S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vladkaz1
19. zář 2009

kde ste?????? 😕 😕 😕 dnes ideme na ten koncert a zajtra na divadlo pre deticky 😵

nikinka008
19. zář 2009

dobre ranko 🙂 ...ta co to 😕 zas nikto? 😀

nikinka008
19. zář 2009

vladkaz1....ahoooooj 🙂 ...dobre raanko...kam sa chystas na koncert?? 😕 🙂

vladkaz1
19. zář 2009

ideme sem k nam do amfika je tu desmod .. a este rozne veci to maju len z Podniku moj iny sa tam nedostanu

nikinka008
19. zář 2009

vladkaz1...jeeej mam rada desmod 🙂 tak si to tam uzi a zabav sa dobre 😉 😀

bambi09
19. zář 2009

Ahojteee 🙂
Vladka,tak príjemný umelecký zážitok 🙂 🙂 🙂 mne tu svietia vo vitríne 2 lístky na Zlatý koncert-darček k narodkám,tak tešíííím,ale je to až v novembri,tak sa načakám 😝 😝 😝 ak nezoženiem k malej stráženie,príde fris postrážiť?? 😀 😀 😀 😀
idem variť kečupíček,lekváriček,tak zatiaľ sa majte,občas nakuknem...pekný deň všetkým 🙂 😉
nikinka,to sú capačky,alebo topánočky??peknučké sú,ja som mojej tie prvé capačky odložila 🙂

nikinka008
19. zář 2009

bambi09...aj ja jej ich urcite odlozim 😀 strasne sa mi pacia 🙂 🙂 ....dnes sem nemam cas vobec chodit,len teraz som sem trosku nakukla lebo mala akurat zaspala 🙄 ...nemam cas,manzel isiel na nocnu 😒...ale je tu akosi mrtvo hmm? 😀 😀 ..ouky douky 😀 ..idem sa napapat akurat som uvarila 🙂

nikinka008
19. zář 2009

baby kde ste??.... ☹ ☹ ..ja uz som aj malu ulozila spinkat 🙂 ..a tu nikto...no nic 😕 pridem kuk neskor 🙂

vladkaz1
19. zář 2009

ahojte sme doma bolo suuuuuuuuuuuuuuper .. dakujeme za prianie pomohlo a super sme sa odreagovali ..
Bambi a na aky idete vy????moja ty stale zavaras 😀 aspon budete mat zasobu .. 😎

frisbee
autor
20. zář 2009

ahojte,vladi super,aspoň si sa pobavila,niki,chudiatko,nik tu nebol...baby,mne bolo včera tak zle,že som si išla ľahnúť.A to máme dneska asi cvičák,motám sa,neviem,ako mám ešte behať.Dari,ako?

darina60
20. zář 2009

Čaute, teda účasť biedna 😉 Ja len na skok, musím variť obed. Zbytok išiel na výlet so švagrovcami, ja som akože urazená, lebo som tam chcela ísť ked mne by to vyhovovalo a nie ked mám rozvarený obed. Tak mladý pán ako ma videl naštvanú tak behal okolo mna 😀 😀 A tak som si zobrala prachy a od zlosti ked sa vráti pôjdem mínať a urobiť si dáku radosť 😀 😀 ALe ináč fajn, celkom pohoda, aj muž sa snaží.
A fris, z čoho ti bolo zle??? Dúfam, že už je lepšie? Vladi aj ja by som išla, to ti verím, že bolo super??? Ozaj obočko zafarbené, a s čím si ho farbíš? Lebo mne sa nechced každý mesiac chodiť ku kozmetičke??

vladkaz1
20. zář 2009

mo 😵 ja 😵 keby si bola tu na skok spravim ti dobra fabra na obocko je Londa ale ja som si teraz kupila refctocil a perocid 30 percentny .. a drzi super asi 4 ry tyzdne .. je to sice troska tmavsie hneda ale pekne to je ..
Fris preboha davaj si na seba pozor ,nejako casto ti je zle ... ???? nebola si u doki? mala by si ist ...dari som rada ze je pohoda len tak dalej a kup si nieco pekne ....
😵 😵 😵 😵

frisbee
autor
20. zář 2009

vladi,neboj,zle mi býva z tlaku,s tým nič neurobím,ale teraz sú to ženské veci 😉 ,ja chcem byť chlap 😀 😀 😀 .
železo a burčiak to zlepšili 😀 .
dari,len si niečo pekného na seba kúp,on má čo napravovať 🙂 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
20. zář 2009

Fris ale ved na tlak byvaju pirule nie? nezahravaj si lebo nechcem nic zle priat to by som si nedovolila ale je to nebezpecne davaj si na seba prosim pozor 😵
mala haja ideme aj my s tatinkom do postielky k malej .. vsetko mam porobene a vstaneme ideme na tu detsku akciu ,ma tam byt aj dovadlo koncert pre deticky a tak vynahradime jej vcerajsok bez nas ..
vecer pride mama,prinesie mi novu zaclonu a idem jej robit obocko.. nech je pekna 😀

frisbee
autor
20. zář 2009

vladi,ja mám tlak nízky,s tým sa dá žiť 😉 ,po tabletách na vyrovnanie tlaku mi bolo ešte horšie,s tým nemožem fugovať.ďakujem,že máš o mňa starosti,to by moju matku ani nenapado ☹ .
Pekne si užite nedeľu,a večer poreferuj,čo ste zažili 🙂 🙂 🙂 🙂 .

bambi09
20. zář 2009

čaute ženuše 🙂
tak my sme dnes konečne mali dobrú noc,vstávali sme neskoro,včera som vás nestíhala,padla som do postele ako mŕtvola po polnoci,už končím so zaváraním,hurááááááá a sláva 😀 😀
vladka,užívajte si to aj s malinkou dnes,super,že koncert sa vám páčil 🙂 🙂 🙂 my ideme na môjho miláčika-Lucku Bílú a Drupiho a jej hostí 😵 😵 😵 😵
darinka,super,že je dobre,aj ja chcem ísť nakupovaaaať 😀 😀 kúp si niečo pekné,zaslúžiš si 🙂 😉 😉
simonka,de siiii???ja Ťa tu sceeeeeem 🙂 🙂 🙂 😉
fris,sme dve s nízkym tlakom 😅 😅 😅 to už vieš,hádam na to neumrieme 😀 😀 vysoký je horší 😝
nikinka,príď aj dnes,aspoň na skok 🙂 🙂
my pôjdeme na ihrisko,malá už je ok,jeden sviniar sa už prerezal,ešte tie dva 😒 😒 😒 len mladý zas soplí,včera bahal v kraťasoch a dnes hrubé tepláky,mikina a plný kôš vreckoviek-jak tatáár 😅 😅 😅

nikinka008
20. zář 2009

bambi09...jasneee vzdy pozeram ked mam cas ci ste sa tu nahodou nezisli v hojnom pocte 😀 😀 ...ja som sa akurat vratila z mesta bola som sa prejst aj s malou,lebo ocino nam spi po nocnej a nudim sa 😀 😀 ...a konecne nam vyslo slniecko tak to trebalo vyuzit 😀 😀

simona55
20. zář 2009

bambi ja len teraz zacinam zavarat calamadu a take papriky,tebe je dobre ze uz koncis,

nikinka008
20. zář 2009

babyyyyyyyyyy kde zase ste?? 😀 😀 .... ☹ ...ja nemam stastie na vas 😀 😕 ....tak nic idem pozerat hriesny tanec 😎 😎 zboznujem ten film,preto som aj manzela dnes nepustila do prace 😀 😀 ....zatial paaaaaaaa

vanja
20. zář 2009

čaute baby, mám dvojdňovú absenciu ale som už tu. Dáko som zaspala s malou, lebo išla spať až o pol 10-tej, a už som sa zobudila až po pol noci. Dnes už zaspala o pol 9-tej.
Ahoj nikinka, aj ja ľúbim hriešny tanec, ale telka je dole PC hore aj deti spia hore, hlavne malá, ktorá sa často prebudí, takže musím byť hore.
idem si vás prečítať.

bambi09
20. zář 2009

vanjuša,čo máš čo spať??? 😀 😀 my sme nespali dve noci,až dnes 😀 😀 😀
super,že si dnes tu a fris je kde?? 😕 😕 😕 aj ostatné??
my sme boli s malou von,potom kúpiť pečivko v Bille,okúpať malú a je večer 😅
pozerali sme Superstar,zabudla som na Hriešny tanec 😖 😖 idem kukať...kukuk,kukuk 😀 😀

bambi09
20. zář 2009

Bože,to je telooooooooooooooooooooo 😅 😅 😅 škoda ho ☹ ☹

vanja
20. zář 2009

čauko, nová fotka?
už dnes nebudem spať, hádam dáky sex?

vanja
20. zář 2009

bambi dúfam, že ťa manžel nepočul,teda nečítal 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
20. zář 2009

bambi kde si zdúchla? išla si pozrieť či aj manžel má také božské telo ako Patrick?
Nikinka niesom priamo z Košíc, cca 16 km, ale chodila som tam do školy a pracujem tam. A prečo? 🙂

vanja
20. zář 2009

no čo nikto nikde, asi mi dnes už ozaj ozstáva iba ten sex. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
20. zář 2009

vanji,dík za mailík,ešte pošlem 🙂 😉
muž počuje,ako vzdychám 😀 😀 😀 ale ešte viac mi je ľúto,že Patrick už nie je ☹ ☹ ☹
také božské telo nemá,ale to nie je podstatné,teda pre mňa,ja tiež mám ďaleko od Jennifer Grey 😀 😀 😀 hádam len ten nos máme podobný 😅 😅 teda ona už nie,dala si ho opraviť,ale už to nie je ona 😒 😉

vanja
20. zář 2009

tak to máme rovnaké nosy 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
20. zář 2009

jak nemá také božské telo, môj má............
ale to len zato, že je moje, a na Patrickove môžem iba kukať, už len teda.......

bambi09
20. zář 2009

😀 😀 😀 pochybujem,ten môj vedie 😀 😀 😀