• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rady od zkušené maminky těm nastávajícím

25. srpna 2010 
aponchie: kolikrat a jak ti mam uz sakra rict,z nikdo si nic nevymysli protoze o tobe jsem nemluvila.nemam to zapotrebi. a jestli tlachame?tak at aspon je nam dobre a popovidame si.o tom to je ne? jestli ti to vadi tak se nemusis zapojovat ne? jen zas ty nemluvt takhle osklive o nas.co je pro tebe tlacahni je pro nas prijemny pokec.
22. črc 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že to klííííd mělo být spíš pro Ber :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. črc 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
aponchie: on nadhled je fajn, ale nezapomeň, že člověk lecos zapomene. První týden jsem myslela že mě hrábne, teď si to už nevybavuju a říkám si, že to vlastně bylo už od počátku docela snadný.
A říct svůj názor zní asi jako: "já to dělala tak a tak proto a proto"a né " já to dělala tak a tak a vy si to moc malujete, však uvidíte, že to pak bude úplně jiný".

A o těch silnicích jsem psala já. Není to žádná narážka na nikoho, vždyť ani netušim kde bydlíš. Já jako neřidička bych musela jet nejblíž na Černý Most sockou - to se mi do 6 týdnů nechtělo. Takže pěšky, ale to zase půjdu dlouho u frekventované silnice a to se mi taky nechtělo. A hlavně holky chtěj vědět jaký to je první týdny po porodu, né třeba 2 - 3 měsíc. Teď je trápí to co bude hned potom co přijdou domů z porodky.
22. črc 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aponchie: mluvis uz z cesty. bud se vyjadruj k tematu nebo odejdi :wink:
Souhlasím s Ap, pirlenkou,Luckou-Berunka je chytrá jak knížka,jsem zvědavá co bude říkt,až bude mít mimčo na světě........... :slight_smile: já jsem teda s malou,která se narodila na podzim ven chodila páč doma to nešlo stále plakala,vracely jsme se domů jenom na kojčo,toť můj názor............
aponchie klid, tak nám řekni, co je pro nás užitečné z tvého pohledu a přestaň řešit beru. Neznám ji, nicméně tady s ní problém nemám. Nikdo ti tu neubližuje a téma chození ven jsme opustily.
Tak myslím, že bojová nálada by fakt stačila. O tom to tu snad není ne? :frowning2:
22. črc 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a propo pislenka ma pravdu udelam pokazde to co je nejlepsi pro me a pro dite tzn pokud treba vidim,ze dite jeci rve a nejde utisit jinak nez kdyz si ho vemu k sobe a budu kojit tak to udelam ikdybych mela kojit 20x za den,to same se spanim..znama si lajnovala jak bude mimi chrupat v postylce a ona bude zpusobne vstavat a chodit k nemu aby si nezvyklo na velkou postel..no muj nazor je,ze je to kravina..jasne kazdej to bere jinak ja tak,ze sem si ji vzala k sobe a byl klid takze proc to tak neudelat..a od 6mesicu spala sama ..to same flaska..ale fakt je treba to uzpusobit az tomu diteti v danou situaci pac nektere si treba na to zvykne a nechce usinat jinak nez s rodicema ..ale jak ja rikam detstvi maji do 6let pak uz jsou jen povinnosti tak si to maji uzivat je to detstvi a k tomu patri flasky dudliky a vsecky takove veci ,ktere v dnesni dobe treba nekdo hrozne moc uspechava a bere tem detem..treba moje pediatricka je velmi racionalni a milujici pani ma 5deti ! :grinning: kdyz sem ji hystericky rikala ze mala chce flasku na mliko v roce a ze by mela mit aventicek a bejt jako ostatni deti rekla mi tuky tuky na celicko proc to delate???rikam no uprimne proto,ze ostatni to taky delaji..ona na to ale je to mimi i v roce je to mimi!!ma na to narok :wink: jednou vsecko odhodi i cumel i flasku a hlavne nic nedelat pro lidi! :grinning:
22. črc 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se přidám :slight_smile: ...já nakoupila spoustu oblečků, který sice super vypadaly, ale mimčo do toho prostě nenarvete :angry: Takže lepší kupovat věci, který jsou fakt pohodlný. Taky jsem měla spoustu oblečení vel. 56, zbytečně, malá z toho rychle vyrostla, takže mám věci, který neměla ani jednou na sobě :confounded:
22. črc 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ygreen: nema cenu se k tomu vracet prootze uz se to obraci uplne jinam nez jake je tema.proste my mame svuj nazor a holky taky a hotovo.jestli si tu potrebuji chladit zahu na nekom a rikat pockej az se to narodi zmenis urcite nazor. nikdo me ani tebe nezna a tudis nemuze soudit jake budeme :wink:

vrana: kdyz si nekdo udela radoby obrazek o nekom tak uz se asi jen tak nezmei.ale me je nazor Ap. celkem jedno. staci mi jak pise - reci stylu vase kecy apod.to mi proste prijemne neni.
22. črc 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to už by stačilo, ne :rolling_eyes: Nevidim nic špatnýho na tom, že má Berunka svůj názor. A určitě se tu nesnaží mluvit jako kniha.
Můj malej doma nepláče a na procházky chodíme jen proto, že je nám venku hezky. Né proto že musíme. Diky bohu.
A tahzle diskuze není o chození ven. Takže buď poraďte nastávajícím maminkám nějakou dobrou radu, fintu nabo trik a nebo nepřispívejte.
22. črc 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru beru neustale se vracis a me to vycitas? :grinning: beru btw ty mas ciste svedomi jak se vsema mluvis? :grinning:
Hi hi, Vrana tu bude mít za chvilku spojence, ne??? :grinning:
Holky, však pohoda, nedivím se Ap, mě teda názory Berunky přišly jako rýpnutí a to nejen proto, že jsem už s ní měla tu čest :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ono už tady dost rad bylo zmíněno, spíš by to chtělo nějaký konkrétní dotaz - který ale nemůžete mít, když jste do toho ještě "nespadly" a pořád máte mímo v bříšku :wink:
yasmin07: co bylo to obleceni,ktere se spatne oblekalo? ja jsem si zatim koupéla dupajdy s rozepinanimi v rozkroku a vypadaji celkem fajn, otazka bude az je poprve oblekneme :cry:
22. črc 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme taky dudlíka, střídavě kojim a střídavě dávám z flašky MM i UM, v posteli s náma nespí, rád usíná sám ve své postýlce - 15 minut čumákuje do stropu a usne, do postele si ho beru ráno po druhym jídle, protože to má ranní bolení a prdíky a už by sám nëusnul, tak mu houpu nožičkama a přitom klimbáme tak do 9. Jo a přes den chrápe v peřinách na postely.
22. črc 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé čus babuchy vidím že to tu se starou známou žije :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ap, konečně normální příspěvek. Díky.
Taky si zatím myslím, že malá s náma nebude spát v posteli, ale až bude hystericky řvát každou hodinu, tak půjde veškerý předsevzetí stranou. Taky ji chci tak v půl roce dát vedle do pokojíčku a že nakonec tam skončí třeba ve dvou letech, no bóže. Prostě teď mám nějakou představu jak co budu a nebudu dělat a uznávám, že až to prtě bude doma, tak to asi budu řešit za pochodu všechno jinak. Prostě se ukáže. Je těžký si teď představit, jak to bude v reálu. Sice mám 1,5 starou ségru a všechno to vidím, ale s vlastním to bude jaksi jinačí...
Berunko, můžeš mi laskavě VEŘEJNĚ napsat, jaké já mám komplexy??? Proč mi píšeš IP, já si tu můžu napsat, co chci a co cítím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
pir asi se stydí mě taky psala urážlivé IP a ne veřejně...bojim bojim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
stara znama beruna mi poslala IP kde mi tvrdi abych vypadla ze o me nikdo nestoji! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pirlenka: já hodila na jedné předešlé stránce nápady, které mě přišly, že by mohly holkám pomoct - co koupit a co je naopak blbost.

beru: asi věci co se přetahujou přes hlavu
psala jse ti do IP protze dodrzujupravidla diskuse a tam je ze osobni veci si mas resit v IP a je tim rusit diskusi vis? zkuse se tam mrknout.bez vasich prispevku by tu byla celkem pohodova diskuse.
22. črc 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ygreen bud rada!!uprimne..pokud by mi mala spala v pohode sama tak ji tam necham,ale ona spala semnou uz i v porodnici ,ale podvedome sem chtela asi ja :grinning:
Aaaaa, Lucenek, další účastnice skvělých Berunčiných výlevů v jiných diskuzích, že :wink:
apon jo???? :grinning:
já jsem zase zakomplexovaná kráva :grinning: :grinning: :grinning: búúúú ale vemeno ještě nevlastim :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ygreen, já vím, diskuzi jsem četla.
22. črc 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana jasne planujeme planujeme dovolena skola dite uplnej Nadenicek :grinning: :grinning: :grinning: mala sla spat do pokojicku cca v roce a muzu rict,ze nejvetsi psycho sme mi rodice asi pac dokud sem nevstoupila do pokoje abych zkontrolovala zda spi byla v klidu jinak me proste citila a vrtela se a manza me buzeroval at ji dam pokoj ,dokonce sme ji i budili!!pac se nam zdalo ,ze jako v 6mesicich spat 6hod v kuse neni mozne ..hlupaci no :grinning:
22. črc 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucenku, brzy budeš...dvě :grinning:
22. črc 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak se vám sekly Dr. s odhadem velikosti a váhy podle utz a pak při porodu? Jestli má nějaký smysl brát v potaz ty jejich odhady, co se týče nakupování velikostí oblečení?
22. črc 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ygreen: naprosto souhlasim :wink:
holky co máte míma mimo bříško...kolik látkovek máte...jen klasika pod hlavu na utření na bryndání a tak...nemyslím látkovky jako polenk. metodu
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek