• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
fris :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
také hriešne myšlienky tak skoro :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
dari,tak to fakt bude z tej tresky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Fris, a že by to nebolo zlé :wink: Muž preč od zajtra a záhradník na priatelskej výpomoci :grinning:
30. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
dari,my sme Ťa ale skazili... :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
a som nasraná,kúpila som si aj také letné pyžamko,tielko na ramienka a gaťky,veľkosť L,vrch super a spodok veľkýýýý :confused: :confused: :confused: :angry: žeby som zas pribrala?? :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja si myslím,že to v nej už bolo,ale o tom nevedela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .my sme tomu iba napomohli :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
do spodku dorastieš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no,včera chlapi trúsili reči,syn že ešte brata chce a muž že tretie,haha,som sa robila,že nepočujem :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ty hned myslíš na tamto :grinning: ,ja som myslela riťku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prepáč,ale riť mám ešte stále veľkú :grinning: :grinning: :grinning: cici aj rici :grinning: :grinning: :grinning: ale o rok nebudeeee :angry:
porazím ju :grinning: :grinning: :grinning:
a baby,vyžeňte ma,ja zas nič neurobííím,pomóóóc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
bambi...bež už do tej fontány :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
bežííííím,k vysávaču :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Nie ste vy trápne, jedna ráno upratuje, umýva podlahy, druhá zas uteká k vysávaču :grinning: :grinning: Len ja musím pracovať duševne :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no ja si idem namaľovať ksicht na tvár,mladá asi príde s nejakou kamarátkou,tak nech sa ma nepoľakajú :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
darinka,no vidíš,takými prízemnými vecami sa zaoberáme :grinning: :grinning: :grinning:
ja som ho už pichla do zástrčky, ale kedy začnem vysávať??? :confused: :confused:
vy mi nedáte :grinning: :grinning: :grinning: ale musím,o 17-tej prídu z realitky,tak nech tu nemám chlievik :sweat_smile: :sweat_smile: malá statočne trúsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: fris,tak pekne sa namaľuj,ja už som sa naučila za 5 minút všetko :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj moje kamky. ako sa mi mááááááte. :grinning: :grinning: daríííííííí super ze mas dobru naladu, dnes ma strasne boli hlavaale len na pravej strane nad okom fu chcela som si dat kupel ,ale ako som sa vyzliekala ,tak som zbadalaze ako si mam zfarbene budogi :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a bola iba sprcha. no aby ste ma nepochopili tak ze som ich mala pokakanéééééééééééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: daríííííííííííííííííííííííííí budem kmotrou, primes ma?
30. črc 2009 ve 14:48  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
baby sme doma bolo super len sme unaveny zo slnka :slight_smile:
30. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
cawko. vladííí :grinning: sup do sprchy ,potom kafko,a nohy hore ,a odych :grinning: :grinning: :grinning: no ale nohy som myslela na stol hore. :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 14:58  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
vladka,tak super a popíš ,čo a ako a kde Ťa uvidíme :slight_smile: :wink:
30. črc 2009 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
jaj tak baby budeme v sept. Rebecce alebo ako sa to pise v casopise ohladom , ci sa nas nejako dotkla finaccna kriza teda respekt. financie ako mlade rodina zije kto drzi kasu a tak ... mame peknu skusenost len aby to aj tak super napisali ale verim ze ano ... bola som nadsena mali sice s nami co robit koly malej to fotenie lebo bola zla uplakana ale dalo sa .. :grinning: :grinning: lenze cestovali sme vlakom .. nespala bolo to na obed tak sa ani necudujem
30. črc 2009 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
jaj a Simi nemozem vylozit nohy idem do sprchy teraz papkame ledvaj fucime vsetci to slnko nas teda cesta zmohla musim ist mame a prisiel mi novy serbel pre malu tak na postu vybrat :slight_smile: nic sa mi nechceeeee
30. črc 2009 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ja ti verim .aj ja som z mojho maleho cela vycerpana. :slight_smile: celu noc nespi iba ci ci a ci ci :grinning: a cez den to iste je taky nesvoj stale place :frowning2: a len u mna chce byt.ked si idem zdriemnut snimtak natedy on vstane :grinning: :grinning: lebo spinka iba minutky.tak ja vravim ze su to zubky na vyne lebo horne mu idu jeden je vonku a druhy je normalne zeravo cerveny. :slight_smile:
30. črc 2009 v 17:25  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
simonka,to budú fakt asi zúbky,našej stále lezú tie očáky,Booože,jaká tá je občas "zlá" :frowning2: :frowning2: :frowning2:
my sme boli vonku,skoro som zhebla,je tam dusno,no hnusne,nevládala som kočík do kopca tlačiť a ešte sme urobili dole v Karlovke ťažký nákup v Bille a vliekli sme tašku do kopca,jak blbci,pritom na také nákupy chodíme autom,no skrátka šiši :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: baby,ja nevládzem,to teplo ma zabije :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a vladka,tak to si ju kúpim,už síce nekupujem,ale túto si kúpim :grinning: :wink:
a ja sa pochválim,teraz budem taká primitívka :grinning: :grinning: :grinning: náš mladý bol 3x v reklame a raz v Orange kalendári mal 3 fotky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
a kde je kto??? :confused: :confused: :confused: čo spíte či onéééé??? :grinning: :confused:
30. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Bože,tu je ostrý štrajk a bojkot,idem teda aj ja pá :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
bambíííííííííííííííííííííííííííííí vraáááááááááááááát sa tu som , :grinning: :grinning: teraz som uspala maleho ale normalne sa bojim z noci. :frowning2: vladi aj ja si kupim , ten casopis :wink: ale radsej mam novy cas pre zeny a to druhe nie viem uz ako sa vola .aha rytms. :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 21:54  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no čaute aj ja som tu, konečne som dožehlila :unamused:
30. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
caw vani .zehlenie nenavidim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning: zehlit musim manzel si natom potrpi. :grinning: :grinning: sralo :grinning: ozaj vani uz ti mala cupita? moj odide sam uz asi tak dobry meter a potom bum :grinning: :grinning: ale prave som vravela mm, ze darmo ho nutim chodit ked on sam sa nevie zo zeme postavit ,pri spadnuti.nie?
30. črc 2009 ve 22:18  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
simi moja malá začala chodiť sama na 11 mesiacov, teraz ju neviem zastaviť :grinning: :grinning: :grinning:
zase staršia začala chodiť až na 14 mesiacov :slight_smile:
30. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
simonka,nechaj to na malého,on vie,kedy je správny čas,naša začala,keď mala 13 mesiacov a tiež som už čakala,kedy konečne :slight_smile: :wink: syn začal chodiť ako 10-mesačný,takže fakt je to indi-vindi :wink:
a kde je frisbee?? :confused: :confused: :confused:
30. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
fris asi seká :grinning: :grinning: :grinning:
trávu mám na mysli :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek