• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
cau decka, syn je na nete, dcera na youtube, tak sa vadime, ze kto sa moze a kto nemoze pridat.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Juli,dupni si a tu buď :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojteee :slight_smile: :slight_smile: .....ako sa vsetky mate??....mala mi uz spinka zaspala hned po popani tak si uz mozem oddychnut :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ocka mame na nocnej pride rano o 2... :confounded: ...a mna stale boli chrbat :rolling_eyes: ...manzel mi dnes povedal ze nam kupi novu postel,tak sa tesim :grinning: lebo ta co mame je strasna myslim ze z nej ma tak boli chrbat :confounded: tak pride asi za 2 tyzdne a bude to darcek k vyrociu :grinning: :grinning: a ked budeme na slovensku tak dufam ze nam vijde spravit si vecer pre seba a ist na nejaku veceru :slight_smile: dufam ze mala si zvykne byt aj s niekym inym :confounded: idem este poupratovat obyvacku lebo po celom dni je tu strasny neporiadok :grinning: :grinning: umyt riad a potom sa uvidi :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojte..niki...ale rýchlo novú posteľ,my sme spávali 6 rokov v obývačke na rozkladacej sedačke...kvoli svokre...a ja som si zničila chrbticu nadosmrti. :frowning2:
6. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
niki,ahoooj :slight_smile: :slight_smile:
tak s tou posteľou máš pravdu,hlavne dobré rošty a matrace,my čo spíme na tejto tak to je iné kafe :slight_smile: :wink:
ak nepomôže,tak cvičiť na chrbticu,podľa Ludmily Mojžíšovej som skúsila a zaberá to,musím sa zas dokopať,spevniť kostru,aj orbitrek oprášiť,muž si z neho urobil vešiak :grinning: :grinning: :grinning: tak to hohohoooooo :grinning: :grinning:
ale som taká zdechlá,čo je vonku takto,musím sa nakopnúť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
fris,obklad bol?? :confused:
6. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ešte nie,veď tu cvičím s 20 kilovým psom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale šup-šup na to :grinning:
čo máte hodinu gymnastiky???
Julka nám zmizla :grinning:
6. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja revem,že útočí na mňa šakal,a musím ho držať nad hlavou :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa z Teba pototo :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak čo si myslíš,že spolu robíme,na jedného revem,že to je ale riť,a musím ho mačkať za riťné svaly,na druhého,že pomóc bláznivý kavalier,a prchám,a na tretieho,že divoký šakal :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
a na oko čo kričíš??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Idem na kontrolu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
bože chvíľku tu nie som a koľko ste toho popísali. :grinning:
6. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
fris ja som lepšia ja som vna rozťahovacom gauči spala 8 rokov. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
teo a to nie sú jebáky ale PPZ-tka
kto nevie čo to znamená nech sa opýta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
no som prišla a tu nikto
:rolling_eyes:
6. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tu sme...čo to je ppz?
6. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
my sme nikto?? :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
vanjaaaaa,čo je PPZ??? :confused:
6. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
haloooo,šéfka...Rajo??? :grinning:
6. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
vanja a to je coooo? :grinning: ale som sa zaprisahala ze uz sa xichtu nedotknem ...vsak ja som mala papulku ako snehulienka :grinning: a teraz ako 15 rocna pubiska :rolling_eyes:
6. lis 2009 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
teo,to bude tou zdravou stravou :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mne sa včera robilo od dobroty čosi pod bradou,a to,prosím nemávam pupáky,a namazala som to tee tree oilom a je to preč :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
tak tak-Tea Tree je záázrak :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tea
6. lis 2009 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
aj Teo+3 je zázrak :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
veď viem,liečia tým v Austrálii hnisavé rany koňom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty si...kooooň :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to je pravda,až potom sa to začalo používať pre ľudí :wink:
6. lis 2009 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
bambi na zdravej strave sa snazim byt od nedele :grinning: a jebaky mi kratia zivot uz nejake 2 mesiace ...tea tree ...vyskusam :slight_smile:
ale ked to uz vyskusala nasa kobyla fris tak mne to urcite nezaskodi :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
teo....mám ti rozhodit sandál,ako povedal Bohuš? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek