• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rady od zkušené maminky těm nastávajícím

25. srpna 2010 
luci sakra fix ty jsi jeste tady????? :grinning: pockej ale vseho docacu!!budes mit vemena dve :grinning: :grinning:
22. črc 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrano, spaním na posteli nic nezkazíš...i když ti každý bude říkat opak. Jednou přijde čas, kdy bude chtít mimčo spát samo. A pokud vám to nebude vadit, tak proč nechat řvát dítě v postýlce?
malá s náma taky spala a to jsem byla přesvědčená,že jí to učit nebudu a teď spinká ve svém pelíšku,pokud jí něco netrápí.................myslím,že za chvíli bude zamyky zamyky :grinning:
Luc, já asi 30ks, malej měl reflux, takže hodně ublinkával a kolikrát jsem nestíhala prát. Teď už je to v poho a točím tak 3 maximálně...
22. črc 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
probůh nechte toho :confounded:
apon, pirlenka, lucenek: holky asi se znáte dobře z jiných diskuzí a jste jedné krve, ale snad není nutné ventilovat své pocity v této diskuzi. Není to jen pro berunku.

apon: malej mi do 5 týdnů usnul jen při chování a pak jednou bulel a když jsem ho položila, tak přestal. Tak jsem ho dala do postýlky a on za chvilku usnul a od té doby to tak dělá každý den. Jen se modlím, aby mu to vydrželo :wink:
ja mela asi 10ks malejch a 4velke ty sem davala jako osusky a pak taky na prebalovak pac to byl mazec prvnich 14dni srala jak najata a bylo to vsude..ja mela takove ty barevne a jednu me dovezla tchyne z polska a to je humac teda pres to se da cist! :confounded:
apon jo jsem....no vim dvě :grinning: :grinning: :grinning:
jinak se asi neburáním fufinkování s malou v posteli u nás..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ygreen:mas klasicky prebalovak nebo jsi to resila nejak jinak? ja jem ze zacatku chtela klasicky kupovany prebalovak,ale jedna mamina mi poslala super fotky "domaciho prebalovaku" a tak asi koupime velkou komodu aby bylo dost prostoru pro vecicky a na to pridela manza desku na prebalovani.
22. črc 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ygreen ..znam vsecky tak nejak vseobecne :slight_smile:
tak to bud fakt rada..uprimne celkem zavidim pac me mala spala v postylce od toho pul roku a to jsem hladila po celicku drzela za ruku a potupne odchazela z pokoje :grinning:
22. črc 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana: odhal gyndaře ve 30tt 3800g - v poorodnici odhad 4000g a skutečnost 4500g :wink:
Ygreen, nejsme jedné krve, ale potkaly jsme se...a vždycky byly svědky, že si Ber. našla v diskuzi "spojence" a s těmi sympatizovala...a pak si našla někoho, do koho ryla a ryla a ryla...a jen spojenci jí byli dobří a jen jejich názory brala. A opakuje se to, takže to asi nebude náhoda z jedné diskuze.
ahá tak dík...já mám kolem 25 malých a 4 big jako osušky ale hrubé přes ně se číst teda nedá ani už nevim kde jsem na ně narazila ale byly pěkně drahé jedna sna d kolem 70Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to mám asi dostatek....a kdyby ne tak perem.... :wink:
tak tak moje řeč
22. črc 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucenku, neubráníš :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To jsou nejkrásnější chvíle.
Vrano, u mě odhad ke 4 kg, skutečnost 3,5 kg.
22. črc 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc, to stačí :wink: U nás díky refluxu bylo kolikrát co kojo, tak dvě, tři plíny, tak se to dost točilo...
22. črc 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ap, který jsou ty pleny z polska? Jsou i tady? Nějaké obrázkové mi přišly a jsou celkem v pohodě, jen docela tvrdé, to se snad spraví po vyprání....

ygreento vám asi 56 nebyla co?
22. črc 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no za 70kc musi delat i jine veci teda :grinning: hele ja sem klasicke latkovky vyuzila fakt hodne ve vsech smerech a navic je pak uzijes na druhe..
luci tak sexuj ne?? :grinning: chod do schodu umej okna nalij se vinem dej si horkou vanu ja uz chci at porodis to bude vzruso ja jsem pokazde tak napruzena kdyz ma nekdo rodit uz sem kamoska navrhla ze s ni pudu na sal :grinning:
22. črc 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
pir jo? fakt tak mooc....???teda no uvidíme časem se ukáže kde mám mezery a co by chtělo dopilovat....
plínek mám 25ks 4 tetra osušky. Malej bleje nějak normálně a já taky neperu pořád, ale fakt, že by mi jich tak 15 - 20 stačilo.

přebalovák - mám komodu z Ikei protože nám ladí k nábytku. Nástavec pak sundáš a je z toho normální komoda. Docela ujde, ale nemusí být ani špatná ta deska na postálku.
Tak přemýšlím, co ještě poradit :wink:
Taková možná blbost, ale když budete kojit v noci, což je více než pravděpodobné (a pokud ne, tak budiž vám to přáno), mějte jen nějaké tlumené světlo, ať se prdě moc nevzbudí...u nás byl potom velký problém s následným uspáním :unamused:
vrana neee z polska sem mela jklasickou bilou malou jen tak to prikupila na tom trhu v tesine :stuck_out_tongue_closed_eyes: no hruza to roztahnes a pres to vidis kdezto pres tu klasickou nasi ceskou nevidis..ale ty barevne mam z nemecka prave :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
pirlenka: nejde to po tmě? :confused:
jen pro vsechny me udajne odpurkyne. kdybych byla presvedcena o tom,ze budu delat to co vy rkate ak sympatizuji i s vama.ale kdyz to proste delat nechci tk nevim,proc bych mela pritakavt ze je to pro me dobre.navic nez jste sem prisly vy tak jsem se tu prubezne avila se vsema holkma,nemam jen sve oblibenkyne :wink:
takze mozna budte vic nad veci nebo si ty urazky reste treba ve volne diskusi :wink:
Lucenek, měla jsem kolem 60 plenek, dávala jsem jen pod hlavičku, při kojení nebo přikrmování pod krček a do poradny. Bylo jich ale zbytečně moc, ikdyž neříkám, že jsem všechny nevytahala, nemusela jsem tak moc často prát, teď jich mám jen 30 a víc nic :wink:
22. črc 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
apon myslím 1 kus té mewga plínkové osušky ...no drahé to je ale fakt na omak super....ani nevim esli 4 využiju....
apon...tak čti...myla jsem okna v celým bytě, věšela zácclony, z obchodu tahám nákup...ale ne moc těžký max 8kg, sex pravidelně, vana taky, vytírám celý byt.....chlašču maliník....masíruju bradavky jak jsem dnes byla poučena lékařem....znáš ještě něco??????
22. črc 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
pirlenka: mas nejakou tu lampicku u postylky? spinka prcek s vama v loznici?
22. črc 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana: rovnou jsme nosily 62, ale Tobík je dlouhej a docela štíhlej, takže mu bylo vše "pouze" krátké, a hlavně když nachcal plínu :grinning: to sem myslela, že se uškrtí :grinning: :grinning:
22. črc 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru, nechme už toho. Myslím, že jsme si to vysvětlili.

ap, já mám tyhle, tak snad budou v poho: http://www.simkahracky.cz/katalog/37/pleny-osusky/?TM=11-37&PHPSESSID=9c104deb643ca9c4ad8ecb39ff92e389 Ty obrázky jsou totiž rozkošný :dizzy_face:
22. črc 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
brouku tebe tu dávno neřešime :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ambret 60??? tý jo....aspon zbude na okna..kámoška říkala že se s tím fajn uklízí pak..... :grinning:
22. črc 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrána: nejde kojit potmě - neviděla bys, jestli ti u toho nechrápe a jen dumlá, jestli neublinkává a já teď například slyším malýho že se kuní, tak vstanu, ohřeju předem odstříkaný mlíko, připravím kapky proti kolice a malej už se budí, tak kapky, flašku, a když je vše parádní, tak usne ke konci pití, jen ho dám do postýlky na bok kvůli blinkání, zapřu ho aby se nepřevalil, zapnu monitor, vypnu noční světýlko a jdu spát :slight_smile:
22. črc 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek