S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

jalao
6. lis 2009

cau decka, syn je na nete, dcera na youtube, tak sa vadime, ze kto sa moze a kto nemoze pridat.... 😝 😝

bambi09
6. lis 2009

Juli,dupni si a tu buď 😀 😀 😀

nikinka008
6. lis 2009

Ahojteee 🙂 🙂 .....ako sa vsetky mate??....mala mi uz spinka zaspala hned po popani tak si uz mozem oddychnut 😀 😝 ocka mame na nocnej pride rano o 2... 😖 ...a mna stale boli chrbat 🙄 ...manzel mi dnes povedal ze nam kupi novu postel,tak sa tesim 😀 lebo ta co mame je strasna myslim ze z nej ma tak boli chrbat 😖 tak pride asi za 2 tyzdne a bude to darcek k vyrociu 😀 😀 a ked budeme na slovensku tak dufam ze nam vijde spravit si vecer pre seba a ist na nejaku veceru 🙂 dufam ze mala si zvykne byt aj s niekym inym 😖 idem este poupratovat obyvacku lebo po celom dni je tu strasny neporiadok 😀 😀 umyt riad a potom sa uvidi 😀 😀 😀

frisbee
autor
6. lis 2009

ahojte..niki...ale rýchlo novú posteľ,my sme spávali 6 rokov v obývačke na rozkladacej sedačke...kvoli svokre...a ja som si zničila chrbticu nadosmrti. ☹

bambi09
6. lis 2009

niki,ahoooj 🙂 🙂
tak s tou posteľou máš pravdu,hlavne dobré rošty a matrace,my čo spíme na tejto tak to je iné kafe 🙂 😉
ak nepomôže,tak cvičiť na chrbticu,podľa Ludmily Mojžíšovej som skúsila a zaberá to,musím sa zas dokopať,spevniť kostru,aj orbitrek oprášiť,muž si z neho urobil vešiak 😀 😀 😀 tak to hohohoooooo 😀 😀
ale som taká zdechlá,čo je vonku takto,musím sa nakopnúť 😝 😝 😝
fris,obklad bol?? 😕

frisbee
autor
6. lis 2009

ešte nie,veď tu cvičím s 20 kilovým psom 😀 😀 😀 😀

bambi09
6. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 ale šup-šup na to 😀
čo máte hodinu gymnastiky???
Julka nám zmizla 😀

frisbee
autor
6. lis 2009

ja revem,že útočí na mňa šakal,a musím ho držať nad hlavou 😀 😀 😀

bambi09
6. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sa z Teba pototo 😀 😀 😀

frisbee
autor
6. lis 2009

tak čo si myslíš,že spolu robíme,na jedného revem,že to je ale riť,a musím ho mačkať za riťné svaly,na druhého,že pomóc bláznivý kavalier,a prchám,a na tretieho,že divoký šakal 😀 😀 😀

bambi09
6. lis 2009

a na oko čo kričíš??? 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
6. lis 2009

Idem na kontrolu 😀 😀 😀 😀

vanja
6. lis 2009

bože chvíľku tu nie som a koľko ste toho popísali. 😀

vanja
6. lis 2009

fris ja som lepšia ja som vna rozťahovacom gauči spala 8 rokov. 😀 😀 😀 😀 😀 😀
teo a to nie sú jebáky ale PPZ-tka
kto nevie čo to znamená nech sa opýta 😀 😀 😀 😀

vanja
6. lis 2009

no som prišla a tu nikto
🙄

frisbee
autor
6. lis 2009

tu sme...čo to je ppz?

bambi09
6. lis 2009

my sme nikto?? 😠 😀 😀 😀

bambi09
6. lis 2009

vanjaaaaa,čo je PPZ??? 😕

bambi09
6. lis 2009

haloooo,šéfka...Rajo??? 😀

teodorka
6. lis 2009

vanja a to je coooo? 😀 ale som sa zaprisahala ze uz sa xichtu nedotknem ...vsak ja som mala papulku ako snehulienka 😀 a teraz ako 15 rocna pubiska 🙄

bambi09
6. lis 2009

teo,to bude tou zdravou stravou 😀 😀 😀

frisbee
autor
6. lis 2009

mne sa včera robilo od dobroty čosi pod bradou,a to,prosím nemávam pupáky,a namazala som to tee tree oilom a je to preč 😀 😀 😀

bambi09
6. lis 2009

tak tak-Tea Tree je záázrak 😵

frisbee
autor
6. lis 2009

tea

bambi09
6. lis 2009

aj Teo+3 je zázrak 😀 😀 😀

frisbee
autor
6. lis 2009

veď viem,liečia tým v Austrálii hnisavé rany koňom 😀 😀 😀 😀

bambi09
6. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty si...kooooň 😀 😀 😀

frisbee
autor
6. lis 2009

to je pravda,až potom sa to začalo používať pre ľudí 😉

teodorka
6. lis 2009

bambi na zdravej strave sa snazim byt od nedele 😀 a jebaky mi kratia zivot uz nejake 2 mesiace ...tea tree ...vyskusam 🙂
ale ked to uz vyskusala nasa kobyla fris tak mne to urcite nezaskodi 😀 😀

frisbee
autor
6. lis 2009

teo....mám ti rozhodit sandál,ako povedal Bohuš? 😀 😀 😀 😀 😀