi zbývá. Já taky dělal při škole v Tescu, ale teď nastupuju do Lidlu a tam je to prý ještě horší 😠

uztotakbude
autor
21. srp 2013

@eeen JJ, Brežněv mi byl odejmut. Obočí nabarveno...jako znovuzrozená. Když se mne teď někdo lekne, tak kvůli xichtu a ne obočí. Njn, na obočí peníze jsou, ale na plastiku ne-e. 😀

eeen
21. srp 2013

@kakamilca Tak to by nebylo špatný místo. A ještě jestli tam máš známý,tak to máš super. Už jsem na pár taky koukala, ale většinou jsem zapomněla poslat životopis...jsem na to hrozná... a mám strach z tříměsíční zkušebky, tady mám smlouvu na dobu neurčitou a to by se při mimču hodilo. I když ty prašule nic-moc teda.

uztotakbude
autor
21. srp 2013

Holky a když takto hledáte práci, posíláte životopisy a žádosti o místo i tam, kde nesplňujete požadavky? Třeba že chtějí rok praxi jako účetní a vy nemáte a znáte účto jen ze školy? Já ne a kamoška mne za to peskuje, že jsem hloupá, že za pokus nic nedám.

uztotakbude
autor
21. srp 2013

@kakamilca Dobře, tak ti nedám škaredého smajlíka. Hodná holka!

eeen
21. srp 2013

@uztotakbude já jsem taky taková poctivka...., píšu jen tam kde splňuju všechno a fakt dobře ☹

uztotakbude
autor
21. srp 2013

@eeen Hm, kamoška říká, že si tím zavírám dveře. Ona poslala hned po škole žádost o místo, kde nesplňovala praxi (chtěli 5 let, neměla nic), jazyky (chtěli dva, měla jeden tak na půl) a stejně ji vzali. Ze sto uchazečů vybrali ji, začala od píky, za půl roku vedoucí obchodního oddělení, za dalšího půl roku ji zase povýšili na vedoucí obchodního oddělení + oddělení realizace či čeho no a vzápětí otěhotněla... Ona je ale šikovná...

uztotakbude
autor
21. srp 2013

Hledá se osoba, která mi přijede vyžehlit 8 vypraných praček prádla! Odměna: Nedostane škaredého smajlíka a bude pochválena před nastoupenou jednotkou! 😀

kakamilca
21. srp 2013

@eeen
@uztotakbude Já posílám i tam, kde člověk úplně na 100% nevyhovuje. Třeba i tam, kde chtěji VŠ, budu končit v červnu (Bc) a stejně to tam posílám a do průvodního dopisu buď napíšu, že do budoucna určitě jejich požadavek budu splňovat nebo když chtějí komunikativní Nj tak já mám jen základy tak píšu, že jsem schopná se vše naučit a velmi rychle 😀 😀 😀 Ale neřekla bych, že by mi takovýto přístup nějak pomohl. Mám přislíbenou práci v Táboře od září, ale dokud nebudu mít podepsanou smlouvu tak nevěřím 😀

kakamilca
21. srp 2013

@eeen jo a jinak studuju angličtinu - teda vše co se týká anglofonních zemích a v angličtině - politika, ekonomika, hlavně historie a samozřejmě jazyk jako takový

uztotakbude
autor
21. srp 2013

Psal mi manžel. Majitel firmy s manželkou jeli na dovču, dali dovču i programátorovi a spoustě lidí a firmu dali na starost manželovi. Nechali mu tam k ruce tři lidi a zároveň nabrali spoustu práce. Manžel musí dneska být v práci od 6 ráno do osmi do večera. Píše mi, jestli za ním nechci odpo přijet, že tam budeme sami. A já nevím. Jely byste, nebo byste si doma dali léhárko s případným žehlením? Nemůžu se rozhodnout :(

eeen
21. srp 2013

@uztotakbude No místo toho vysedávání tady bys už určitě aspon 2 vyžehlený měla...tak šup šup 😀

eeen
21. srp 2013

@uztotakbude Tak já mám jasno...všechno místo žehlení 😀

kakamilca
21. srp 2013

@uztotakbude Jak je to daleko? já bych asi jela... Ale záleží na tom jestli vím, že třeba na to žehlení budu mít čas zítra a tak 🙂 Důležité je vědět kam ty horší činnosti odsunout 😀

eeen
21. srp 2013

@kakamilca tak to pak budeš mít dobrý s prací, jazyky chtěj všude a já jsem na ně zrovna úplně "vygumovaná" ☹

uztotakbude
autor
21. srp 2013

Holky a ještě řeším dost komický problém. Mám jít za čtvrt hoďky na tu vstupku k doktorce a jak mám ten zánět, tak mne to bolí a mám na sobě manželovi trenky - protože jsou plandavé a nedotýkají se mi jistých oblastí. Přemýšlím jestli bude moc trapné když se tam svléknu a na sobě budu mít jeho trencle. Myslíte, že to pochopí paní doktorka? 😀 😀 😀 😀 😀

kakamilca
21. srp 2013

@eeen Hele já taky. Ájinu se učím už snad odjakživa a dala jsem do ní už tolik úsilí a stále vím, že nejsem schopná jít a jen tak někomu z patra překládat... je to takový životní boj. Ale vím jedno až budu na mateřský budu se snažit oprášit němčinu. Je to hnusnej jazyk, ale na jihu ho vyžadují pomalu víc nej aj.

uztotakbude
autor
21. srp 2013

@eeen Nj, ale mne trápí ta nejhorší nemoc na světě....lenóra se to jmenuje 😢

eeen
21. srp 2013

Holky, budu muset asi jít něco dělat...ten čas nějak šíleně letí...za chvíli se vrátí šéf a zjistí, že jsem nic neudělala.. ☹ ,ale to se fakt nedá tady s váma 😀

kakamilca
21. srp 2013

@uztotakbude Asi bych zkusila najít nějaký volnější kalhotky 😀

uztotakbude
autor
21. srp 2013

@kakamilca Jsem zatím na ÚP, čas mám pořád. Jen ta chuť není 🙂

eeen
21. srp 2013

@kakamilca No to je fakt, tady je hodně německejch firem...

uztotakbude
autor
21. srp 2013

@eeen No neke. Tak tupá na jazyky jako jsem já nemůžeš být. Jsem tupoň jazykový....jediný exemplář na světě 😀

kakamilca
21. srp 2013

@eeen Jen utíkej. Já jsem na brigošce v jednom informačním centru a tady se nic moc neděje a už vůbec mě nikdo nekontroluje takže si tu můžu vysedávat, ale příští týden už bude hůř - jdu do účtárny 😅

eeen
21. srp 2013

@uztotakbude tak jdi naostro 🙂

kakamilca
21. srp 2013

@uztotakbude Aha no tak to bych jela za manželem 😀 a prádlo počká do zítra 😀

uztotakbude
autor
21. srp 2013

@eeen Prď na šéfa. Zaregistruj ho taky tady a může taky dorazit na pokec. Říct nám, jak se bojí porodu a tak 😝

eeen
21. srp 2013

@uztotakbude tak jsme asi příbuzný tupoňové 😀

uztotakbude
autor
21. srp 2013

@kakamilca Jenže já žádné nemám 😅

kakamilca
21. srp 2013

kde se nám ztratila asus? 😕 😀