• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
Vladi,presne,môj mladý fandí Šmajdovi,ale on je puberťák,tak to beriem :grinning: :grinning:
ale Leona mala potenciál,100x lepšia,ako pár "spevákov"tam dokopy,okrem Chodúra a Dominiky sú ostatní len čajíček :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja osobne Chodura nemusim ,ide super jasne , ale rovnaky stil ma od zaciatku do konca, podanie prejav a tak .. a ta Dominika sa mi paci :slight_smile: .. samozrejme je to pohlad a vec .
10. lis 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja Chodúra tiež nemusím,ale hlas má,len ako píšeš,všetko od neho znie rovnako a je taký odmeraný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale je to súťaž o speve,tak nech tam je,ale Leona mala tiež zostať :frowning2:
no,čo už,aj to je SS :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky,ja vas tu obcas čítam a velmi sa mi pači aké mate živ.nazori a viete si tu super glosovat.Niekde vzadu som čítala ako fris niekto posielal sms a ona si vedela vygooglit císlo odosielatela .Mohla by si mi PROSIM dat este raz ten link kde si to nasla?ja to totiž už neviem najst .A k tomu Chodurovi :podla mna ma super hlas ale ten xicht? :grinning: :grinning: vobec to s tym spevom akosi nejde dokopi :grinning: Ale velmi sa mi páči Dominika :sweat_smile: .A Leona rozhodne vypadnut nemala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, kobylky, náhodne vám vstupujem do nočnej smeny :slight_smile: :slight_smile: , dúfam, že za to neschytám penále... Čo sa týka SS, tak spevom je jednoznačne chodúr v čele, ale presne tak, ako osobnosť jej to bieda...včera som si to sama v priamom prenose všimla, že vôbec nevítal kolegov, ktorých posielali schodami hore a bol úplne egoisticky opretý o zábradlie...to ma dosť zarazilo. Čítala som, že on je introvert, ale introvert snád nerovná sa buran???!! :unamused:
Z dievčat fandím Dominike, je skvelá a včera, ked ju mali akože na vyhadzov s Leonou, som úplne trpla, že koho vyhodia!! Mne tam najviac vadí Ben, ten nevie dať ani vetu a ani pár tonov dokopy, bez urážky....čo na ňom obdivujem, je jeho pohyb a tanec, v tom je najlepší, inak nič...Sotva mu doma rozumieme, ked dačo hovorí...a to po česku rozumieme dosť dobre.. :unamused: :unamused: :unamused:
Idem k malej, stále ma volá, nedá si povedať....Píšte, neskôr, resp. ráno prečítam....
Čo je s Vanjou? Dlho sa tu neukázala...
Držte sa všetky a dobrú nôcku.
10. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, hlásim príchod na nočnú smenu, dúfam že snehuľa tu nebude dneska ťahať sama, a že všetky trpaslíčky budú v noci doma a nie niekde inde vystrájať. Výnimku majú iba uhorešky, aj to len rýchlovky.
Hrúza a des, chvíľu tu nie som a absencia jak bič. Z toho sa teda nenajeme trpaslíčky. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Teda a na mňa ja bude jesť o chvíľku chlebík len čo sa dopečie, mňam. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
a janemusím ani chodúra ani celú superstar, to sú také célé v riti, jak povedala polnišová / celebrity /. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ženy,lenivosť všeobecnááá??? :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
monicka,tu je téma o tých číslach,skús pozrieť,ak potrebuješ :wink:
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=107293&vGroupOffset=920
jalao no tak to čo to toto?

vitaj na nočnej, si chceš nadrobiť? :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi, no tak to jesuber, ty, jalao a ja v jeden čas príspevok :- :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, to sme všetky tri poslali prispevok o 22.18!!! :grinning: :grinning: :grinning:
akurát som o tom písala vyššie rovnako s tebou, telepatia :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vidím vás,teraz som prišla z vaničky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauko firs, okúpkaná, okúpkaná?
soplíky ešte tečú....... :frowning2:
mne tiekla slina na vínko, už neberiem atb, tak mi môj drahý otvoril, tak popíjam :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
to čo je??? :confused: :confused: Julčin a vanjin príspevok mi až teraz nebehli :sweat_smile: :sweat_smile: :angry:
už aj kôň je lenivýýýýý :grinning: :grinning: :grinning:
autor
monicka,ja som to číslo napísala do googlu,a ono mi to vyhodilo debatu,kde si ľudia vymieňajú tieto informácie :wink:
ja ti furt napíšem firs namiesto fris, ale už tam si iba dodaj t a budeš first lady pre nás tu.
fris, minula si nas o 3 minutky... :wink: :wink: :wink:
VAnja, nekaz mi autoritu v Ordinácii :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je bambi, musíš sa pozrieť aj vyššie či niekto nebol skôr ako ty :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ále jalao tam ma nikto nepozná, :grinning: :grinning: :grinning:
teda dúfam :sweat_smile: :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanja, ja ked si dám pohárek, tiež sa mi pletú písmenká, netráp sa.. :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to nem možnééééé :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: 22:18 :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja keď som ožratá tak sa mi nepletú :- :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jalao a už vôbec sa netrápim :grinning: :grinning: :grinning:
bambi aleluja, káblik, káblik??????
10. lis 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanji,ja som pozerala a nikde nič,až keď som to odoslala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to sa aj mne stáva :slight_smile:
autor
vedúca,ty si tu first :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
fris plat ti aj tak nezvýšim :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja pojdem aj za chleba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor