• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
caute caute :slight_smile: :slight_smile: fris kupila som si tee tree ci ako sa to pise :slight_smile: :slight_smile:
7. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tini,ahoj...iba tak pošepky,aby sme nezakríkli,klo,klop,klop.....dobré to je :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

teo...no super,je to na všetko,okamžite to vyžerie hnis,pupáky,afty,natiera sa,kloktá sa....jednoducho všeliek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...a zase budeš najkrajšia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to dufam fris :grinning: :grinning:
a fakt mozem aj kloktat?
7. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a šlukovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...fakt,to je na všetko,dokonca som čítala,že čím horší zápal alebo viacej hnisu,tým viacej to účinkuje. :wink:
7. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak dam vediet bo pod nosom mam taky hnis ze az :grinning:
to ked dam mojmu na vtaka tiez sam vylezie????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bude väčší a mohutnejší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som myslela ci hnis :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :wink:
7. lis 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
teo bude väčší ako vraví fris, a môžeš aj šlukovať ako spomínala vyššie :grinning: :grinning:
7. lis 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanja :grinning: :grinning: ja som myslela ze potriem a ten hnis vyjde sam bez slukovania :grinning:
a inac vitaj :slight_smile: len je tu akosi ticho
7. lis 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
teo to bola za naších mladých čias :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teo :grinning: :grinning: :grinning: tu to každý pochopil,áno,vyjde sám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ahoj,vedúca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: ja som vzdy mlada :slight_smile: :slight_smile: Ty nie? :grinning:
7. lis 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris, ale keď niečo ponúkneš treba dať k tomu aj návod na použitie, no a práve toto sme rozoberali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ahoj
7. lis 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ....ako hovoria Kopytovci...stisnut,zmačknut,zatáhnut :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
teo duchom hej, telom ešte ujde a visážou..... no neviem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ta de ste
7. lis 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta tu ta de by sme boli :grinning: :grinning: :grinning:
bambi má asi zase uhorečku, už to ozaj preháňa :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oharek,oharek...ja odídem do inej témy...zvrlhlíci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris a do ktorej JS? :grinning:
7. lis 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ako si uhádla???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
len tak som trocha rozmýšľala, že ktorá ti bude srdcu najbližšia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
milá Snehuľa...keď ja som individualistka a mám to v živote ťažké :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris všetci sme nejakí a daktorí až dvakrát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veď to :grinning: :grinning: :grinning: ...no a teraz píš o sebe...detaily,povídejte,přehánějte :wink:
7. lis 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nič zvláštne, dnes som troška poupratovala, bol u nás manželov brat troška porobili a potom ma manžel pozval do mesta na kávu. Tak sme išli no a ja som si pri tej káve stihla kúpiť topánky na zimu a také malé čižmičky. Takže tá káva ho vyšla drahšie ako plánoval. :grinning: :grinning: :grinning:
ale nie už som potrebovala :slight_smile:
7. lis 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty čo nové, čo si dnes robila? :slight_smile:
7. lis 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja som konečne upratovala,prala,poprvý raz som vyliezla na dvor,no motám sa hrozne,furt som odejitá...vonku je mokro,tož já už chcu jaro :slight_smile: :sunglasses:
7. lis 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož ešte musíš dočkat :grinning: :grinning: :grinning:
najprv ježiško :grinning:
7. lis 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jedinú radosť mám,že keď nasneží,tak sa vozím na bobosaniach v záhrade z kopca dole...musím sa trafiť medzi skalku a kamennú ivnicu...to je aspoň adrenalín :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek