S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
14. zář 2009

ale vladi,nadávam,že sa nám všetko doma kazí 🙂 ...a to zelo vyzerá chutne 😀

vladkaz1
14. zář 2009

jaj moja no to domcek obnasa vela 😒 to je pravda ...
ano knedle vidis? 😀 ze som ich robila 2X v zivote ujdu .. 😀 aj masko vypada dobre uz som si dala 😀

vanja
14. zář 2009

budar - záchod 😀
vladka to čo si urobila, vieš jaký hlad na mňa teraz prišiel?
A vyzerá to vynikajúco. 🙂

frisbee
autor
14. zář 2009

mňamka je to,som sa pokochala 🙂

vladkaz1
14. zář 2009

dojdi sa najest k nam ponuknem ta mozes si vybart bud halusky alebo knedlo zelo 😉

frisbee
autor
14. zář 2009

aj aj

vanja
14. zář 2009

vladka ja som ešte knedle nerobila, ja kupujem. Takže ťa musím pochváliť. 🙂
a fris to znamená, že keď sa jedna vec pokazí, tak sa potom začne na teba sypať ešte viacej.

frisbee
autor
14. zář 2009

však hej,rolling stones 😀

vladkaz1
14. zář 2009

Vanja ja nelubim kupovane fuuuha eeeeeeeee nezjem .. fajnova huba som ale do teraz mi ich vzdy spravila mama ked som jej povedala ze chcem knedlu 😀
baby hlavne tie smeti na tom radiatore su teda sik 😝 😀

vladkaz1
14. zář 2009

fris .. hmm a aky mate domcek novy ci star.?baby idem na tie riady lebo ma poraza ma nenechate 😀

vanja
14. zář 2009

áno fris, anglicky to znie tak vznešenejšie 😀 😀 😀 😀
vladka, ja som z dediny, a tu k nám do obchodu nosia také domáce, a sú celkom fajn.

vladkaz1
14. zář 2009

a etse ma napadlo Fris ako vies aka je Vanjina dcerka ? hmm ? tak tu sa rozdavaju foto a ja nist? 😅 😅 😀 😀 no tak to vam neodpustim 😠 😀

frisbee
autor
14. zář 2009

vlad,keby si neupozornila,ani neviem.....že smeti.Knedle robím výnimočne,pretože som väčšinou sama a to si nevarím.Ale nemám pekný tvar,to mi nejde. 😎 barák máme starý,polovička je storočná,furt do neho vrážame prachy a výsledok skoro nepoznať 😠

vanja
14. zář 2009

vladka moje riady na mňa čakajú na ráno, už teraz boli také unavené, že som ich nechalatak, aby sa vyspali a ráno sa do nich pustím 😀 😀 😀

frisbee
autor
14. zář 2009

tak keď má mamina zelené očiská,deti musia byť krásne 😀

vanja
14. zář 2009

a ktoré deti sú škaredé? 🙂

frisbee
autor
14. zář 2009

no videla som jedno,nemožem popisovať,to je do IP,ale bála som sa ho 😀

vanja
14. zář 2009

myslíš Fantociho dcéru 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
14. zář 2009

aj 😀 😀 😀 😀 a potom ešte jednu,ale je to z okolia našej rodiny,tak nemožem menovať.... 😎 😎 😎

vanja
14. zář 2009

nemenuj , rovno napíš 😀 😀 😀 😀 😀 Ale nie.
Ale obdivujem vladku, že sa jej chce tak po večeroch. Ja keďsom raz unavená, alebo sa mi nechce, tak sa mi nechce a hotovo. A dakedy ma chytne taká upratovacia šajba, že musí byť všetko tip-top. Teda kým nedám malej do ruky chlebík......
😀 😀 😀

frisbee
autor
14. zář 2009

ja to mám ako Don Quijote s veternými mlynmi...upracem,po baráku sa mi preženie stádo psov a možem začať zase 😀 😀 😀 ,tak to neprežívam...chlp sem,chlp tam.na pošte mám robotka,tak sa teším ako decko,ako bude sám vysávať 😀

vanja
14. zář 2009

ešteže si neurobila preklep v robotkovi 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
14. zář 2009

baby hotovo ,jaj zajtra sa tesim mame bude mat satik vianocny a rezne ... to je obzerstvo co???
ale uz padam dole hubu baby .. uff som si toho dnes nalozila vazne som to prehnala priznam sa lahnem jak kabela musim ist este do vane .. som sama knedla ..mastna

frisbee
autor
14. zář 2009

ja by som rada,ale robotek by sa mohol uraziť 😀 😀 😀

vanja
14. zář 2009

vladka kto maže ten ide.................. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
14. zář 2009

fris myslíš zelenookého robotka?

frisbee
autor
14. zář 2009

vladi.ja ešte 10 minút a padám spať,ráno by som koktala s mojim nízkym tlakom,keby som zaspala skorej,tak sa lúčim 😀

frisbee
autor
14. zář 2009

toho nie,toho vysávacieho...on by bol nerád.keby som si ho plietla s niečim iným 😀

vladkaz1
14. zář 2009

moja no chod nechcem ta vyhanat ale vstavas a mas dlhu cestu rano, davaj si pozor idem aj ja dobru nocku ..kocky

frisbee
autor
14. zář 2009

pá,pracovníčka naša,normálne mám komplexy,že sa tu vyvaľujem,a ďakujem,dobrú babenky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