Prostě pokec

uztotakbude
20. srp 2013

Kdo má zájem stát se kamarádkou a mít někoho, kdo s ním bude sdílet radosti i strasti, kdo ho psychicky podpoří a s kým si pohodově pokecá, tak šup sem. Ráda si zde najdu kamarádky, se kterými si zkrátím čekání na těhotenství a klidně i těhotenství jako takové. Můžeme pokecat o čemkoliv...od rodiny, dětí, těhotenství, práce, koníčků....jen ať nám to spolu rychleji uteče...

kakamilca
21. srp 2013

@macinek Koukám, že máte jednoho prcka, co druhé neplánujete?

macinek
21. srp 2013

@kakamilca Už od dubna se snažíme, ale pořád nic 😒 , u syna nám to trvalo půl roku, tak snad se brzo zadaří, hormony mi dávají zabrat, navíc mi v pondělí mi nej kamarádka ze střední psala, že je těhotná v 16tt (máme stejně staré děti), ale neplánovaně a že se s tím ještě úplně nesrovnala, tak to jsem ořvala, moc jí to přeju, ale hormony dělají své

kakamilca
21. srp 2013

@macinek Aha, no já myslím, že se to určitě brzy podaří 🙂 Hlavně se moc nestresovat 😀 Mě se to povídá, že? 😀 Ještě jsem nic nezažila, ale radit to by mi šlo 😀 Ale taky to se mnou cloumá tak se snažím zaměstnat se něčím jiným, ale švagrová taky čekají tak je to dost těžký když o tom v rodině každej mluví...

macinek
21. srp 2013

@kakamilca Když se vzbouří hormony, tak člověk nenadělá nic, já se snažím na to nemyslet, ale pořád to prostě nejde, nejhorší je to před příchodem ms, to se hormony bouří ať člověk chce nebo ne, my jsme to nikde moc neříkali a taky nemáme naštěstí v okolí nikoho, kdo by se furt ptal, švagrová bude rodit v prosinci a ti se snažili skoro rok a půl, takže pořád jsme na to ještě dobře 🙂

Před prvním těhotenstvím to bylo horší, to mi trvalo dlouho než jsem manžela vůbec zlomila, že se začneme snažit, to se mnou cloumaly hormony hrozně a když už jsme se začali snažit a nic, tak kolem přibývala jedna těhotná za druhou, u nás na ulici samá těhotná nebo miminko, to jsem byla nejradši doma a nelezla mezi lidi

kakamilca
21. srp 2013

@macinek Já jsem si myslela, že tohle člověk zažívá jen před prvním miminem, že pak už si to odbyde a kolik jich potom bude mít dalších už je jen navíc a tělo už pak nemá potřebuju, ale jak tak koukám tak asi má 😅 To bych vůbec neřekla. No nebejt modrýho koníku tak to asi tolik neřeším a kromě té švagrové nikoho v blízkém okolí neznám, kdo má malýho prcka (nebo neznala jsem). Dlouholeté kamarádky se všechny víceméně snaží a nemůžou otěhotnět ani poprvé ☹ což mě taky trošku děsí. Jenže teď jsme se skamarádili trochu víc s manželovým kamarádem a ty mají 4 a půl měsíčního chlapečka a byli jsme u nich už dvakrát na návštěvě a málem mi to mimino nemohli vyrvat z ruky 😀 😀 😀 Přeháním, ale bavilo mě to a ještě na mě manžel tak zamilovaně koukal, když jsem s ním trajdala kolem ... jojo

uztotakbude
autor
21. srp 2013

Tak jsem za mužem neodjela. Doktorka mne měla brát ve dvanáct, brala mne v jednu. Pak oblítat lékárny, nikde to neměli, takže jsem půl hodiny řešila objednání. Cena toho šílená, tak jsem se radila co je ještě na trhu, to se zvrhlo v diskusi o tom, že paní lékárnice dvakrát potratila, teď se snaží o dítě a nejde jí to. Bylo mi jí líto a tak jsem ji chlácholila. Nakonec jsem si objednala ten drahý Nosifol a ona mi řekla, že jí to taky doporučovali, že kvůli ceně si to nevzala, ale že do toho asi půjde se mnou a objedná si to taky. 🙂 Asi bude závod kdo dřív otěhotní. Snad už jí to dobře dopadne. Neznám ji, ale je mi jí líto. Pak pošta a výpis z rejstříku trestů. Nejela jim tiskárna, paní na pětkrát letěla na jinou do druhého patra a zpět. Chuděra! Pak na meníčko, páč mám hlad jak vlk, domů vyvenčit psa, zjistit spoj, zavolat manželovi, že tam budu až ve čtvrt na šest, aby mi řekl, že to nemá smysl, že o sedmi nebo osmi to zabalí. Ale je tam prý sám a já se klepu, že se mu něco stane a on tam bude sám. Už to vidím, uřezané ruce a vykrvácení, zavalení těžkým břemenem...no samé horory. Já mám o něj strach. Pomóc!!!!!!

kakamilca
21. srp 2013

@uztotakbude No pěkné odpoledne 😀 Nebooooj je to chlap on to zvládne 😉 Ten můj je teď v nové práci věčně v autě a taky se člověk nemůže pořád bát... Musíme jim věřit 😉

uztotakbude
autor
21. srp 2013

@kakamilca Já vím, jenže když se vybourá auto, tak si toho někdo všimne a zavolá pomoc. Když si manžel uřízne ruku a zůstane tam ležet, tak ho nikdo nenajde a vykrvácí. Ach jo...bojím se moc. I když říkal, že spíš jen dozoruje CNC, programuje a telefonuje. Takže žádné velké riziko, ale člověk nikdy neví. Hele holky to bude ještě záživné. Doktorka mi napsala do papírů, že mám omezení. Musím měnit polohy a nesmím zvedat těžká břemena, přišla na to že mám skoliózu. Všechno co jsem jí záměrně zatajila, aby mi nenapsala NEDOPORUČUJI PŘIJETÍ DO NOVÉHO ZAMĚSTNÁNÍ, tak okamžitě odhalila. Dostala jsem sprďana a tuhle klauzuli do papírů....tak nevím jestli mne vezmou ☹

macinek
21. srp 2013

@kakamilca To jsem si taky myslela, že u druhého bláznit nebudu a prd 😀

@uztotakbude Já jsem teď začala brát gynex, tak uvidíme jestli to k něčemu bude 😒

uztotakbude
autor
21. srp 2013

@macinek No já Nosifol, na doporučení od lékařky. Ale v lékárně mi říkali, že je možné brát i femibion, nebo jak a že je taky fajn. Ale neobsahuje jednu složku co ten Nosifol, zase obsahuje jiné vitamíny. No nakonec jsem si to za tu pětistovku na dvacet dní nechala objednat. Řekli jsme si s manželem, že když chceme prcka, nebudeme na něm šetřit hned od začátku 😀

kakamilca
21. srp 2013

No tak za chvilku mám padla takže co dál. Asi si udělám nějakou zdravou véču a půjdu na vycházku, potřebuju dát ty špeky nějak dolu 😀

uztotakbude
autor
21. srp 2013

@kakamilca Ježiškonte, já chodím furt a bez efektu. Takže jsem došla na to, že než trajdat po vycházkách, je lepší nedívat se do zrcadla 😀

kakamilca
21. srp 2013

@uztotakbude Copak zrcadlo, ale kaťata nejdou zapnout a ty už nijak neošidím 😀 Já závodně sportuju takže od konce září kdy začně sezóna to už bude lepší, ale loni mi vypadl jeden rok kvůli přestupu za zahraničí a odvykla jsem si a kilíčka jdou nahoru ☹

uztotakbude
autor
21. srp 2013

@kakamilca A co sportuješ?

kronecka007
21. srp 2013

Tak koukám, že se to tu pěkně rozjelo 🙂 Přijela jsem z práce, cesta busem mě zase totálně odrovnala, dala jsem si kávu a prasácky sežrala balíček sušenek!!! Jsem vážně sama sobě nechutná 😀 Normálně se začínám bát, jak jednou budu vypadat, až budu těhotná! Můj odstrašující případ je Kim Kardashian!! Ale timhle tempem se jí napodobím i bez těhotenství!

uztotakbude
autor
21. srp 2013

@kronecka007 to mi povídej, já žeru jak velkej polskej zájezd 🙂

kronecka007
21. srp 2013

@uztotakbude no i tak se to dá říct 😀

uztotakbude
autor
21. srp 2013

@kronecka007 Jenže já měla vždycky tak 49 - 51 kg a najednou mám 61 a všichni mi říkají, že jsem tlustá 😖

kronecka007
21. srp 2013

@uztotakbude Hm tak 61 kilo jsem měla naposledy ani nevím kdy, takže buď v klidu 🙂

kakamilca
22. srp 2013

@uztotakbude Hraju kuželky 🙂 Kdyby chtěl někdo vědět co že to je tak tady je odkaz na nějaké video 😀

https://www.youtube.com/watch?v=p1xcE6VJIW8
kakamilca
22. srp 2013

Jo a co se týče těch kil tak 61 jsem taky neměla už ani nepamatuju. Momentálně se bohužel pohybuju kolem 70ti kg 😔 Ale asi to bude hodně svatbou, snížila jsem váhu na 65, ale hoodně rychle, protože jsem fakt nejedla no a teď to mám ☹ Jen když se člověk trošku nehlídá 🤐

macinek
22. srp 2013

Já teda s váhou taky bojuju co jsem s manželem, klidný partnerský život mým kilům bohužel svědčí 😠 , ale poslední rok se snažím cvičit, takže i když bych ráda ještě nějaké kilo dala dolů, tak zpevněná jsem už celkem dost i kondice ujde, teď jsem začala zase běhat, tak uvidím kolik toho ještě naběhám

uztotakbude
autor
22. srp 2013

No ono holky taky záleží na výšce. Já mám 61 kg a 174 cm. Strašně ti závidím
@macinek , že sportuješ. Já kdysi hodně moc sportovala. Dělala jsem bojová umění, běhala branné závody. No a dneska jsem chcípák a fakt nezvládám nic. 😢

asus
22. srp 2013

jako ženy tak ja před rokem začala na sobě makat a vaha mě ukazovala 75 kg a po te co sem domakala tak stojim na vaze 63 kg při 168 cm kdo chcete mrknětě mam cele album o pruběhu hubnuti 😉 mužu řict že mě to dalo dost zabrat se dotat tam kde sem ale naučila sem se prav. jist a pit 2 litry vody nejmin
@uztotakbude 61 kg to maš teda pěkně malo na svou vejšku

macinek
22. srp 2013

@uztotakbude Já mám 170cm a než jsem začala chodit s manželem tak jsem měla 55kg, než jsem otěhotněla tak jsem měla cca 70kg askoro žádné svaly a teď počítám tak 65kg, ale výrazně víc svalů takže oblečení nosím tak 38-42 jak co, ono váha není moc podstatná, teď se nevážím, ale měřím. Já jsem teď 2 roky chodila na pilates, jenomže od září už to bude mít naše cvičitelka formou kurzů, takže vzhledem k plánovanému těhotenství už do toho asi nepůjdu, pak mám ten běh a dřív jsem víc cvičila doma Jillian, ale ta mě teď nebaví a taky bylo na to hrozné vedro

uztotakbude
autor
22. srp 2013

@asus No vidíš, ale všichni mi říkají, že jsem tlustá... ☹

uztotakbude
autor
22. srp 2013

@macinek No já dost hodně trpím na bolesti zad. Mám ochablé naprosto všechny svaly na těle...mám pocit, že žádné nemám. Jenže jak začít, když odcvičím půl sérii Kalanetiky a jsem dva dny na ibalginu, jak mne chytaj záda. A když jsem šla na ortopedii, tak mi řekl, že mám jen skoliózu a jednu nohu o trošičku kratší, ale jinak jsem ok a že to nic není... 😢 Tak jak začít sportovat, abych neměla pak bolesti. Poraď!

asus
22. srp 2013

@uztotakbude tak nejsou normalni 😠
ja měla předtim kalhoty velikost 42 a nyni nosim 29 velikost a to sem nikdy neměla dosahla sem tam kam sem se nedostala ani na škole 😉
a at se ostatni kouknou na sebe napřed neš tě budou řikat že si tlusta takova blbost 😝 😕

uztotakbude
autor
22. srp 2013

@asus No jo, ale já jsem celá taková nezpevněná, vochablá...asi to tak působí, že jsem tlustá. Potřebuji nasvalit, ale jak jsem psala výše, já bych potřebovala začít na mravenčí námaze. Nevím jak, je to zoufalé...

asus
22. srp 2013

@uztotakbude no tak to nevim ja začala s Jill pak Boba insanity a ted T25 a nejvic na mě fungovalo insanity makačka jak prase a brzo to bylo vidět 😉