Protištěkací obojek pro psa. Máte zkušenost?

krikri27
17. dub 2008

Máte , prosím, někdo zkušenosti s ultrazvukovým, případně jiným obojkem proti štěkání? Nehodlám trápit psa,taháme ho všude, ale na dětské hřiště ho vzít nemůžu a sám doma strašně štěká ☹

dludli
17. dub 2008

ty jo to ani nevim ze existuje 😕

neeve
17. dub 2008

ježkovy voči, to zní hrozně 😲 taky nevím, že to existuje... ale chápu, zřejmě sousedi nadšeni nejsou... jak to vůbec funguje? Zkus hodit dotaz třeba na www.mujpes.cz... je tam i poradna, tak by ti určo někdo fundovaný odpověděl, jak moc je to spolehlivé 😉

srsnicka
17. dub 2008

to zní dobře, rezervuju si dva pro sousedy 😠 😒 ☹

nobody
17. dub 2008

a co když spolu třeba dva psi komunikujou? a jeden má tu UV šílenost ... není to divný?
to mně připomnělo švába s mikroprocesorem

no fuj

srsnicka
17. dub 2008

😀

až budeš mít mimčo, co moc nespí a vzbudí ho každý psí zaštěkání od sousedů, které nastává KDYKOLIV během 24 hodin, budou Ti švábi s mikroprocesorem připadat jako sladký berušky!

krikri27
autor
17. dub 2008

Neeve, děkuju, jdu tam kuknout🙂
Nobody 😎 náš pes nemá s kým komunikovat, řve, že nechce být sám v bytě, ale jinak to občas nepůjde, zvlášt´, až Adel začne chodit, na dětské hřiště se se psy nesmí a když ho uvážu na kraji, řve jak protržený 😔 Dávala bych mu ho jen , když by musel být sám doma 🤐

nobody
17. dub 2008

s tím sousedovic psem to bývalo k nevydržení ... to jsem si zažil
ale připadá mi to divný .. takový omezení
bych to zkusil na některých lidech, to by bylo zajímavější

nobody
17. dub 2008

krikri .. tak to potom jo

srsnicka
17. dub 2008

bůh žehnej zodpovědným sousedům jako je krikri27

nobody
17. dub 2008

k tomu švábu .. prý mu to nic nedělá ... ale dostávat impulsy do NS a ovládat a řídit jeho pohyby mi přijde divný
a tak i u psíka

krikri, pokud slíbíš, že venku mu to nedáš, tak to kup

srsnicka
17. dub 2008

mně přijde silně omezený pořizovat si psa do paneláku a nechat ho tam skoro celý den zavřenýho 😝

dludli
17. dub 2008

srsni nekdy se okolnosti tak sebehnou ze to jinak nejde 😕 tedy je blbi kdyz se na psa pak lidi vybodnou cely den, no ale my se ted patrne taky posunem z domku, kam jsme si poridili vlcaka do bytu ☹ a nejsem z toho vubec odvarena ☹ 😖

nobody
17. dub 2008

no jo, a pak ti lidi, co maj zavřenýho psa v paneláku samotný, mu koupí takový psycho-obojek ..
je mu smutno, ozývá se a ještě u toho dostává impulzy do krku .. asi je to až moc šíleně napsaný, ale přijde mi to postavený na hlavu

když neumím psovi dát, co potřebuje, tak si ho nepořizuju .. a hotovo

aponchie
17. dub 2008

ja bych mu to nedala chudackovi ☹

krikri27
autor
17. dub 2008

Nobody, máš pravdu, já se ptám, jakou má kdo zkušenost s touto krají variantou, když všechno ostatní selže..
Samozřejmě doufám, že se to naučíme odbourat postupně nácvikem, ale jsem ten typ, co promýšlí scénář o 2 stránky dál-co kdyby...ale snad to co kdyby nepřijde a bude stačit postupné zvykání, pořádná procházka, hračky a morková kost 😅

krikri27
autor
17. dub 2008

zatím ho samotného doma nenecháváme, zkusili jsme dvakrát a dvakrát orval čalounění na dveřích 😅 tak začnu zítra s výcvikem 😅

neeve
17. dub 2008

Já bych to taky nekoupila, úplně mě zamrazilo, ale zase chápu, když je někdo v koncích. A Krikri se ptá... zjišťuje informace, takže pokud zjistí, že je to příšerná věc, která by jejich pejskovi ubližovala, tak to určo nekoupí 🙂 A je fakt, že dokud člověk nemá děti, nedokáže to pochopit. Pokud je to k nevydržení, raději bych pejska darovala.

krikri27
autor
17. dub 2008

A ultrazvuk nedává pecky, ale piští, sice je to taky stupidní korekce a není to dobré 😔 , ale jen pro ujasnění 😅

zdina
17. dub 2008

ahoj, my teda nemame protistekani, ale mame tento typ obojku a jsme velmi spokojeni.

nobody
17. dub 2008

krikri ... chápu, že pro něj chceš jen to nejlepší, ale holt buď bude s váma anebo bude trpět ... tak máš pár možností ... v tý době vaší nepřítomnosti aby někdo byl doma - event. s ním kdokoliv venku, nebo ho zabavit (což hračkama to prostě nepude..takže to padá) .. výcvik nevím, nevím plemeno, stáří ....

je to taková z nouze ctnost - mi to připadá

končím tu
pa

krikri27
autor
17. dub 2008

Nobody, tys tu z toho udělal docela sadomaso, koukám 😎 nechci trápit psa, nechci ho darovat..děti ho mají rády..ale holt je tu problém, který, doufejme, půjde vyřešit 😕

krikri27
autor
17. dub 2008

Nobody,po přečtení pár kynologických diskuzí jsem si jistá, že pes-většina-je schopný se naučit být pár hodin sám doma, aniž by mu bylo jakkoliv negativně 😕 Doufám, že budem většina 😨

neeve
17. dub 2008

Proč tady pořád někdo někoho hodnotí? Vždyť nevíte okolnosti, ani s jakým úmyslem se ptá, třeba to Krikri jen hodila do placu, ale nakonec by to nikdy nekoupila... třeba je dneska z pejska fakt hodně vytočená a k tomu se ještě něco přidalo... Byl to jen dotaz... 😖
Krikri jaké je to plemeno?

neeve
17. dub 2008

Krikri když si tohle prostuduješ a budeš dodržovat rady... stoprocentně dodržovat... určo to půjde jinou cestou 🙂
http://www.psycholog-psu.com/

janula319
17. dub 2008

Ahoj holky,
náhodou protimňoukací pro kočku by nebyl???? 😀 😀 😀

Se omlouvám, já to fakt slyšim prvně 😕 😀

krikri27
autor
17. dub 2008

Alík má tatínka německého ohaře a maminku maličkého voříška 🙂 je moc hodný , milý, akorát je prostě zvyklý být naprostá součást rodiny 😎
Neeve, přesně, já jsem se zeptala, jestli někdo ví něco o něčem, o čem nic nevím a ráda bych se dozvěděla 😎 😎 😎
No jo,já myslela, že se zvrhávají diskuze o milencích a nevěrách a DNA testech...ale ono obojek patří k nevinné němé tváři, tak to chápu 😉 nejsme tyran, naopak náš pes se má naprosto enormě dobře, ale bohužel to v blízké době budeme muset maličko přeorganizovat-MAličko!

krikri27
autor
17. dub 2008

Neeve, dík 🙂
Janula, pozvu si tě ,až nám budou spílat všichni sousedi,vysvětlíš jim, že je to jen prča 😎

janula319
17. dub 2008

krikri, já spílam nad sousedovýma psama a jenom trnu, co na ně bude řikat malej, když já kolikrát v noci čumim do zdi a oni si "zvesela" štěkají 😠 😠 😠

aponchie
17. dub 2008

krikri ono se to desne zvrhava vsude 😀 ja jsem si jista jak tak te tak znam ,ze jses mirumilovna osoba co by nikdy neublizila pejskovi schvalne jen aby mela od nej klid 😉

neeve
17. dub 2008

Janula, myslím, že Tě trefí šlak 😀 😀 😀 My máme pejska doma, taky samozřejmě štěká, ale máme to štěstí, že ne moc a taky ne moc pronikavě, takže docela pohoda. Ale sousedovic psi mají strašný ječák a v noci teda neštěkají, ale přes den nemám šanci dát malou s kočárem na terasu, protože by byla v mžiku vzhůru. Svého psa si usměrním, ale sousedovic bohužel ne ☹