Rodí se teď skoro samí kluci?

95newmommy2020
30. čer 2020

Ahojky, chodíme s kamoskou ven, a pozorujeme tak ostatní a děti. A je mnohem víc chlapecku. Kamoska má 3 kluky, já jednoho. Všichni kolem nás, co teď měli děti tak měli jen kluky. Když jsem v únoru rodila já, taky tam byl výrazná přesila chlapecku.
Všiml si toho někdo také ?
Říká se, ze zplodit dceru je mnohem těžší.

orisek56
2. črc 2020

@95newmommy2020 tak to jsem na tom nějak špatně. Já žeru maso, mám ho nejradši, kaloricky na tom vypadam jako bych vykradala cukrárny a přesto mám dvě chcandy jak se u nás říká.

95newmommy2020
autor
2. črc 2020

@orisek56 Dvě chcandy. :D to je dobrý :D :D A chlap není vegetarián ? Má dost tukové tkáně? Nenosí nevhodné prádlo a nejezdi na kole ? Další teorie je taková ze když se při početí mysli na pohlaví, které byste chtěli, tak se to splní.

chrystyanna
2. črc 2020

@95newmommy2020 tu teorie dvě zavrhuji... mysleli jsme si oba na holčičku, máme kluka.. a mezi známými samé holčičky..

jako_mala_holka
2. črc 2020

@orisek56 asi tak 😀

orisek56
2. črc 2020

@95newmommy2020 chlap je masožravec jako správný chlap, tuk nemá protože má tu výhodu že může sežrat slona a pořád bude vypadat, jako když mu všechno sežeru já. Na kole jsme začali jezdit teprve teď a nosí volné trncle. A myslet na pohlaví, no vždy jsem chtěla kluka, tak jsem vždy holt měla zákon padajícího hovna. Ale nestěžuju si, chcandy miluju a třeba se jednou toho mužského kolene dočkám.

amazonkajanik
2. črc 2020

@orisek56
@95newmommy2020 holky,o jídle to asi taky nebude. Brácha i švagrová masozravci(hlavně brácha) a tři chcandy 😂 u třetí prohlásil "bylo ranní semeno,to bude kluk!" Pche, a je to Barbora 😂😂😂
Kluka by neměl i kdyby se na hlavu stavěl,páč na vojně sloužil,kde sloužil a ví se,že všichni,kdo tam byli,mají holky ...nějaký záření či co a má to mít vliv na Y

orisek56
2. črc 2020

@amazonkajanik tak ono je to celkem logicky. Vem si to... Zbraň, helma, přilba, kudla, stíhačka, vojna, válka, armáda.... To jsou všechno baby, takže i capkum co slouží vlasti, velí baba.

amazonkajanik
2. črc 2020

@orisek56 chlap je bývalý profi a máme kluka 😂😂😂

orisek56
2. črc 2020

@amazonkajanik to víš i nadvláda bab musí občas zakolísat 😅

amazonkajanik
2. črc 2020

@orisek56 😂😂😂že jo,by se neměly s čím množit a pak by tu byla sexmise 😂

tasimia
2. črc 2020

@amazonkajanik 😂😂 včera jsme na to koukali a myslela jsem na to samé!😂

handulkak
3. črc 2020

U nás zase nikdo v okolí nemá chlapečka.
Všude jen holcicky.
V mem okolí minimálně 7 kousku. 😁 včetně mě. 😁
V porodnici semnou rodila taky holčičku.

lenkajan
3. črc 2020

Kolem nás se zase rodí jen samé holčičky. Teď mám tři těhotné sousedky, které čekají holčičky. Další porodila v týdnu holčičku a dvě před ní také holčičky. My máme starší holčičku a mladšího chlapečka. Doufali jsme, že aspoň do jedné rodiny přibyde kamarád pro syna a nic😁