• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rady od zkušené maminky těm nastávajícím

25. srpna 2010 
Holky kde nejčastěji přebalujete a co jste si na přebalování koupily? Komodu, pult nebo na posteli? :grinning:

Budu mít v ložnici postýlku 140*70 - napadlo mě koupit takovou tu přebalovací podložku dřevěnou, přímo na tu postýlku, nebo přebalovací podložku s pevným dnem. Nemáte to někdo?

Díky
22. srp 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak záleží na tom, kolik místa máš doma - já si nechala vyrobit pult na míru (mám atypický výklenek, nic jiného se tam nevejde), ale v případě nutnosti se dá přebalovat kdekoliv, i na lavičce v parku :sunglasses:
přebalovací podložka na postýlku mi přijde nepraktická - asi se bude muset sundávat a nasazovat, dokud je mimčo malé, tak možná ne, ale až povyroste a zabere víc místa v postýlce, tak už to tak snadno nepůjde ... je jednodušší mít stabilní místo, kde budeš mít uložené i potřebné věci. já osobně preferuji pult s poličkami, když se musím ohnout, aspoň nemusím otvírat šuplík v komodě.
22. srp 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak já mám tu přebalovací podložku s pevným dnem, jak píšeš, mám ji na postýlce 120*70 cm v ložnici a hned vedle ložnicovou komodu, kde mám všechny věci, nechtěli jsme investovat do další komody
když syn povyrostl, začala jsem ji na noc sundávat a opírat z boku o postýlku
teď už přebaluju všude možně - na posteli, na zemi, na pohovce a tu přebalovací podložku si už dávám jen v kuchyni na stůl, když jdeme koupat
22. srp 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - my máme komodu z Ikei a nechali jsme si na to udělat desku a na tý mám takovou gumovou přebalovací podložku. Je to super - nemusím se k malýmu ohýbat, mám tam vše potřebné při ruce. Až to nebudeme potřebovat, tak desku sundáme a zůstane nám zase jen komoda.
To na tu postýlku mi moc praktický nepřijde. Malej v noci cestuje po postýlce, tak si moc nedovedu představit, jak ho hledám pod přebalovací deskou :wink:
25. srp 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta přebalovací podložka s pevným dnem je v podstatě funkčně stejné jako popisuje bury, nemusí být na postýlce, můžeš si ji dát kam chceš, třeba na tu komodu
25. srp 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
5. zář 2010 ve 20:15 • melissa0013
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek