S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
20. zář 2009

teda ja asi až večer.
Pozdravujem ranné vtáča jalao..................., aj darinku, aj vladku, aj simonku aj nikinku, aj fris, aj bambi, a dúfam, že som na nikoho nezabdula.
čaute

frisbee
autor
20. zář 2009

pá,Snehulienka naša 🙂

vanja
20. zář 2009

tak ho nejedz, ale už fakt idem, čauko fris a dobrú noc. 🙂

vanja
20. zář 2009

my keď sa nebavíme o sexe tak o hovne 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
20. zář 2009

fris ešte dajdačo, urobímednes 4000 odpovedí???????????

frisbee
autor
20. zář 2009

😀

vanja
20. zář 2009

ja tiež 😀 😀

vanja
20. zář 2009

ja som až dvakrtá dala 😀

frisbee
autor
20. zář 2009

no musíme,Bohoušku,slávnostne striháme pásku,tož na zdraví

vanja
20. zář 2009

ať žiju já i vy 😀 😀 😀
tož nazdraví 😀 😀 😀
a dobrú noc 🙂

nikinka008
20. zář 2009

vanja....ja som z dedinky pri Ke cca 10 min autom...a kde presne byvas? 🙂

vanja
20. zář 2009

nikinka ip

jalao
21. zář 2009

Prajem dobre, hoci hmliste ranko vsetkym!!!

bambi09
21. zář 2009

aj Tebe,ranné vtáčatko 🙂 🙂 🙂

jalao
21. zář 2009

bambi, dnes si ty akosi zavcasu hore!!
Idem vas docitat, len tu mam zaplavu povinnosti, tak ked sa vyhadzem z najsurnejsieho, mrknem, ako ste vikendovali na konovi. 🙂 🙂 Ja som mala hrozne narocny vikend opat...potom napisem. Som znicena, nedospata, ale plna zazitkov a emocii 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
21. zář 2009

cafte ale ste vcera popisali musim sa smiat 😀 ,idem malej kupit jogurty len sem do baly nechce sa mi trepat do kauflandu

bambi09
21. zář 2009

mňa bolí zub,skúšam zatiaľ bez zubára liečiť,ale asi budem musieť ísť ☹ ☹ ☹ nespala som 😝 😝

bambi09
21. zář 2009

dnes je tu taká slabá účasť??mne malá spí,keď vstane,napapáme sa a pôjdeme von,je tam krásne 🙂
simonka,ja už mám zavárania po krk,aj plnú pivnicu,tak tento rok stačilo 😅
nechce mi niekto prísť umyť okná?? 😀 😀 😀 fris je rozbehnutá,mohla by 😀 😀 😀 máme naraz hody,u nich aj v Karlovej Vsi 😅 😅

jalao
21. zář 2009

No ahoj Bambi, tak uz som sa utrhla...
ja nemam zrovna dobru skusenost s domacou samoliecbou zubu...ale zavisi od tvojho problemu, ci sa to da, alebo neda... Tak my mame uz vcerajsok za sebou, bolo nam fajn, pohostenie som postihala, aj zakusok, nastastie MM na moj pokyn dal do pucu obyvku, lebo tie jeho rarohy, to je pre mna des 😠 😠 , napuliroval skrinky, aj kvetiny vysprchoval 😀 😀 😀 , som sa mu vyhrozila... Bambi, a tiez Fris, no normalne som si na vas musela vcera spomenut, lebo MM vymyslel, ze oslavenkyna bude vitat gratulantov v tom kroji, co som spominala 😀 😀 😀 😀 Musim to vziat na kluci sem a ukazem vam ju, aka to bola rarita 🙂 🙂 Predviedla v tom zopar folklornych krokov, co trenuje vravci tanecnej vyuky a my sme jej zaspievali k tomu Po valasky od zeme 😀 😀

bambi09
21. zář 2009

julka,tak super oslava,hoď foto,teším sa 🙂
a ten môj zub,no asi mám pod plombou zápal,lebo studené pomáha,aj švédske horké,ale asi to fakt budem musieť dať rozvŕtať a nanovo zaplombovať,len ja mám zo zubárov paniku,chodím,až keď je zle,čo je zle 😒 a na preventívku 😝 😝
a dobre si muža zapriahla,keď aj kvety osprchoval 😀 😀 😀 a mali ste veľa gratulantov??

