Rodí se teď skoro samí kluci?

95newmommy2020
30. čer 2020

Ahojky, chodíme s kamoskou ven, a pozorujeme tak ostatní a děti. A je mnohem víc chlapecku. Kamoska má 3 kluky, já jednoho. Všichni kolem nás, co teď měli děti tak měli jen kluky. Když jsem v únoru rodila já, taky tam byl výrazná přesila chlapecku.
Všiml si toho někdo také ?
Říká se, ze zplodit dceru je mnohem těžší.

amelia89
30. čer 2020

@95newmommy2020 okolo mna vsetci cakaju alebo maju holky. Aspon 10 zien minimalne.

amazonkajanik
30. čer 2020

@95newmommy2020 říká se,že hodně kluků a hřibů-bude válka. V roce 2015 to bylo obdobně a byl Donbas 😟 jinak mám taky syna a ten den se narodilo 8kluků

95newmommy2020
autor
30. čer 2020

@amazonkajanik Já rodila se 3 maminama. Dalo se to všechno slyšet. :D A všechny sme porodily tak nějak v poradi ta sebou a všechny kluci. Akorát ze u toho posledního to byl šok, protože Měli potvrzenou 100% holčičku.

neomenia
30. čer 2020

Ano, kolem nas taky skoro samí kluci. Taky mi to tak připadá, kamarádku pro dceru aby člověk pohledal.

eviicka
30. čer 2020

@amazonkajanik říká se to, ale u nás teda byla největší invaze hub 2017 a loni.

Jinak kluků se vždy rodilo o trochu více, u mě jde o to, do jaké se dostanu společnosti, třeba na plavání byla holčička vzácnost, ale kde se scházíme na hřišti jsem jedna z mála s klukem. A v aktuální termínovce vedou jednoznačně holčičky.

martina_cz
30. čer 2020

Okolo mně jen holčičky 😊

elesse
30. čer 2020

Za posledni rok a pul v mem okoli 3 holky a 5 kluku, my mame taky kluka. Takze prevazuji, ale myslim, ze jinde to zas muze byt opacne... v porodnici jsem zas mela kluka jen ja a jedna maminka, dalsich 5 bylo holek

amazonkajanik
30. čer 2020

@95newmommy2020 a jeje. Tak zase,holka modré snese,ale na klukovi růžová vypadá blbě 😂 jako,my jsme za kluka v rodině rádi, je v pořadí 10,ale nejdřív je 7 sestřenic a pak 2 bratranci. Jenže mezi nejstarší a mým nejmladším je rozdíl 24let

e7
30. čer 2020

Čekám kluka, kamarádka taky a známé sestřenice taky a vlastně se v okolí narodili ještě tři kluci 😁 ale u nás ve vesnici se rodí poslední roky jen kluci 😭 tady není ani jedna holčička

miba10
30. čer 2020

U nás je to vyrovnané. Co mám kamarádky, tak mají párečky (holka-kluk nebo kluk holka), jen jedna má 2 kluky. Teď mám jednu kamarádku těhotnou a má kluka a čeká holčičku. V rodině z mojí strany jsou samé holky, jen já mám holku a kluka. Z pritelovo strany je páreček holka-kluk. 😁Jestli ukecam chlapa na tretatko, tak doufám, že to bude holčička 😊

amazonkajanik
30. čer 2020

@eviicka tam,odkud pocházím (a není to žádná šumava,apod) jsme s přítelem tahali tolik hřibů,že nebylo komu dávat a prodávat jsme nechtěli ( sedět někde u cesty jak hlupci 😂) a zároveň se rodilo na našem malém městě a v okolí hodně kluků. Jednou to u piva padlo,že bude válka a do týdne to na ukrajině bouchlo 😟
Jinak,taky je tradice,podobně jako v Praze se Zikmundem,že když u nás praskne zvon,běda obyvatelům města. Zatím jen blesk srazil kříž ,ale jestli se stalo nějaké neštěstí nevím,bylo to v roce 1896. Dnes jsou z něj boží muka na zaniklé poutni cestě a je zarostlý do stromu...

tasimia
30. čer 2020

@95newmommy2020 a u mě to je zase obráceně, samé holky :D jsme tři kamarádky co máme termín chvíli po sobě a všechny čekáme holčičku, ségra a kamarádka v květnu obě holčičky. Další kamarádka v říjnu taky holčičku. Takže si říkám s kým ty naše holky budou chodit 😂😂.

klokanka31
30. čer 2020

@95newmommy2020 Tady u nás jsou teda taky víc kluci... Ale já mám holčičku 🤗

jajulin
30. čer 2020

V našem okolí je to teď samý kluk, holčička je vzácnost.

jako_mala_holka
30. čer 2020

Nasi znami maji skoro vsichni holky, my mame tez cerstvou holcicku... ale ted jsem videla ve zpravodaji naseho mesta fotky z vitani obcanku a z cca 10 deti jen 2 holky
Ja zase slysela, ze "tezsi" je zplodit kluka, ze holku umi kazdy 😅

martiina_k
1. črc 2020

Moje sestřenice i my - samí kluci. Teď každou chvílí se narodí další. Doufám, že tu sérii kluků přerušíme a dočkáme se vytoužené holčičky.

mona91
1. črc 2020

@95newmommy2020 já teda rodila 2019, na sestinedeli nás bylo 23 a z toho 22 holčiček a já jediná kluka 😂 Kdyz jsem byla těhotná tak jsem měla v relativně blízkém okoli 13 tehuli a z toho má 10 z nich holku a tři máme kluka. Jsem zvědavá co z toho bude teď 😂

leniczka23
1. črc 2020

U nás kolem taky samý holky..

eviicka
1. črc 2020

@jako_mala_holka není to tak, stačí pogooglit, mrknout na stránky statistického úřadu, porodnic... Kluků bylo vždycky více. Poměr jednotlivých pohlaví se vyrovnává až později, a pak začnou převažovat ženy.

95newmommy2020
autor
1. črc 2020

@jako_mala_holka Těžší je holcicka, je to z toho důvodu, ze jsou to pomalejší spermie byť odolnější, ale je větší šance na holčičku před OVU. Dost žen nedokáže otěhotnět před ovu. Což je třeba můj příklad.

lucifux
1. črc 2020

Já čekám 3 chlapečka, švagrová 3 chlapečky, manžel z předchozího manželství kluka. Takže z mého okolí tak 90% chlapečků.

sigyn
1. črc 2020

Všem v mém okolí se letos narodil kluk...já také doufala v chlapečka..a byla to holčička.

hanih
1. črc 2020

@95newmommy2020 U nás a v okolí převažují holčičky. Kamarádi a kamarádky mají samé holky nebo páreček. Teď jsme měli rodinnou sešlost a co se týká malých dětí, byly tam čtyři holčičky a jeden chlapeček. Jsem ráda, že je to jinde jinak, už jsem se bála, že ty naše holky jednou nebudou mít s kým randit 😊

vrabcak0007
1. črc 2020

@95newmommy2020 ted v rijnu jsme na pokoji byly mamky jen s klukama...ve skolce to bylo cca fifty fifty...ovsem ted ve skole bude 26 deti ve tride a z toho 20 kluku! Pry je to v ostatnich prvnich tridach dost podobne s chlapeckama...

orisek56
1. črc 2020

Babička říká, že pokud se rodí hodně kluků, bude válka.... Otázka je, jak moc je to pravdivé. Doufám že ne.

95newmommy2020
autor
1. črc 2020

@vrabcak0007 Tak to je drsný. :D Já prave taky všude vidím hlavně chlapecky ve všech věkových kategorii.

95newmommy2020
autor
1. črc 2020

@orisek56 To snad ne, já zase četla nějakou teorii, ze kluci jsou takový choulostivejsi, a tak se rodi hlavně období blahobytu. Hlavně ženám, co mají hodně draslíku, hořčíku ve stravě a taky těm co konzumují vysokokalorickou stravu. Zatímco holcicky vydrží hodně takže nejsou tak náročný na kalorie, proto je třeba větší šance mít holčičku na redukční dlouhodobé dietě. Nebo nejíst maso.

tynatyna89
1. črc 2020

U nás zase sama holka, všichni v rodině, my, i většina známých mají nebo čekají holku 🙂 až jsme si říkali s kým budou ty naše holky za 15let chodit?😀

takyjedna
1. črc 2020

Mam doma triletou holku a cerstvyho kluka. A niceho zvláštního jsem si ve svem okoli nevsimla, rekla bych, ze holky a kluci jsou vyrovnani...

daasqua
2. črc 2020

Všechny kamarádky a zname mají na 90% kluky (ročníky 2015-2020), já to poprvé prolomila s holkou. Příbuzní mají celkem 2 kluky, 4 holky, v okolí bydliště je možná víc holek (nebo ti kluci nechodí ven), na chalupě je to 50:50.