• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
autor
vladka...maj sa pekne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. črc 2009 ve 22:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to sa stane...chvíľku sa pozrieš inam a jeto :slight_smile: teraz sa dívam na svoje nohy a som samý škriabanec a modrina,akoby som sa pobila s vlkom...no skoro :grinning: :grinning: ..včera som behala so psom na cvičáku a vždy mám modriny jak z hororu. :grinning:
29. črc 2009 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
vladííííííííí velááááááááááááá stastiáááááááááááá.vani pmm je prilis mlade maminy. :grinning: vies vedsom ti pisala ze aj ja som bola velmi mlada mamina. no a aj tam mam vela kamosiek.mozno ze im zajtra napisem :grinning: no ale ked napisem do vela tem tak niekedy zabudnem ze kde prispievam :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 22:53  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to si musíš nalepiť na počítač :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 22:54  • Odpověz  • To se mi líbí
fris ti normalne cvicis psov? alebo len tak pre zabavu?vies aj moj syn str.je blazon do psov vééééélmi mu nanich zalezi.vedel by aj psej bude zaspat. :grinning: :grinning: :grinning: niekedy je tam tak dlho ze zabudneaj jest, a potom noci je. :grinning: :grinning: pred 2tyzdnami si kupil takeho maleho psa, ze pockaj ako sa vola :grinning: :grinning: nieco ze pitbul ale je vemi krasni dal zan 20e zato brigadoval 2dni.
29. črc 2009 ve 22:58  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
vladka príjemnú cestu
simi aho, tak sa tam zajtra trocha mrknem, aj keď na mňa to neplatí, ja som rodila v 26 prvú slečnu
no baby ja končím ,lebo mám neodkladné manželské záležitosti tak ich idem poriešiť, :grinning:
ahojte zajtra dobrú noc :sunglasses:
29. črc 2009 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
simi a jasa pibullov bojím :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 23:01  • Odpověz  • To se mi líbí
no uz vani asi vzdicha :grinning: lebo je ticho.no potom ako vzdicha som ja ale cislo co?alebo len erotikus zacina.
29. črc 2009 ve 23:01  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
vanja...porieš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: papa

simonka...pitbul je bojové plemeno,to chce fakt výcvik a dobrú výchovu.Ja chodím cvičiť s tým najmladším,je veľmi šikovný a ja stará žena musím behať ako srnka :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 23:03  • Odpověz  • To se mi líbí
no aj ja sa bojim ale on ho ma daleko od dvora niekde az ,dole v zahrade .no ze vraj ako si chovas zver tak sa chova on k tebe.
29. črc 2009 ve 23:04  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
máš pravdu,preto ja mám takých miláčikov dobrých nežných a láskavých :slight_smile:
29. črc 2009 ve 23:05  • Odpověz  • To se mi líbí
fris preco sa nazivas stara , :grinning: ved ti si sikovna baba podla mna z mladim myslom , normale si ma prekvapila ked si pisala svoj vek uz ani neviem kde som ho videla.ja mam tridsatstyry. a 18rocne manzelstvo :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 23:10  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no veď ty si proti mne decko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .však vieš,ako to je,v hlave je človek stále mladý,akurát to telo bolí :wink:
29. črc 2009 ve 23:13  • Odpověz  • To se mi líbí
teraz sa uz aj ja poberem spat. lebo namna baby kricia ze mami dost uz, :grinning: a nechcem mat zakaz sem chodit .vies tu som v och izbe :grinning: :grinning: no tak dobru noc. vani prijemny sex.
29. črc 2009 ve 23:13  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
idem aj ja,som nabehaná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dobrú noc,simonka moja :slight_smile:
29. črc 2009 ve 23:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojtéééé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
Bože,vás prečítať :confused: :confused: a to som len na kávu a zmrzku odskočila :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 23:34  • Odpověz  • To se mi líbí
hmmmm,asi ste všetky zdrhli :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ja ešte nespím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: fris,aj ja vždy čítam,že ideš strčiť riad do zástrčky a to je proti komárom raid :grinning: :grinning: :grinning:
a ani ja nemám umývačky,keď,tak až v domčeku :slight_smile: :wink:
29. črc 2009 ve 23:35  • Odpověz  • To se mi líbí
nikde nikto už,tak dobrú noc :slight_smile: :slight_smile: :wink:
29. črc 2009 ve 23:42  • Odpověz  • To se mi líbí
dobréééééééééé ráááááááááánko.iba som prisla docitat co som uz vcera nestihla lebo sa mi oci zavierali od unavy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 07:38  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré aj tebe simi naše slniečko :wink: Som rada že to tu včera žilo tam aj tam a v lepšej nalade, ako večer predtým. Napíšem viac, ale musím teraz pracovať :grinning: Dnes mám dobrú náladičku dúfam, že aj vy :grinning:
30. črc 2009 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
čaute :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. črc 2009 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
ja mám dobrú náladičku :slight_smile: :wink: včera bol pekný deň aj u nás,boli sme v meste,na pizzu,potom na zmrzlinku a ľadovú kávu a skončili sme v Tescu,kde sme malej nakúpili ako šiši,ale nekúp 2 tričká za 4 eurá,aj Paťovi sme tričko a kraťasy,čo si vybral ,aj ja som si tielko na cvičenie vybrala a dvoje okuliare každé za 2 eurá,muž si nohavice aj tričko,tak pekná kôpka na pranie zas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jedno dieťa mi pred chvíľou odišlo na bus za mužom do roboty a druhé ešte hajá,došli sme večer o 21:30 :sweat_smile: :sweat_smile:
malú šup do vane,umyť riad,vyvesiť prádlo,ja do vane aj ostatný mančaft a už som vás nestihla,ale muž sa potešil,že neťukám :grinning: :grinning: :sweat_smile: :wink:
darinka,tak asi budeš mať aj dôvod na dobrú náladu :wink: :wink: supeeer :slight_smile: :slight_smile:
30. črc 2009 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
hmmm,ja dôjdem a všetky zdrhnú :confused: :confused: :confused:
čo ste sa ma zľakli?? :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja sa nebojím, kde sú všetky, ja autorka a majitelka a ty vedúca, žeby sa nás báli. :grinning: :grinning: Ja chcem ísť domov, zle mi je, hrozne je tu dusno a nemôžem rozmýšlať, no nie žeby som inokedy tak až premýšlala ale predsta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tu som,ale ešte musím povysávať a umyť podlahy... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
frisbee,tak mňa čaká vysávanie,ale táááák sa mi nechceee a to som dnes na malú sama,Paťo je preč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ach pomocník môj najväčší,čo ja bez neho budem robiť celý budúci týždeň?? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
dari a nebudeš nám Ty tehu??? :confused: :confused: :confused:
30. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Nestraš :wink: Ale nie, teda aspon dúfam, ale 2 mesiace som nič poriadne nejedla a treskla som si tresku s rožkom tak to z toho :wink:
30. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
darinka trocha jablčného octa do 2 deci vody alebo džúsu
30. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
a kde ho zoženiem, donesieš mi ho? :wink:
30. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no naservírovať by ti ho mohol polonahý záhradník iba v zástere a s motýlikom :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek