Prostě pokec

uztotakbude
20. srp 2013

Kdo má zájem stát se kamarádkou a mít někoho, kdo s ním bude sdílet radosti i strasti, kdo ho psychicky podpoří a s kým si pohodově pokecá, tak šup sem. Ráda si zde najdu kamarádky, se kterými si zkrátím čekání na těhotenství a klidně i těhotenství jako takové. Můžeme pokecat o čemkoliv...od rodiny, dětí, těhotenství, práce, koníčků....jen ať nám to spolu rychleji uteče...

uztotakbude
autor
21. srp 2013

@eeen No to jsem zvažovala. Ale nevím jestli to nebude horší jak ty trenky... 😝

eeen
21. srp 2013

to je závislost tady, možná horší než beremko 😀

uztotakbude
autor
21. srp 2013

@eeen Rod tupoňů z tupoňova. Škoda, že nejsi ten tupoň, ale ta tupoňka jako já. Mohli jsme se rozmnožit a mít krásná tupoňata 😀

kakamilca
21. srp 2013

@eeen Hrozný, připadám si jak magor. Každej den sleduju jestli někdo nepřidal do bazárku nějaký další kočárek... no hrůza se mnou... nějak mě to chytá a nevím jak to zaplašit 😀

eeen
21. srp 2013

@kakamilca asi o dvě stránky vzad 😀

eeen
21. srp 2013

@uztotakbude 😀 😝 🙂

eeen
21. srp 2013

Holky, tak já už fakt pádim,aspoň na chvilku, po o se na vás zas přijdu podívat, tak tu na mě nezanevřete 😉

kakamilca
21. srp 2013

@uztotakbude V tom případě doporučuju film Bridget Jones 😀 😀 😀

eeen
21. srp 2013

@kakamilca jo tenhle film miluju 🙂

uztotakbude
autor
21. srp 2013

Hele a když jsme u té blbosti na jazyky vzpomínám si na jednu příhodu ze ZŠ. Mamka ležela v nemocnici, takže šel na třídní schůzky taťka (zaplať Pán Bůh). Učitelka mu vykládala, jak mám ze všeho jedničky jen jazyk a matika děs. A otec na to: No tak to je dobře. Učitelka nechápala. A otec pronesl: V tom případě je to opravdu moje dcera, už jsem měl obavy 😀

kakamilca
21. srp 2013

Tak doufám, že tu teď nezůstanu sama. Já jdu až ve 12 na obídek. Manželova babička vaří lečo 😀

kakamilca
21. srp 2013

@uztotakbude Tak to je pěkná příhoda 😀 Taťka to bral s humorem a ono je to občas potřeba 😎

uztotakbude
autor
21. srp 2013

@kakamilca Hele já Tě bohužel taky opouštím. Pádím k té doktorce, do lékárny pro Nosifol, na poštu pro výpis z rejstříku, pak se psem a pak se uvidí, jestli pojedu za manželem, nebo se na něj vyprdnu 😅

kakamilca
21. srp 2013

Teď jsem koukala, že v Tchibu mají moc hezký věcičky na šití. To by bylo fajn i na ušití nějakého oblečeníčka pro nějaký malý prcky. Jen škoda, že šití není zrovna můj koníček...

kakamilca
21. srp 2013

@uztotakbude Dobrá dobrá. Tak zatím 😔

asus
21. srp 2013

@kakamilca to tam jezdiš nakupovat ja si nechavam vozit nakup domu tescem 😀 a nikam nemusim litat 😉

kakamilca
21. srp 2013

@asus No já myslela Forum - nákupní centrum. Jinak do Tesca nejezdíme 🙂 Vím, že takhle služba je možná, ale pro dva si myslím, že zatím není potřeba 😉

kakamilca
21. srp 2013

@asus Jinak to, že jezdí na nákup do Tesca psala Lasirena 🙂

macinek
21. srp 2013

@uztotakbude Momentálně upravuju novou verzi programu na cenění oken a až to dodělám, tak budu dělat nabídky, výhoda té práce je, že můžu dělat z domu, před mateřskou jsem jezdila do Brna do kanceláře, ale to teď nemusím, aspoň nebudu muset lítat jak hadr na holi do školky, do práce a odpoledne to samé

macinek
21. srp 2013

Tak dítě vyvenčené, naštěstí byly venku děti tak se vyřádil a doufám, že i dostatečně unavil a usne. Dneska to vidím na práci večer, mladej už obědvá a já si musím jít něco ulovit.

Ještě musím dneska uplácat marcipán na dort, na sobotu budu dělat dort pro sousedovic dcerku a vzhledem k tomu, že mi marcipán ještě zbyde, tak bude asi i dort pro nás, teda pro mě k narozeninám 😀

chris_n
21. srp 2013

@uztotakbude já přemýšlím taky o hledání práce (u nás v práci je to ted špatný). A říkám si, že budu psát i tam, kkde nesplňuju stoprocentně. Nemám VŠ, ale když bych vše ostatní splnila, tak bych to poslala i tak.

asus
21. srp 2013

@kakamilca aha no ja tam pravě nejezdim ono jezdi s nakupem zamnou co je taky dost dobrý nemusim se prodirat mezi lidma 😀

asus
21. srp 2013

@chris_n s tou praci je to špatne všude 😝 mě vyhodili pro nadbytečnost ještě na rodičaku tak taky nemám kam a ani nevim co bud dělat 😝

macinek
21. srp 2013

@kakamilca Teda že jsem to o tom tchibu četla 😀 , na šití jsem teda nekoupila nic, ale na sebe 3 věci 😀

kakamilca
21. srp 2013

@macinek To jsem tě tak navnadila jo? No mají tam hezký věcičky. Mám ráda takový ten ležérní styl co tam mají. No kdybych měla tak 60tis určitě bych toho tam nakoupila faaakt hodně a i ten nábytek by se hodil a do koupelny bych vzala snad všechno 😀 😀 😀

kakamilca
21. srp 2013

@asus Tak určitě to svoje klady má 😀 Ale pro ty naše dvě housky, kus masa a zeleninu to nějak nemá cenu 😅

macinek
21. srp 2013

@kakamilca No jen jsem tam mrkla a oni mají zrovna poštovné zdarma a ve slevách věci, které si mi líbí 😀 a ještě jsem přidala sirupy do kávy

kakamilca
21. srp 2013

@macinek No jo kvůli tomu poštovnému jsem na to taky koukala 😀 Ale ve slevách jsem ještě nebyla tak to musím napravit. No já si teď zrušila účet a máme s manželem jeden společný a sms na internetové bankovnictví chodí zatím jemu tak nemůžu nic moc kupovat protože o všem hned ví 😀 Né že by mi to zakazoval ale moc to nejde k naší momentální finanční situaci 😀

macinek
21. srp 2013

@kakamilca Mě už tenhle měsíc přišla i část normální výplaty a ještě rodičák, tak jsem v balíku 😀 , ale né na dlouho, musím objednat dárek pro manžela k narozeninám a mladýmu nějaké podzimní věci, do školky toho bude na oblečení potřebovat trošku víc než na doma

kakamilca
21. srp 2013

@macinek No tak to se máš 😀 Jojo každej máme asi svoje... Manžel má na začátku září taky narozeniny tak jsem zvědavá z čeho to budu kupovat 😀 asi dostane dárek později!