• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
jasné, som tu s vami aj ked dnes o niečo smutná, ani ja nemám foto, dúfam, že nevadí :wink:
29. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dari,viem pochopiť,ak niekto nemá fotku a rieši problém,ale neviem,načo sa potom niekto iný naváža len preto,že veď nikto nevie,kto som,tak si rýpnem,ak to potrebujú,nech rýpu a sme partia,ale ktokoľvek sa môže pridať,aj s opačným názorom,len bez urážok a irónie :unamused: :unamused:
a čo je s frisbee???hádam sa kvôli takej blbine neodmlčí,ľudia sú už takí a hlavne ženy-niektoré,že chcú len zle robiť,kde sa dá,čo už,keď to niekto potrebuje... :confounded:
29. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambi :grinning: :grinning: :grinning: vanja totiž tají,že je chlap :grinning: :grinning: :grinning:
darinka...tak snáď aj idiotovi musí byť jasné,prečo tu nemáš fotku :wink: :wink: :wink: .Neviem,že to niektorým ľudom nedochádza.
Slniečko,nebuď smutná,zase by ti kleslo odhodlanie.Mám nápad....čo taká malá dovolenčička...letecky... :slight_smile:
29. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris,no hurááááá,hneď je tu veselšie :slight_smile: :slight_smile: :wink:
29. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambi...musíš písať zároveň so mnou a to isté???? :grinning:
29. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
decko mi zmizlo do Pelhřimova,tak mám prístup :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
idiotovi hej,ale niekomu nie :grinning: :grinning: :grinning:
som na Teba myslela,tak sme naraz aj písali,vidíš-telepatia :slight_smile: :slight_smile: :wink:
29. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lebo sme ako siamské......teraz neviem,koľko nás je :grinning: :grinning: ....čatá
29. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: a to niekomu vadíííííííííííííííííííííííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: žeby závideli?? :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde sú tie ostatné -čatá???? :confused:
29. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
včera sme si dali s mladou červené vínko,ráno sme mali behať po úradoch,obe sme kakali asi 8x,tak sme vyrazili neskoro a nestihli sme podateľnu a teraz si vzala moje auto a odišla...som vaša :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
zaháňajú obtiažny hmyz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
fúúúha a to čo v ňom bolo???salmonela??? :grinning: :grinning: :grinning:
my sme to raz mali a Bože,ďakujem,už neprosím,ja 7 dní v nemocnici na infúzkacha Paťo 10 dní,to mal 7 rokov,chudák :frowning2: :frowning2: :unamused:
29. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš komáre a iné??? :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prosím ťa,nás nejaká salmonela neporazí :grinning: :grinning: :grinning: ...to bolo asi iba tak,nechali sme si upiecť pizzu a tak sme ju s chuťou za tepla zožrali,že to bude asi ono :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambi,ja viem,že vieš,ano komáre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a-ha,tak to asi áno,teplé cesto,ach jaj,robíš mi chute :grinning: :grinning: :grinning: na tú pizzu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak viem,že komáre by si nejedla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sa furt neusmievaj,niekoho by to mohlo vyprovokovať,aby ti ten úsmev zarazil :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :confounded:
môže byť??? :wink:
29. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to by potešilo tú odvrátenú tvár mesiaca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak takto prihlúplo by im to možno nevadilo?? :wink:
29. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na Morave majú pre to rozkošné pomenovanie,že Tydýd :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je dobré :grinning: :grinning: :grinning:
ešte som darinke odpísala a fakt idem,lebo muž nás potom vyzdvihne,tak nech nehundre,že kvôli MK nestíhame :grinning: :grinning: :grinning: večer prídem,pekný deň všetkým :slight_smile: :wink:
29. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
páááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
29. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
papááááá,bože,ja kým nezavrem nb,tak tu čučím :sweat_smile: :sweat_smile: zatvááááram,pá :slight_smile: :wink:
29. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fríííííííííís ze vraj smrdi mi nozicka. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .strc do vodicka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .alebo nechaj na vecer a cho snimy do vedla temy a odzenes snimy jezibabi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 16:49  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute baby,
sme tu všetky či podaktoré sa ešte milujete, alebo už nebodaj spíte
a s tou mojou fotkou, fris nedám ju tu lebo som taká pekná že by ste všetky mali komplexy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde ste vsetci.? no ja som sama doma :unamused: :slight_smile: a hovorim idem k nasim, a tu nikto. asi sa aj ja poberem hajat. :grinning: ale este skocim vedla.dobruuuu noc
29. črc 2009 ve 22:05  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek