S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

teodorka
6. lis 2009

fris 😀 😀 😀 kopyto 😀

frisbee
autor
6. lis 2009

😀 😀 😀 😀 ...doktore,neser,nebo ťa vyměním 😀 😀 😀

teodorka
6. lis 2009

predpisem Ti nieco na depresiu ? 😀 😀

bambi09
6. lis 2009

veď ja viem,fris 😉 ja tým liečim všetko 😀 😀 😀
teo,neber ma vážne,dobre robíš 😵 😵 olejček pomáha na vyrážky,fakt 😉

bambi09
6. lis 2009

fris nemá depku nikdy,ona je Slnečná kráľovnáááá 😀 😉

teodorka
6. lis 2009

tak nech len svieti 🙂 🙂 fris nas slnecny svit 🙂 🙂

frisbee
autor
6. lis 2009

já su boháč,paní učitelko,toto všecko je moje,ti vrátím,všecko ti vrátím 😀 😀 😀 😀

bambi09
6. lis 2009

😀 😀 😀 😀 Bohuško,do postele....nééééééééééééééééé,postel néééééé,ja nescu 😀 😀 😀 😀

bambi09
6. lis 2009

nechcu 😀 😀 😀 ???

frisbee
autor
6. lis 2009

do postýlky nééééééééééééééé...to byl kuřinec..neboj,my si tě umyjeme,Bohoušku 😀 😀 😀 ...baby,cmuk cmuk,padám si to patlať na čelisko 😀 😀 😀 😀

teodorka
6. lis 2009

no bola som ho kuknut ...tak on si v tom 3x omocil jazyk a vraj viac nemoze 😀 ze to mam dopit 😀 😀 no ja s tym problem nemam ale co jeho nevyliecene priedusky 😕 😢

frisbee
autor
6. lis 2009

namaž mu hrudníček 😀 😀 😀 😀

teodorka
6. lis 2009

vidis to ma nenapadlo 😎 ja som to dopila 😀 😀

frisbee
autor
6. lis 2009

to chce fantáziu 😀 😀 😀 😀 ...dobrú moja,ako hovoria bratia Česi,kdo maže,ten jede 😀 😀 😀 😀

teodorka
6. lis 2009

no jo ale co sa budem klouzat po hrudnicku? 😎 😀

frisbee
autor
6. lis 2009

ze mna do mna 😀 😀 😀 😀

teodorka
6. lis 2009

do Teba do Teba 😀 😀 😀
chod uz 😀 😀
idem aj ja 😀 tak dobru 🙂 a nie ze sa prespis 😀 😀 dlhsie ako de 10 nespi 😀

bambi09
6. lis 2009

teo,do Teba,z Teba 😀 😀 😀
dobrú noc babeny,ja z vás cikám 😀 😀 😀 😀

bambi09
6. lis 2009

tu už asi nikto nepáchne,tak dobrú ešte raz všetkým dzivým,idzem do vane 🙂 😉

vanja
6. lis 2009

🙂 no bola som rajo a zaspala som pri malej.
PPZ - prílišná pohlavná zdržanivosť.
😀 😀 😀 😀 😀
dobrú noc 🙂

jalao
6. lis 2009

je tu este dakto_?

bambi09
6. lis 2009

Júlia 😕 😕 kto by tu jedol?? 😀 😀 😀
a Ty čo ešte nespíš???šup k Rómeovi 😀 😀 😀

bambi09
6. lis 2009

učíš sa na prednášky?? 😕 😕 😕 či nemôžeš spať???tu už všetky chrnia,aj ja idem,tak dobrú a nech sa ti darí v škole 🙂 😉

jalao
6. lis 2009

romeo chrape....

simona55
7. lis 2009

dobre ranko , som tu po dlhsej chvili, mali sme pohreb v rodine tak som sa musela hostom venovat, no viete ako to chodi .,ale teraz sa tu obcas zastavim , 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
7. lis 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂 no simonka furt sa tu zastavuj,nie iba občas,tu nevydržíme bez teba 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bambi09
7. lis 2009

ahojte 🙂
padáááme,sem sa trpaslice 🙂 😉
Simi,aj som si myslela,že máš také starosti,preto nepíšeš ☹ ale tak aj taký je život 😒
fris,podaj hlásenie,ako si??? 😕
vanjuš a vy??už ste zdravší???
Vladenka a Macko Pú???
Julka nám tu večer blúdila,bludička Júlie 😀 😀 😀 teraz asi derie školské lavice 😝
Darinka,Ty si dlho nepísala,teším sa,že je to u vás také super,držím palce,nech je to ešte lepšie a lepšie a lepšie 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Veronka,rob poriadky,rob,nech chlapi čučia,toto nem normálne-s tou frájou 😀 😀 😝
tu je zima,ako v psinci,ale pôjdeme sa prejsť-vyvetrať mozgy a potom uvarím horúcu čokoládu so štipkou chilli,mňáááááám,takú hustúúúú 🙂 🙂 🙂 😉 afrodiziakum jak bič 😀 😀 😀
tak peknú sobotku a píšte,kto môže 😵

vladkaz1
7. lis 2009

bola som v tescu ,su tam riadne vypredaje na detske veci ,malej som kupila nadherny hunaty sveter jemnucky za 76sk ,rozmyslam ze behnem este jeden zobrat taky isty len vacsi a vestu zimnu na 149sk z 600 sk takze super sa tesime ... a malej hrozne idu take farby ako cyklamenova a fialova 🙂
macko puu pohoda dnes mi aj chuti jest 🙂 takze to bude lepsie a lepsie periem a zhanala som vonu do zastrcky vsetko strasne drahe sa mi zda akoze 10E za to nedam ,neviete kde maju nejaku zlavu????

frisbee
autor
7. lis 2009

ahojte...ešte upratujem po tom týždni,čo som sa tu povaľovala,večer budem k mání 😀
bambuľa,lepšie 🙂 🙂 🙂
vladi,len pekne kupuj svetríky,za tú cenu sa to vyplatí 🙂

tinika
7. lis 2009

ahojte som tu dlho nebola, nejak nebol čas ako sa ma darinka?