jalao
21. zář 2009

bambi, ono je to s tymi kvetmi tak, ze on sa hra na zahradnika a potom to nestiha - zvlaka kvetiny, presadza a dalej nic.. 😠 Ja teda na kvetiny netypicky moc nie som...stacila by mi tretina toho, co mame, mam kopec inych povinnosti doma a nielen doma pravdaze...takze tie ubohe kvety su zaprasene a aj ja - nekvetinova, to vidim, ze by bolo treba sa o ne lepsie starat.. 😉 😉 😉 Ja som si zriadila parapetu s fialkami a tym sa dari 🙂 🙂 🙂 To uz je moje aranzerske maximum!!! 😀 😀 To uz sa radsej realizujem v zahonoch...

jalao
21. zář 2009

No dievcata, tu je ale dnes riadna ulevaren!!! Teda, teda! 😒 😒
A ja idem dnes do dyvalla!!!jupiii. Ryba v trojke to bude...tak sa tesim, cele roky som nebola na takomto kulturnom podujati!! 🙂 🙂

jalao
21. zář 2009

majte sa krasne, uz bezim!! 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
21. zář 2009

cafte robim leco mam toho nakrajane za detsku vanicku som hotova vecer pridem teda v noci

simona55
21. zář 2009

bambi uz aj ja mam plne zuby, zavarani 🙂 ale ked je rodina velka, a straaaaaaasne pahltna 😀 tak treba vela, uz len calamady a dost,zavriem spajzu,a uz tam ani nekuknem 🙂 bam ty byvas na dedine?predstavsi dnes mi prisla domou dcera z prace, a rozpravame sa pri stole,a hovori mamina vies dnes som mala nastarosti detske veci, akoze ona ma detske oddelenie. 🙂 ja ze noa ?mamina tak sa mi pacili tie chalanske take malilinke vies , 🙂 pacit sa ti mozu ,ale dufam ze ma nechces pripravit na mladu babicku,trosku zmlkla 😕 eeee nie len ti vravim,no hovorim vraved mozes 🙂 jezibaba nadrzana,joj radsej mat desat synov ako jednu babu. 🙂

vladkaz1
21. zář 2009

simi , neboj sa asi sa jej zapaluju litka ,kolko ma rokov dcerka?no moja ja vas obdivujem prave som dorobila 24 poharov leca a koncim nechcem nic zavarat radsej si kupim som utahana jak pes... to neni namna 😝 ,radsej vydrhnem cely byt dojdem aj susede poperiem postaram sa o 5 deti nez zavarat 😅

simona55
21. zář 2009

ja ti verim, zavaranie je veru drina 🙂 kolko ma dcera rokov? 17mala,v aprili,ale je strasne zalubena,skusila uz ako chuti banank, 🙂 😒 musel byt urcite cokoladovy ked jej ucaroval, 😀

frisbee
autor
21. zář 2009

simonka...ty jedna,mne je po tebe smutno..a nerob si starosti,život je krásny 🙂

vladkaz1
21. zář 2009

simi ,juj ja viem ze si mi spominala ze u vas sa to berie inak to panenstvo , nuz musis to prijat jak to je aj ked sa to zle asi pocuva .. jaj nebud smutna zlatko moje ved dcerka je tvoja lasocka a bude svadba?

simona55
21. zář 2009

jej ahoj mamina ako sa mi mas?uz niesom smutna 🙂 uz uz ma to nebavy, nech si robi co chce kravka jedna, len ma to stvalo ze ,ze ma sklamala, ze sa neoda skor ako si ju odvedie pred oltar, 🙂 ach deti deti, clovek sa snimi natrapi, a potom su snimi len starosti, 😉 inac si zo zdravotneho hladiska ako?