S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
27. črc 2009

hm,mne modrého 😀 😀 😀

vanja
27. črc 2009

fris kôň ako kôň 😀 😀

bambi09
27. črc 2009

fris 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 závislákového 😀 😀 😅 aj mne 😅 😅
a simi,zostaň s nami,kam by si šla 🙂 🙂 😉 dobrých ľudí sa všade veľa zmestí 🙂 😉
vanja,tak tento rok by ste mohli aspoň poníka kúpiť,nie?? 😅 😅
jáááj,toľko mám roboty a ja tu ďatľujem... 😕 ale ste mi fakt chýbali,to jediné,čo mi tam chýbalo okrem teplej vody ste boli vy 🙂
a simi,boli sme u kamošov na chalupe-smer Myjava,pobehali sme Bradlo,Branč,Kuželov,Senicu,dobre bolo 🙂 🙂 😉

vanja
27. črc 2009

bambi a kde by som ho dala? 😅

frisbee
autor
27. črc 2009

moj chlap je už urazený,že mám dve P...psa a počítač,a to netuší,koľko tu presedím v týždni...už nemám čas na barák.Až to skončí,darinka k nám vyšle čaty upratovačiek 😀 😀 😀

bambi09
27. črc 2009

vanja,na balkón?? 😀 😀 😀
frisbee,ešte,že si sama cez týždeň 😀 😀 😀 u nás podobne,môj nechápe,čo tu toľko ťukám 😀 😅

frisbee
autor
27. črc 2009

moj to nechápe absolútne,furt mu hovorím,to je akoby som dostala sms 😀 😀 😀
bambi,ako ste pochodili tie miesta,aj s valaškami ste boli,a niečo nazbíjali?Keď dovolenka,tak akčná 😀 😀 😀

bambi09
27. črc 2009

fris,sekerku sme zabudli v stodole,takže ništ 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
27. črc 2009

ta ty nemaš dukáty??? ☹ ☹ ☹

frisbee
autor
27. črc 2009

hm,to sme mali písať do tejto témy,tie praktiky,čo sme popísali do poraďte.... 😀 😀 😀 😀

vanja
27. črc 2009

to teda mali, ale aspoň aj tam je sranda, vieš poraďte ako ďalej, vladkaz tiež´nevedela ako ďalej, keď manžel nič........ 😀

frisbee
autor
27. črc 2009

darinka a puritánky sa zhrozia 😀 😀 😀 😀

vanja
27. črc 2009

ale iba ak pochopia fris 😀 😀 😀

frisbee
autor
27. črc 2009

to je to kúzlo nechceného 😀 😀 😀 😀

vanja
27. črc 2009

tak veru fris,
idem aj ja spať, minulú noc som nespala, kvôli dcérke, že ide preč tak dnes to už bude lepšie. 🙂 🙂 🙂
dobrú noc zajtra.

darina60
28. črc 2009

fris, žiadne čaty, ani mne nikdo nezaplatí upratovačku a pritom by mohol, zajtra ked príde deti varovať svokra pedantka tak odpadne, mna nič nebaví, tak robím len to čo musím................. 😠 😠

simona55
28. črc 2009

jej bambi to ste boli potom na peknich miestach.a ozaj mala slecinka to ako zvladala nebola nekludna.lebo mi len ideme k rodicom a to len 14km a uz je hotvy place mi cely den.on len doma a tu u babky. 😀 ale preco mi pisete ze nemam odist,ale ja neodchadzam .to som asi ja nedobre napisala ,myslela som tim ze teraz nemam co napisat. ako by som mohla odvas odist ked mi uz aj manzel vravi ze nejako casto som teraz na pc 😀 😀 😀 😀 no to preto lebo od tejto temi som zostala zavislacka. vlani som mala taku chut ist z rodinou a kolegami z roboty na vylet volali ma na dobsinu ze aj tam je krasne ale moj muz je zavisli na konoch 😀 😀 ze ktoich bude krmit, napaja.tak ze ani deti mi nebrania dovolenku ako nase konedeti 😀 😀 😀 😀 .

frisbee
autor
28. črc 2009

tu som 😀 😀 😀 😀
dari,okamžite veselý tón 😉
simonka,no fakt som sa zľakla,že s nami nebudeš,asi to tak vyznelo,ako si to napísala,ale my by sme ťa stejne nenechali na pokoji 😀 😀 😀 😀

bambi09
28. črc 2009

ahojte 🙂
tak ja vás dnes budem asi mierne zanedbávať,príšerne ma bolí hlava,už druhý deň a to mám večer aerobik a ešte aj obhliadku bytu,nejaký záujemca sa ozval z realitky 😝 😝
mala som v pláne vymaľovať kuchyňu,lebo mi minule,keď som robila špízy vytiekol syr,bol nejaký blbý a hrozne mi olej zaprskal stenu nad šporákom,len som sa k tomu ešte nedostala,musím tam dať nejakú umývateľnú farbu 😝
simonka,malá celkom v pohode,väčšinou zaspala v aute,tak sme počkali,kým sa dohajá na parkovisku a išli sme za poznaním 😀 ona je zvyknutá,keď mala 5 mesiacov,fičali sme s ňou do Prahy 😀 😀 😀 moje deti sú už vycvičené,ale niekedy v aute je nekľudná,kým nezaspí,ja som z nej totálne vyčerpaná,ako ju musím zabávať,aby nerevala,viac,ako muž-vodič 😝 😝 😀
darinka,mne sa tiež akosi nič nechce,ja najviac spravím,keď viem,že niekam ideme a dovtedy musím urobiť to a to,teraz nás čaká Paťova izba a balkón,ten aj vymaľovať,fúúúú 😝 😝 😝
idem spraviť nejakú polievku a potom palacinky,máme ešte rizotko zo včera,tak stačí 😝 večer som sa sem už nedostala,upiekla som ešte štrúdľu z hotového lístkového cesta,nadrbkala som tam strúhané jablká,banány,slivky a broskyne ošúpané,aby sa nevyhodili,ale je mňamková,aj na chalupe som vypekala a všetko sa pojedlo 😅 😅
tak aby som mala ku kávičke 😀 😝
inak fris,večer som si pozerala tú Tvoju duchársku tému a behali mi zimomriavky,len som čakala,že ma niekto chytí za nohu 😕 😕 to je fakt hrozné,už sa na návštevu netrepem 😀 😀 😀 ale obdivujem Ťa,ja som v sobotu pozerala horor Hmla a muža to nebavilo,tak šiel spať a ja som si tam hrýzla nechty a tak som sa bála,stále som potom počúvala zvuky,či niekto neide po schodoch hore k nám 😀 😀 😀 😀 viem,že je to len film a horory nepozerávam,ale tento ma zaujal,ani neviem čím 😝 ešte pri jednom som sa bála-Čarodejnica z Blair,doteraz neviem,či to bolo podľa skutočnosti a serká ma to 😕 😕 😕 to som videla ešte na HBO aj s dokumentom k tomu,prišlo mi to skutočné,bŕŕŕ 😕 😕

darina60
28. črc 2009

fris na veselšiu tému, lebo aj ja som čítala minule tú tvoju tému a veru mna na návšteve u teba neuvidíš tiež 🙂 Ja sa bojím aj v našom dome a to tu nič nestraší. 😉 Bambi, ja odkedy som pre mm priatelka,v eru nepečiem.Už si robí aj večere a ranajky sám, perie spodné prádlo a nakoniec si bude aj nohavice a košele, len tie mi zatial ostali. 🙂

bambi09
28. črc 2009

darinka,ja by som tiež tak,priateľka nemusí... 🙂 😉

vanja
28. črc 2009

darinka len doňho, len mu daj, nech sa potí 😠

frisbee
autor
28. črc 2009

ahojte moje,idem do našej témy,musím sa rozčuľovať

simona55
28. črc 2009

toje kto ra tema?kdesa da rozculovat?

bambi09
28. črc 2009

simonka,to je tá druhá,poď... 😀 😀 😀

simona55
28. črc 2009

poculi ste o takom ze konska krv sa predava? a ze vraj sa z nej potom vyraba nejaky liek na rakovinu. 😝

bambi09
28. črc 2009

simonka,bŕŕŕŕŕ,ja by som koňa nezabila,je to také ušľachtilé a krásne zviera...ale Taliani ich melú do salámy,fúj 😝 😝

simona55
28. črc 2009

ale niéééééééééééé nie on sa vtedy nezabije 😀 ale kdeze. napr. mi mame kobylku ona je zrebna .musi byt zrebna a musi byt kobyla nie zrebec to sa robi kobylam no uz aby som isla na vec musi sa visetrit ci je tehotna-zrebna a musi mat48dni potom sa jej pychne ihla do krku a zootechnik jej zobere krv kto kolko da a podla toho kolko vazi kobylka. napr.od nasej bral 7,5litra. potom sa musi velmi onu manzel starat vela jest, pit a podvoch dnoch tu krv ma naspet. to zopakuje myslim ze kazdy tyzden raz a spon 7krat a vyplati nam za liter myslim ze 7eur .moj manzel a kazdy ini to tu robi.chodi doiky az z moravy

vanja
28. črc 2009

simi a vy máte nejaký večší chov?

simona55
28. črc 2009

no mame 3kone ale manzel ich ma na hobby on ich miluje 😀 😀 😀 😀 vravel mi ze ked budem zla ze ma vymeni za kona 😀 😀