• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
autor
tu som,akurát sa snažím chvíľami niečo urobiť v byte,keď som ho tak dlho zanedbávala :grinning:
ja som si vždy myslela,že si krásavica inteligentná :slight_smile:
simonka,nikam neutekaj :slight_smile:
29. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
29. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlavne,že ti píšem vedľa :grinning:
29. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale manželchcedneska sex, takže tu dlho nebudem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sorry,sem ti píšem...kurnik,vy všetky furt iba sexujete :grinning:
29. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
podaktoré iba chceme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a nohy preložte tiež do tejto témy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
aj mne smrdia, zatiaľ :grinning: :grinning: :grinning:
ale dnes som bola s kámoškou na kávičke tak sme prebrali nejaké drby. Asi som už dlho na materskej :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
keď simonka si ma našla tam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
počkaj zavolám na ňu,
simi tu sméééééééééééééééééééé
29. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
aháááá coooooooo kricíííííííííííííííííííííte kto je hluchy ved som len hlucha nie slepáááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .a uz so m to domiesala no nevadi. :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 ve 22:18  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už som ti napísala,aby si sem šla :grinning: ...frisbee je lietajúci tanier...ja som sa sem v tom apríli chcela prihlásiť a furt mi to nebralo heslá,tak som tam napísala to,čo som robila celý deň...hádzala psovi frisbee :grinning: :grinning: :grinning: ...a vzalo to :grinning:
29. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a ostatné asi už spia či čo?
29. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asi je skoro,alebo robia to,čo vladka včera :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
berú paplóny a idú do obývačky, lebo si myslia že to bude platiť aj na ich mužov..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ja ze to je meno ako ze friderika :grinning: :grinning: alebo ze friske kone :grinning: :grinning: :grinning: .
29. črc 2009 ve 22:24  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
skáče po mne mucha,idem strčiť raid do zástrčky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
simonka .....frízske kone sú náááááááááááááááááááádherné
29. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak ti dobre že má umývačku riadu,
ja mám zatiaľ ručnú
a občas sa pokazí..........
29. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som citala ze idem strcit riad do zastrcky :grinning: :grinning: :grinning: uz som ta chcela vysmiat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale radsej este raz precitatam . vies fis ani moj nick nieje orginal.len to meno sa mi strasne paci, achcela som ho dat 2dcer niektorej ale manzel ze on nechce slovense meno :slight_smile: :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: vies on je otom potom bela bugar.joj dufam ze neporusujem nic. :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 ve 22:29  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi otom potom :grinning:
29. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: a tak vznikajú tie omyly :grinning: :grinning: :grinning:
simonka,ale to nie je slovenské meno...., :wink:
29. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
vani ze aj ti si to tak citala ze riad akoze umyt? :grinning:
29. črc 2009 ve 22:33  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co vani uz si po vzdichacke?alebo len budes vzdichat?a potom to je ake meno?
29. črc 2009 ve 22:34  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
raid na komáre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi si musím kúpiť okuliare........
ešte nie ,ešte kuká telku a ja ťukám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris ta fotka nie preto ze aby ma nespoznali ,ale dcera je krajsia :grinning: :grinning: a ja nie na zahodenie
:grinning: :grinning: :grinning: aj ked pomali mi zoberu obcanku. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vies na co mislim vsak. :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 22:38  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
simonka,ty si úžasná osoba a ja som rada,že som ťa spoznala. :slight_smile:

ja ti rozumiem :grinning: :grinning:

a prečo vešiaš malé deti na plot? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby dnes som dostala ip z PMM aj ma vyhresili ze ich zanedbavam ja som tam uz nebola asi dobry mesiac . :grinning: vani ti masdve baby doma?
29. črc 2009 ve 22:41  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi áno, ale teraz len jednu, druhá je v tábore a je mi smutno, ale jej je veselo.:slight_smile:
čo jePMM
29. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte chcem vas len pozdravit vidim ze to tu zije zajtra cestujeme do Ba tak namna myslite ... mala spinka idem sa kupat veci mame uz propravene MM sa snazi vicej nez ja tak pa dobru zajtra vecer ked budem vlaat napisem ako to prebiehalo a ci som skojna a zazitky pa :grinning: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: kukucky moje
29. črc 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
stale tam ukazval ze vraj uuuu :grinning: no vies stim malinkim prstekom , dnes mi spadol zo schodou :grinning: vies mala som vonku stolicku lebo som ju cistila a nechala som na hornom schode , a on ze brrrrrrrrrrrrrrrr ako ze je to auto a tlacil. no ja som bola otocena k sporaku.a uz len plac som pocula. :unamused: :grinning: ale su to iba take nizucke schody 3 ale chvala bohu sa moc neodrel ani neudrel :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 22:48  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek