S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

darina60
29. črc 2009

jasné, som tu s vami aj ked dnes o niečo smutná, ani ja nemám foto, dúfam, že nevadí 😉

bambi09
29. črc 2009

dari,viem pochopiť,ak niekto nemá fotku a rieši problém,ale neviem,načo sa potom niekto iný naváža len preto,že veď nikto nevie,kto som,tak si rýpnem,ak to potrebujú,nech rýpu a sme partia,ale ktokoľvek sa môže pridať,aj s opačným názorom,len bez urážok a irónie 😒 😒
a čo je s frisbee???hádam sa kvôli takej blbine neodmlčí,ľudia sú už takí a hlavne ženy-niektoré,že chcú len zle robiť,kde sa dá,čo už,keď to niekto potrebuje... 😖

frisbee
autor
29. črc 2009

bambi 😀 😀 😀 vanja totiž tají,že je chlap 😀 😀 😀
darinka...tak snáď aj idiotovi musí byť jasné,prečo tu nemáš fotku 😉 😉 😉 .Neviem,že to niektorým ľudom nedochádza.
Slniečko,nebuď smutná,zase by ti kleslo odhodlanie.Mám nápad....čo taká malá dovolenčička...letecky... 🙂

bambi09
29. črc 2009

fris,no hurááááá,hneď je tu veselšie 🙂 🙂 😉

frisbee
autor
29. črc 2009

bambi...musíš písať zároveň so mnou a to isté???? 😀

frisbee
autor
29. črc 2009

decko mi zmizlo do Pelhřimova,tak mám prístup 😀 😀 😀 😀

bambi09
29. črc 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
idiotovi hej,ale niekomu nie 😀 😀 😀
som na Teba myslela,tak sme naraz aj písali,vidíš-telepatia 🙂 🙂 😉

frisbee
autor
29. črc 2009

lebo sme ako siamské......teraz neviem,koľko nás je 😀 😀 ....čatá

bambi09
29. črc 2009

🙂 🙂 🙂 😉 a to niekomu vadíííííííííííííííííííííííííííííííííí 😀 😀 😀 žeby závideli?? 😀 😀

bambi09
29. črc 2009

a kde sú tie ostatné -čatá???? 😕

frisbee
autor
29. črc 2009

včera sme si dali s mladou červené vínko,ráno sme mali behať po úradoch,obe sme kakali asi 8x,tak sme vyrazili neskoro a nestihli sme podateľnu a teraz si vzala moje auto a odišla...som vaša 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
29. črc 2009

zaháňajú obtiažny hmyz 😀 😀 😀 😀

bambi09
29. črc 2009

fúúúha a to čo v ňom bolo???salmonela??? 😀 😀 😀
my sme to raz mali a Bože,ďakujem,už neprosím,ja 7 dní v nemocnici na infúzkacha Paťo 10 dní,to mal 7 rokov,chudák ☹ ☹ 😒

bambi09
29. črc 2009

myslíš komáre a iné??? 😀 😀 😀

frisbee
autor
29. črc 2009

prosím ťa,nás nejaká salmonela neporazí 😀 😀 😀 ...to bolo asi iba tak,nechali sme si upiecť pizzu a tak sme ju s chuťou za tepla zožrali,že to bude asi ono 😀 😀

frisbee
autor
29. črc 2009

bambi,ja viem,že vieš,ano komáre 😀 😀 😀 😀

bambi09
29. črc 2009

a-ha,tak to asi áno,teplé cesto,ach jaj,robíš mi chute 😀 😀 😀 na tú pizzu 😀 😝

frisbee
autor
29. črc 2009

tak viem,že komáre by si nejedla 😀 😀 😀 😀

bambi09
29. črc 2009

🙂 🙂 🙂 😉

frisbee
autor
29. črc 2009

sa furt neusmievaj,niekoho by to mohlo vyprovokovať,aby ti ten úsmev zarazil 😀 😀 😀

bambi09
29. črc 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😖
môže byť??? 😉

frisbee
autor
29. črc 2009

to by potešilo tú odvrátenú tvár mesiaca 😀 😀 😀 😀

bambi09
29. črc 2009

😅 😅 😅 😅 tak takto prihlúplo by im to možno nevadilo?? 😉

frisbee
autor
29. črc 2009

na Morave majú pre to rozkošné pomenovanie,že Tydýd 😀 😀 😀 😀

bambi09
29. črc 2009

😀 😀 😀 😀 to je dobré 😀 😀 😀
ešte som darinke odpísala a fakt idem,lebo muž nás potom vyzdvihne,tak nech nehundre,že kvôli MK nestíhame 😀 😀 😀 večer prídem,pekný deň všetkým 🙂 😉

frisbee
autor
29. črc 2009

páááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

bambi09
29. črc 2009

papááááá,bože,ja kým nezavrem nb,tak tu čučím 😅 😅 zatvááááram,pá 🙂 😉

simona55
29. črc 2009

fríííííííííís ze vraj smrdi mi nozicka. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .strc do vodicka 😀 😀 😀 😀 .alebo nechaj na vecer a cho snimy do vedla temy a odzenes snimy jezibabi 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
29. črc 2009

čaute baby,
sme tu všetky či podaktoré sa ešte milujete, alebo už nebodaj spíte
a s tou mojou fotkou, fris nedám ju tu lebo som taká pekná že by ste všetky mali komplexy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

simona55
29. črc 2009

kde ste vsetci.? no ja som sama doma 😒 🙂 a hovorim idem k nasim, a tu nikto. asi sa aj ja poberem hajat. 😀 ale este skocim vedla.dobruuuu noc