S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

helisek84
20. črc 2009

takmer EX, minulý týždeň sme boli podat žiadosť na súde

vanja
20. črc 2009

teraz neviem či mám napísať, že gratulujem, alebo že mi je to ľúto. 😢

frisbee
autor
20. črc 2009

heli...sa z teba potatám,aj gramatiku vieš 🙂 .idem strčiť raid do elektriky,ja mám teda zvieratká rada,ale tie svine,čo ma celý večer bodajú teda nie. 😝 ty si si kupovala plesové šaty na konkrétny ples,alebo pro strýčka Příhodu???

frisbee
autor
20. črc 2009

vanja,v tomto prípade gratulácia s veĺkou kyticou 😠

helisek84
20. črc 2009

fris, vieš, že ja som multilanguage speaker 😀 Pro strýčka Příhodu - žádné nemám, a do těchle sem se zamilovala...růžová je prostě moje barva...a tyhle mají supr střih, dokonce vypadají dobře moje obří boky v nich...ale tak dva cm by to chtělo dolů...hned jak dostanu léky, jdu na dietu...

vanja, gratuluj 😉

vanja
20. črc 2009

ok, tak to až potom,
idem lebo ma manžel vyháňa od PC, prídem ešte pozrieť, zatiaľ čaute

frisbee
autor
20. črc 2009

papa.

ty nemůžeš mít obří boky,když se drncáš furt na Šemíkovi 😀 😀 😀 😀 .Jak to,že nespíš? 🙂

frisbee
autor
20. črc 2009

teďka hulákám na psa,on jak má ty antibiotika a necvičím s ním...jak je hyperaktivní,hrabe díry na dvoře,on to ví,že nesmí,chodí tak omluvně,že sorry,já vím,ale hrabe furt.

helisek84
20. črc 2009

fris, ne, já jsem obří celá 😀 Se mi nechce nějak...zlobí štítká, trne mi krk i s pravým uchem..

to je pako, chudák zblblá

frisbee
autor
20. črc 2009

jako fakt to poznáš,že se něco děje?A úplné výsledky máš mít kdy?

frisbee
autor
20. črc 2009

ty máš nové album 😕 😕 😕

helisek84
21. črc 2009

dobré ránko babulenky....

fris, dneska tam jdu o půl jedné a uvidím, co všechno tam po mně budou chtít....ale trvám na operaci, už jsem se rozhodla.

nové albu? kde? nemám si myslím 😅

helisek84
21. črc 2009

ženy, kdyby jste některá chtěla nový kousek do šatníku

http://www.beremese.cz/bazar/show_entry.php?vEn...

frisbee
autor
21. črc 2009

heli.operovat určitě...zjistila jsi si co to obnáší a tak?myslím na tebe,Turku 😉 😉 😉

To album,minule jsem tam videla ještě to svarební ☹ ☹ ☹

helisek84
21. črc 2009

Jeany, nechala jsem tam ze svatebního jen pár fotek...a jinak jsem tam dala "rozvodové" album...

jj, opraci mám nastudovanou i pozpátku 😅

frisbee
autor
21. črc 2009

heli...tak do toho,tož kurňa,aj za ruku tě budu držet v narkóze,my ju sviňuchu porazíme 🙂 🙂 🙂

helisek84
21. črc 2009

fris, budeš tam jak anděl strážný? 😀

frisbee
autor
21. črc 2009

akorát nemám čím piť tu slivovicu...my nemožeme,nemáme ruky 😀 😀 😀

darina60
21. črc 2009

Frisbee, teraz ma napadlo, že na rok ked budem mat dom volný, mladý pan bude na byte izieb je dost spravime u nás stretko bambi, vladi ty a pod. a bude srandy. A kedže rada žehlíš, tak celý mesiac nebudem žehlit a ani slivovoicu nemusíš nosit. 😉

frisbee
autor
21. črc 2009

martinka žehlí 😀 😀 😀 ,ja to nenávidím 😀 😀 😀 opijeme sa,a potom ho pojdeme kolektívne zbiť,hodíme na neho deku,aby nás nepoznal 😀 😀 😀

darina60
21. črc 2009

Dobrý nápad keď uvidí tolko báb aj sa po... a urobíme mu v baráku ostudu 😉 Bože ja mam pracovat a dnes som skoro nič neurobila, šefka tu furt lieta, ale ona je kamoška, takže chápe , a pochválim sa lebo aj v práci ma dnes chvália aká som krásne opálená. Len som sa chcela aj hore bez, lebo tam sa baby opalovali, no ale dcéra mi nedovolila, že by sa za mna hanbila 😉

simona55
21. črc 2009

fríííííííííííííís .ledva zesom vas vedela precitat.tolko ste tohopopisali.vcera sme boli cela rodina makat vies mame vymeranu kukuricu 1hektar tak sme boli vnej ale som potom tak spadlado posteli od unavy. 😀 😀 😀 a nestihla som sem ani prispiet .tak strasne rychlo pisete fuha 😀 fris citam zesa strasne nervacis pozor pozor na hukacku 😀 😀 😀 a kazajku klud.verim tomu zesa to unich naprvi.chlapec este preziva pubertalny vek. 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
21. črc 2009

simonka 😀 😀 😀 ty si naše veselé slniečko 🙂 🙂 🙂 .a neunav sa moc pri práci,v tom dusne dávaj na seba pozor 🙂

vanja
21. črc 2009

ja mám aj hruškovicu
a helisek, kde si môžem prečítať tvoj príbeh?
Ak teda môžem 😉

helisek84
21. črc 2009

helouuuuu, jsem zpět bez litru krve ale jinak celá 😀

vanja
21. črc 2009

helisek, tekutiny je potrebné hneď doplniť, darinka má slivovicu a ja hruškovicu, máš na výber 😀 😀 😀

frisbee
autor
21. črc 2009

vanja,stačí,keď rozklikneš helískov album

heli,tak ako?????? 😉 😉 😉

vanja
21. črc 2009

no kým si tu vypisujem, dcéra mi pokreslila stenu aj podlahu. Mám čo čistiť. 😒

helisek84
21. črc 2009

vanja, tak pokoštujem a uvidím pro co se rozhodnu 😀

fris, vzali mi krev, prohmatali co se dalo, koukla mi do očí, podívala na krk a řekla "hrůza"...zítra mám dojet znovu - dělají znovu testy, a ještě nějaký na protilátky...zítra padne konečný verdikt, protože chce mít jistotu, co to je... 😒

frisbee
autor
21. črc 2009

heli...dopr,dopr...no uvidíme,tak vydržíme do zajtra.To sú mi nervy 😠