• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rady od zkušené maminky těm nastávajícím

25. srpna 2010 
misa: 34-38 stupňů
11. srp 2008 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Já teda teplotu vody neměřím teploměrem a ani sem jí nikdy neměřila. Prostě tak akorát, aby mě ani nepálila a nebyla ani moc studená :wink:
11. srp 2008 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
miso: uvidíš, co se bude mimísovi líbit, u nás záleží taky na tom jaká je teplota vzduchu, když jsem dala vodu asi 35 stupňů, tak se to malé vůbec nelíbilo, bylo to na ní moc teplé. A v 38 by mi z toho asi vyskočila, ani já se tak teplou vodou nesprchuju. Teď dáváme myslím tak okolo 31-32 stupňů. Neměřím to, vždycky odzkouším, že dám do vody celé předloktí a když je mi to příjemné, tak v tom koupu.
12. srp 2008 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, no stím chrápáním jsem se docela pobavila... máte to holky těžké :pensive: , přítel naštěstí chrápe jen někdy, ale když začne stojí to za to.. jenže jemu stačí šťouchanec a je klid...

S tou teplotou vody je to logické, sice jsem koupila teploměr, ale jak to tak vidím asi zbytečně :sweat_smile: , každý snese něco jiného.. a pak maminky říkají '' ten náš brouček tak nerad vodu'', třeba by stačilo dopustit trochu teplé/studené a hned by se dítko cachtalo ostošest :grinning:
12. srp 2008 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
holky kolik jstee si do zacatku kupovali baleni plenek tech uplne nejmensich a pak tech dvojek?
13. srp 2008 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
berunka, jedny uplne ty nejmensi a pak jsem prikoupila. Radsi s tim neblazni, dokoupit to muzes vzdy. Ted maji akci v Tescu na Pampers 2+1 balik zdarma, to uz je fajn cena.
13. srp 2008 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ty v te akci jsou jaka velikost?ta nejmensi?
13. srp 2008 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
v akci jsou vsechyn velikosti....kup si treba ty 4-8 kg
13. srp 2008 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
a ty jsi s Pamperskama spokojena?zadne problemy s protecenim nebo opruzeninama? ja jsem narazila na Pampersky ten Giant Pack, 100ks za 299,-
13. srp 2008 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem spokojena, od Tescovek jsem presla na Pampersky a vyhovuji nam nejlepe. Mame ty active baby s pruznyma paskama, neprotekly nam nikdy, opruzena taky nebyla.
13. srp 2008 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
a prosim te na kolik vyjdou ty v te akci 2+1? nemam zatim prehled o cenach :grinning:
13. srp 2008 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, Pampers active baby taky doporučuju ze všech plen nejvíc :wink:
13. srp 2008 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, mě by zajímalo v kterém týdnu jste která porodila???díky za odpovědi
13. srp 2008 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
gabka.d - já sem porodila v 40+5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to mi ještě udělali CS, podle dr bych sama neporodila nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2008 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
já měla asi jen 2 balení těch nejmenších plínek a pak jsme přikupovali podle toho, kolik malá vážila.
13. srp 2008 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
barunka, 2+1 baleni v letaku napsano celkem za 838 Kč, u tech malych plin to bude tak 3,8-4 Kc/plina

gabka: 37+2tt, spontanne
13. srp 2008 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
holky ted trochu z jineho soudku nedostala jste nektera antibiotika na infekci v tehu? me delala doktorka minuly tyden stery a jsou bohuzel pozitivni :frowning2:
13. srp 2008 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
beru, jj, já sem ATB měla a v pohodě :wink: dr ví, co ti může předepsat, neboj :wink:
13. srp 2008 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
a rekli ti luci na co to primo bylo?
13. srp 2008 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
beru, asi řekli, ale už si nepametám :sweat_smile:
13. srp 2008 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,
ATB- nemám zkušenost...
plíny mají teď i v Intersparu, nebo jak se to píše, za 269kč taky všechny velikosti, to potom vyjde ta nejmenší 3,45/kus.
Jinak díky za týdny porodu, chtěla jsem vědět jaký je asi tak průměr..strašně se bojím předčasného porodu.
13. srp 2008 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
holky zkusene maminky mate nektera zkusenost s plenkami Fixies?
14. srp 2008 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
beru: mně přijdou Fixies dobré, nám vyhovovaly, ale fialové Tesco plenky jsou Fixieskám dost podobné, ale levnější, takže teď používáme tesco. Jediné co je, že ty Tesco jsou při počůrání obecně o něco těžší než ty Fixiesky
15. srp 2008 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
holky nemate tip na nejakou opravdu dobrou knizku o peci o miminko?vsude doporucuji knihy o tehu ale jaka je dobra knizka o peci o novorozence atd?
17. srp 2008 ve 23:01  • Odpověz  • To se mi líbí
berunka, mě se nejvíce osvědčilo si hledat rady na konkrétní věci přímo na netu nebo si pročítat netové poradny pediatra na www.porodnice.cz :slight_smile:
17. srp 2008 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
to co je na porodnice.cz je i v knizce,kterou mam prave doma :wink: ale myslela jsem vylozene knihu zamerenou na peci o dite - jak napr.prebalovat,krmit,nejcastejsi problemy atd postupne vyvoj miminka atd.
17. srp 2008 ve 23:22  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám Dítě a já a je to pěkně napsaná knížka. je to cca do 5ti let dítěte. Ale jdu tam hledat jen občas, spíš se řídím selským rozumem.
18. srp 2008 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj zkušené mamči....mám na vás otázku, má cenu kupovat zimní zavinovačku do autosedačky? Termín mám 8.12. a bydlíme na horách, takže bychom ji využili dlouho, ale nevím, jestli by nestačilo mimi zabalit do deky.....máte zkušenosti??
18. srp 2008 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky mam jeste dotaz ohledne toho prebalovani...neni lepsi prebalovat v koupelne kde je voda (na umyti zadku) nez nekde v pokoji?
fakt nevim!

Andy my chceme koupit takovou tu hrubou prosivanou kombinezku do auta a pak deku...tak nevim, zas v aute neni takova zima..
18. srp 2008 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
andy: Já jsem nekupovala zavinovačku do auta. Přikryla jsem ji vždy dekou a zababulala ji tam.

meleri: Já používám na zadek perlan a vždy před kakanci ho namočím, takže nikde běhat nemusím :slight_smile:
18. srp 2008 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek