• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
sme boli na kávičke s kamarátkami a jedna hovorí, že boli kolegyne z roboty na striptíz. A že tam prišiel jeden taký chalan a jak sa vyzliekol, že sadlo, ovisnuté brucho. A ona hovorí, že také má i doma, nemusela kvôli tomu chodiť na striptíz................. :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja som ešte nebola na pánskom striptíze asi by som mala zájsť......... :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vedúca...ja nemám slov :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja by som pýtala peniaze späť :grinning: :grinning: :grinning:
čauko fris, tak nehovor a napíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
si zacítila sex tak si dobehla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
som ronila slzy,videla som koniec tanca :frowning2:
20. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
volá mi decko
bambi,ja by som mu ešte zaplatila, aby prestal..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
akurát popíjam vínko, lebo bola návšteva a ostalo vo fľaši. Tak nenechám skysnúť, nie.
fris nerev................... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. zář 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurááá,teta frisuľa došlaaaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pozdrav decko svoje :slight_smile: :wink:
vínko si daj,aj nám sa chladí :grinning: :grinning: a ešte kojíš??že platiť,do riti kopnúť,keď nemá čo ukázať,nech nevrtí riťkou,alebo nech maká vo fitku :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a žužlík ako, ide sím do zástrčky?
V piatok som upratovala, a jak som vysávala, tak som si spomenula na tvojho žužlíka, že by mi terz bodol a že či nenapíšem ježíškovi.
20. zář 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi kojím, ale 2 deci mi neuškodia, teda malej. Hádam.
20. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanji,to určite nie :slight_smile: :wink: a Ježiškovi napíš,lebo bude málo žužlíkov :sweat_smile:
Patrick nám dotancoval,život je pes :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vanji,žužlík má dobíjaciu batériu,a keď sa vybije,sám zaparkuje do dobíjačky.decko vás zdraví.ja som dostala marhuĺovicu na bolenie bruška. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozdrav aj ty malú fris.
Marhuľovica je na bruško vinikajúca. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi zato žužlónov je dosť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no neviem,či už nekakám pod seba :grinning:
20. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris nemboj bude dobre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čo keď je to vekom? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mne vekom pribúdajú len sivé vlasy, zatiaľ. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. zář 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aj mne,ešte,že sú prelivy. :grinning: :grinning: :grinning: ...no vedúca,kam si sa nám včera stratila?
20. zář 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
už som písala, že som zaspala pri malej, a že mám absenciu dva dni.
Ja to napravím, asi si zase niekedy popíšem sama so sebou. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Veľmi sa ospravedôňujem trpaslíček, nebi ma prosím....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ja už budem dobrá.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Sa mi to stalo prvýkrát v živote....... :sweat_smile: :sweat_smile:
20. zář 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vedúca,je ti odpustené :grinning: ,ja som včera zaspala ako drevo,chudera nikinka tu bola sama.
ťa nebijem,to by som si nikdy nedovolila.....a ani nedočiahla :grinning:
20. zář 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambuľa,kam si išla?
20. zář 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi nám zase zdúchla, asi zase išla preskúmať božské telo svojho manžela. :slight_smile:
Už musím dnes aj ja niečo poriešiť, elbo predvčerom som chcela, ale drahý môj bol unavený, tak som sa nasrala. Včera chcel on tak som hrala urazenú. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A dnes uvidíme. :grinning:
20. zář 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja pojdem tiež skoro,zajtra tu doobeda nebudem,ale cez týždeň sa polepším :slight_smile:
20. zář 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
že skoro veď už je 11.
20. zář 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
som zabudla pridať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy zdúchli ste?
tak idem aj ja. Dobrú nocku vám prajem a vyspinkajte sa do sladúčka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Pá zajtra.
20. zář 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
však chodím až o pol jednej :grinning: ,kde je bambuľa,som utekala na záchodík,to ten ferronat,ja ho fakt už nemožem jesť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek