S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
20. říj 2009

no ona je ten typ,čo strčí hlavu do okna a bude búchať hodinu 😝

bambi09
20. říj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 ovaliť kladivom... 😀 😀 😀 z toho okna 😝 😝

frisbee
autor
20. říj 2009

a popľuvať 😀 😀 😀 😀

bambi09
20. říj 2009

a... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Feronáááát 😀 😀 😀

frisbee
autor
20. říj 2009

a verúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú tak 😀 😀 😀 .Zabudla som ti napísať,že si teda veľmi pekná baba,ty vole,zírala som na fotky....mladšie strčíš do vrecka,ani sa nenazdajú,hlavne máš milý výraz,čo sa o každom povedať nedá,tvoj chlap musí byť rád,že si si ho vybrala 🙂 🙂 🙂 😉

bambi09
20. říj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 si ma rozosmialaaaaa 😀 😀 😀 😀
a čo ja viem,či je rááád?? 😀 😀 😀 ale myslím,že aj hej,hlavne posledný polrok sa na to inak díva 😉

frisbee
autor
20. říj 2009

no aby sa nedíval...on ťa hľadá v tráve,že kde si 😀 😀 😀

frisbee
autor
20. říj 2009

kecám...si uvedomuje,čo má doma za babu,s vláskami,očičkami 🙂 🙂 🙂 🙂 ...lepšie kočka než opica 😎

bambi09
20. říj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sa z Teba počúram 😀 😀 😀
a opice a iné zvieratá už neriešim,už som v inom leveli 😉 ak oni majú čo riešiť,nech riešia,ja by som zo seba grcala,keby som bola rovnaká 😉 veď preto ma ten môj miluje...že som iná a preto ma hľadá v tej tráve 😀
ale v posteli sa to stratííí,neboj 😀 😀 😉

frisbee
autor
20. říj 2009

tam ťa hľadá s lupou??? 😀 😀 😀

bambi09
20. říj 2009

nieeeee,tam po mne šmátra 😀 😀 😀
he,čo som našla...

https://www.youtube.com/watch?v=DOgfd89UG-Q
frisbee
autor
20. říj 2009

a kričí....kua,ja som ju zaľahol 😀 😀 😀 😀 ...no tak som si zatančila 😀 😀 😀 😀 ja tiež niečo hodím 😀 😀

bambi09
20. říj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 občas a občas aj iné 😀 😀 😀
no,hoď,chytááám 😀

frisbee
autor
20. říj 2009
bambi09
20. říj 2009
vanja
20. říj 2009

čauko 🙂

kristina25
20. říj 2009

MOZEM SA PRIDAT
DNES JE TU VESELO 😀 😀

bambi09
20. říj 2009

vanji,čau 😉
kristinka,to sa pýtať nemusíš,len si vypni capslk,lebo Ťa vymažú 😀 😀

vanja
20. říj 2009

no čaute, ideme na večern smenu? 😀

bambi09
20. říj 2009

no,ja dnes skoro zalomím,už druhý deň ma bolí hlava,som prechladla dutiny,veď načo nosiť čiapku,keď je zima,však?? 😅 😅 😝
dám si obklad,potom horúcu vaňu a šup pod duchny 😉

bambi09
20. říj 2009

fris,čo si odkväcla?? 😅

bambi09
20. říj 2009

tak ja tu čakám a nikde nikto??vanja-Rajo?? 😀 😀

bambi09
20. říj 2009

ženy,tak dobrú,zajtra očakávam lepšiu účasť na nočnej,budeme solidárne s fris 🙂 😉

vanja
20. říj 2009

tu som, len som bola pri malej, lebo sa zobudila 🙂

jalao
21. říj 2009

dobre ranko z radov pracujucich kobyliek!! 😉 😉 😉 Vcera ste akosi skoro zalahli, co bola skorsia vecierka? 😀 😀

veronkaj
21. říj 2009

dobré ráno

to sme tu zatial samé???

vanja - to Rajo, nuž si na tom stále dobre - humor ešte stále máš
bambi - poznám to aké je to ťažké, sama som si s dcréou splácala byt a nebolo to ľahké prežiť, úver musel byť aj účty a samozrejme je že ked ste manželia a máte spolu deti je to iné ale my máme každý svoje dieťa a spoločné nie a nie sme manželia, a ja ešte rypnem večer že priateľské povinnosti 😀

frisbee - no nejako na teba nemám šťastie, vyspaná, oddýchnutá a znovu pracujeme????
vladkaz - a ty čo zohrievaš mimi pod perinou??? 😉
kristina - u vás už dúfam lepšie, problémy ako tak riešené aj ked neľahké 😒

vladkaz1
21. říj 2009

Dobre ranko nestiham vas docitat ,dala som sa konecne do upratovania skrin botnika a vsetko ,dnes som od rana vydrhla byt som sikovnica troska ... a pride mi za chvilku kamoska ,potom pojdem varit divinu tak na pol divinu a na pol bravcove moj lubi ja jest nebudem vcera sme boli u nasich schudla som uz viacej nez 3 kila to neni moc dobre 😝 docitam vas a popisem odpovede

jalao
21. říj 2009

joj,chudiatko nase... Mne by sa teda hodilo dat 3 kila dole...ale tebe Vladi, to isto netreba.. 😉 😉
Ja som vcera prisla z toho rodicka o pol6 domov, ziadne velke roboty som si ani nerozbehla, praveze som si v ramci mojho PMS isla zdriemnut, mna vzdy krize rozbolia, aj hlava sa hlasi a potom som si este vecer cez Ordinaciu farbila vlasy 😒 😒 to mi zabralo dost casu, no a s mokrou hlavou som si lihala, takze som sa rano zobudila ako pankerka 🙄 🙄

vladkaz1
21. říj 2009

Jalo a aku farbu sis si dala? Si fesanda co???? Ja som na hrdzavo a moc sa mi to paci zatial .. 😀
A s tym chudnutim ,pri inej situacii by som bola rada mam na sebe dost kil neboj sa 😝 este po malej ,ale takto nechcem aby sa nic nestalo ale co sa zabijem ked mam taku nechut jest ? ☹ Dostanem do seba nejaky salatik cerstvy taky si robim aj s octom taku zalievku teda a jedine lupacky suche tot vse 😖

jalao
21. říj 2009

farbu mam akusi jesennu...ani neviem nazov...cervena jesen? 😀 😀 😀 😀 Take daco.... Chcela by som byt taka nejaka medova, ale to vyzeram jak arana 😒 😒, takze volim taketo hnedo-cervene tony 😝 😝
ja som tiez nemohla v 1. trim. jest...jedla som len polievku, sladke pecivo a tie PVC chlebiky okruhle, z ostatneho ma napinalo...a pila som len mineralku. Ale nastastie to potom pominulo...ak som vtedy daco pochudla, potom sa to velice rychlo nalepilo spat...lenze ja som mala 33 rokov a uz som sa tych kil takmer nezbavila...NO, ved aby nebolo horsie, nie? 😉 😉 😉