S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
29. črc 2009

vladka...maj sa pekne 🙂 🙂 🙂

frisbee
autor
29. črc 2009

to sa stane...chvíľku sa pozrieš inam a jeto 🙂 teraz sa dívam na svoje nohy a som samý škriabanec a modrina,akoby som sa pobila s vlkom...no skoro 😀 😀 ..včera som behala so psom na cvičáku a vždy mám modriny jak z hororu. 😀

simona55
29. črc 2009

vladííííííííí velááááááááááááá stastiáááááááááááá.vani pmm je prilis mlade maminy. 😀 vies vedsom ti pisala ze aj ja som bola velmi mlada mamina. no a aj tam mam vela kamosiek.mozno ze im zajtra napisem 😀 no ale ked napisem do vela tem tak niekedy zabudnem ze kde prispievam 😀 😀 😀

frisbee
autor
29. črc 2009

to si musíš nalepiť na počítač 😀 😀 😀

simona55
29. črc 2009

fris ti normalne cvicis psov? alebo len tak pre zabavu?vies aj moj syn str.je blazon do psov vééééélmi mu nanich zalezi.vedel by aj psej bude zaspat. 😀 😀 😀 niekedy je tam tak dlho ze zabudneaj jest, a potom noci je. 😀 😀 pred 2tyzdnami si kupil takeho maleho psa, ze pockaj ako sa vola 😀 😀 nieco ze pitbul ale je vemi krasni dal zan 20e zato brigadoval 2dni.

vanja
29. črc 2009

vladka príjemnú cestu
simi aho, tak sa tam zajtra trocha mrknem, aj keď na mňa to neplatí, ja som rodila v 26 prvú slečnu
no baby ja končím ,lebo mám neodkladné manželské záležitosti tak ich idem poriešiť, 😀
ahojte zajtra dobrú noc 😎

vanja
29. črc 2009

simi a jasa pibullov bojím 😅

simona55
29. črc 2009

no uz vani asi vzdicha 😀 lebo je ticho.no potom ako vzdicha som ja ale cislo co?alebo len erotikus zacina.

frisbee
autor
29. črc 2009

vanja...porieš 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 papa

simonka...pitbul je bojové plemeno,to chce fakt výcvik a dobrú výchovu.Ja chodím cvičiť s tým najmladším,je veľmi šikovný a ja stará žena musím behať ako srnka 😀 😀 😀

simona55
29. črc 2009

no aj ja sa bojim ale on ho ma daleko od dvora niekde az ,dole v zahrade .no ze vraj ako si chovas zver tak sa chova on k tebe.

frisbee
autor
29. črc 2009

máš pravdu,preto ja mám takých miláčikov dobrých nežných a láskavých 🙂

simona55
29. črc 2009

fris preco sa nazivas stara , 😀 ved ti si sikovna baba podla mna z mladim myslom , normale si ma prekvapila ked si pisala svoj vek uz ani neviem kde som ho videla.ja mam tridsatstyry. a 18rocne manzelstvo 😀 😀 😀

frisbee
autor
29. črc 2009

no veď ty si proti mne decko 🙂 🙂 🙂 🙂 .však vieš,ako to je,v hlave je človek stále mladý,akurát to telo bolí 😉

simona55
29. črc 2009

teraz sa uz aj ja poberem spat. lebo namna baby kricia ze mami dost uz, 😀 a nechcem mat zakaz sem chodit .vies tu som v och izbe 😀 😀 no tak dobru noc. vani prijemny sex.

frisbee
autor
29. črc 2009

idem aj ja,som nabehaná 🙂 🙂 🙂 dobrú noc,simonka moja 🙂

bambi09
29. črc 2009

ahojtéééé 🙂 🙂 🙂 😉
Bože,vás prečítať 😕 😕 a to som len na kávu a zmrzku odskočila 😀 😀 😀

bambi09
29. črc 2009

hmmmm,asi ste všetky zdrhli ☹ ☹ ☹
ja ešte nespím 😝 😝 fris,aj ja vždy čítam,že ideš strčiť riad do zástrčky a to je proti komárom raid 😀 😀 😀
a ani ja nemám umývačky,keď,tak až v domčeku 🙂 😉

bambi09
29. črc 2009

nikde nikto už,tak dobrú noc 🙂 🙂 😉

simona55
30. črc 2009

dobréééééééééé ráááááááááánko.iba som prisla docitat co som uz vcera nestihla lebo sa mi oci zavierali od unavy 😀 😀 😀 😀

darina60
30. črc 2009

dobré aj tebe simi naše slniečko 😉 Som rada že to tu včera žilo tam aj tam a v lepšej nalade, ako večer predtým. Napíšem viac, ale musím teraz pracovať 😀 Dnes mám dobrú náladičku dúfam, že aj vy 😀

frisbee
autor
30. črc 2009

čaute 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bambi09
30. črc 2009

ahojte 🙂
ja mám dobrú náladičku 🙂 😉 včera bol pekný deň aj u nás,boli sme v meste,na pizzu,potom na zmrzlinku a ľadovú kávu a skončili sme v Tescu,kde sme malej nakúpili ako šiši,ale nekúp 2 tričká za 4 eurá,aj Paťovi sme tričko a kraťasy,čo si vybral ,aj ja som si tielko na cvičenie vybrala a dvoje okuliare každé za 2 eurá,muž si nohavice aj tričko,tak pekná kôpka na pranie zas 😀 😀 😀 😀
jedno dieťa mi pred chvíľou odišlo na bus za mužom do roboty a druhé ešte hajá,došli sme večer o 21:30 😅 😅
malú šup do vane,umyť riad,vyvesiť prádlo,ja do vane aj ostatný mančaft a už som vás nestihla,ale muž sa potešil,že neťukám 😀 😀 😅 😉
darinka,tak asi budeš mať aj dôvod na dobrú náladu 😉 😉 supeeer 🙂 🙂

bambi09
30. črc 2009

hmmm,ja dôjdem a všetky zdrhnú 😕 😕 😕
čo ste sa ma zľakli?? 😀 😀 😀

darina60
30. črc 2009

Ja sa nebojím, kde sú všetky, ja autorka a majitelka a ty vedúca, žeby sa nás báli. 😀 😀 Ja chcem ísť domov, zle mi je, hrozne je tu dusno a nemôžem rozmýšlať, no nie žeby som inokedy tak až premýšlala ale predsta 😝 😝

frisbee
autor
30. črc 2009

tu som,ale ešte musím povysávať a umyť podlahy... 😝

bambi09
30. črc 2009

frisbee,tak mňa čaká vysávanie,ale táááák sa mi nechceee a to som dnes na malú sama,Paťo je preč 😝 😝 😝
ach pomocník môj najväčší,čo ja bez neho budem robiť celý budúci týždeň?? ☹ ☹ ☹
dari a nebudeš nám Ty tehu??? 😕 😕 😕

darina60
30. črc 2009

Nestraš 😉 Ale nie, teda aspon dúfam, ale 2 mesiace som nič poriadne nejedla a treskla som si tresku s rožkom tak to z toho 😉

frisbee
autor
30. črc 2009

darinka trocha jablčného octa do 2 deci vody alebo džúsu

darina60
30. črc 2009

a kde ho zoženiem, donesieš mi ho? 😉

frisbee
autor
30. črc 2009

no naservírovať by ti ho mohol polonahý záhradník iba v zástere a s motýlikom 😀 😀 😀